Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Luska1977
Witam kobitki . Macie może namiary na tani botox w Szczecinie ? Ile płacicie za kurze łapki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoko36
hej ina, to ja olkotka. robiłam we wrocławiu. Tzn wrocław Lesnica- u dentysty. Jest tez (w ramach modeingu na szkolenie) mozliwosc w m adclinic (tez wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby987
Ja robiłam kurze łapki w Welldermie na Inowrocławskiej. O wiele lepiej teraz wyglądam, a jestem po 30 i były one już bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
wow , jaki ten świat mały , okoko36 (olkotka) ,miło Cię spotkać ,zbyt daleko mam do Wrocławia ,ale 300 zł. też nie jest dużo w porównaniu do cen o jakich tu piszą. Jak ci lekarze zdzierają z nas skórę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi 39
witajcie! planuję botox na poziome zmarszczki na czole. polećcie jakiś salon Łomża czy Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoko36
..a partia na która robilam-to lwia. Natomiast w ramach tego szkolenia :lwia plus trochę cale czolo, po prostu tak jak panie ocenily, ze należy unieruchomić, i mialam to jako jedna okolica w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na czole mam dwie wielki zmarszczki, ba to są nawet zmarszczychy! Dlatego wiecznie jak idę do fryzjera to proszę o zrobienie grzywki, żeby je zakryć. Zapisałam się do dra Łątkowskiego na konsultacje odnośnie tych dwóch zmarszczek, nie wiem czy też przy okazji nie będę sobie robić kurzych łapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam problem z lwią zmarszczką, więc bardzo zależało mi na jej usunięciu (przez nią wyglądałam trochę groźnie, a wcale taka nie jestem) zdecydowałam się na botox u http://www.euro-klinika.pl/ moim zdaniem przy głębszych zmarszczkach sprawdza się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że botoksu można spróbować. wszystko z umiarem - i jest ok. no i trzeba dobrze wybrac gabinet - nie ma nic gorszego iż spaprany botox. ja, przyznam robiłam sobie raz czy dwa (w Wellderm w Warszawie - jak ktoś chce się obstrzykiwać to polecam) i czuje się o wiele lepiej ze swoja twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję z lwią zmarszczką u dra Przemysława Stycznia. Po pierwszym zabiegu czułam jak moja skóra na czole odpoczywa i nie napinam sie. Niedawno zdecydowalam sie na drugi raz i na razie na tym pozostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaninaa
Ja zdecydowałam się na Prestige Clinic, zrobiłam dwa zabiegi i efekt jest naprawdę fajny. Chciałam jeszcze trzeci ale odradzili. Stwierdzili że jest dobrze i tak dyplomatycznie mi Pan doktor powiedział że przeginam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być ślepym debilem żeby nie zauważyć na każdym temacie reklam kretynki z kliniki Wrocław ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina39
Jeśli chodzi o pytania dotyczące poznania polecam http://klinika-esthetique.pl/7-2/. Byłam zrobić sobie kurze łapki...efekt rewelacyjny. Obsługa super, panie bardzo miłe chętnie służą pomocą...wszystko tłumaczą...na pewno jeszcze tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
Ciekawe za co tyle kasy bierzecie .Żeby mieć kasę i zarabiać , zabiegi muszą być tanie i tanie zabiegi w Poznaniu już są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają 3 okolice za 1050 - czyli 350 za 1 okolice - to dobra cena jak na Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem w skrócie, mialam 3 razy botoks na kurze łapki, efekt super do kilku mcy,niestety efektem ubocznym jest opadnieta lekko powieka,czego wcześniej nie mialam,tak więc coś za coś, chyba odpuszczę kolejne zabiegi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka37
Ja korzystam z zabiegów toksyną botulinową i jestem bardzo zadowolona , zabieg wykonuje mniej wiecej co 6-7 miesięcy i wystarcza. Raz na kilka miesięcy to nie jest dla mnie aż taki duzy wydatej tym bardziej ze nie inwestuje teraz w kremy przeciwzmarszczowe - kupuje te najzwyklejsze. Ważne żeby wybrać dobrego lekarza żeby maski z twarzy nie zrobił . mi zabiegi wykonuje dr Agnieszki Czyżewska w Poznaniu, lekarka młoda ale już z doświadczeniem ma fajny kontakt z pacjentem - wszystko można przedyskutować i o wszystko zapytać . Ja jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvluse
Jeśli chodzi o zabiegi w Poznaniu to jest duża konkurencja i ceny ida w dół. Trzeba natomiast uważać i lepiej moim zdaniem zapłacić o 200-300 zł więcej i mieć dobrze zrobiony botox a nie z groupona i podejrzanym preparatem. Poza tym ważny jest lekarz żeby nie przesadził z dawką. Ja płace ok 400 zł za 1 okolicę - kurze łapki , lwia zmarszczka - między brwiami i czoło . Robię te trzy okolice raz na rok mniej więcej i wystarcza. A jeśli chodzi o miejsce polecam : http://estetyczna-poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dobrze już mi się robi od tych pseudo reklam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulzutt
Właśnie dziś wracam z wstrzyknięcia botoksu w czoło i kwas hialuronowy pod oczy na dość duże zagłębienia. Pod oczami już widać efekty ale będę dostrzykiwana pod jedno oko bo dziś przy wstrzykiwamiu zrobił mi się krwiaczek . Na efekty botoksu czoła plus lwia zmarszczka trzeba czekać około 14 dni wiec jestem cierpliwa. Za około 3 tygodnie zaczynam laser ipl Rf na przebarwienia i trądzik na żuchwie w Katowicach do końca listopada maja promocje to skorzystam. Koszt botoksu dwie okolice 900 i kwas 0,5 700 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,5 cm za 700 zł hahahahaha padłam i nie wstane hahahaha katowice to nie manhatan nic dziwnego że na forach szukacie klientów za 700 to ja mam 0,8 w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jak dla mnie bardzo na czasie, bo jestem zdecydowana na botox, mam upatrzone i sprawdzone miejsce http://www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl/, ale jeszcze się dopytam, czy gdybyście mogły decydować jeszcze raz to tez poszłybyście na botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy na naszą stronę na FB https://www.facebook.com/modelkiszkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań zaśmiecać tą swoją bazą modelek każdy wątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że botox stosowany z umiarem naprawdę działa pozytywnie. ja po zabiegu czuję się bardziej atrakcyjna,a moja twarz wygląda całkiem naturalnie i zdrowo. zabieg robiłam w klinice www.drchecinski.pl mój doktor okazał się prawdziwym profesjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Chęcińskiego to ja podziękuję, Ps. Przypomnę tylko ze to jest jedyny lekarz w warszawie który używał implantów firmy PIP które okazały się bublem,no ale czego się nie robi dla zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieradzka
przerażają mnie takie zabiegi, Widziałam również (d)efekty takich prac. Wolę kremy. I myślę nad takim jednym nawet w wysokich obcasach ostatnio był polecany bee pure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie przerazaja bo zalezy od tego, czy nie ma przeciwskazan do zabiegu i czy ten botoks wprowadza doswiadczony profesjonalista z dobrej kliniki a nie jakas pierwsza lepsza kosmetyczka. dlatego ja sie nie balam, bo na wizycie w Keramedzie mialam dokladnie powiedziane, jak bedzie zabieg wygladal i czssego moge sie po nim spodziewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×