Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foka kwoka

sensacyjne wiadomości na temat zaczynania związków czyli...

Polecane posty

Gość foka kwoka

jak się poznać i utrzymać związek sluchajcie, dzisiaj jadac autobusem zobaczylam fantastycznego faceta idącego ulica...matko, przypomnial mi gosci, o ktorym rok ostatni myślałam, chcialam nawet wysiąść, wrócić..niewazne nie o tym mialo być czytam dziś książkę na temat związków i tam bylo napisane np.... eee czy ktoś to czyta i czy wogóle ktoś widzial dziś profesora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
🖐️ dea...to pisać dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiego profesora
?? bo ich dośc trochę na świecie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
ok, pisze, kto chce to przeczyta podobno kobiety, ktore przezywają wielokrotne orgazmy nie są wcale zbytnio zadowolone ze swojego zycia intymnego będzie trochę chaotycznie, bo przypomina mi się nie w kolejności... a np.ludzie, którzy są zewnętrznie do siebie malo podobni -chodzi rzecz jasna o pary - sa podobni pod wieloma innymi względami aha - komentujcie moze, co? to zawiążemy frapująca dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
eee..nie będę pisac..nikt nie czyta..zresztą ta wiedza może was zabić - mnie podcięła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka se
nie słysząłam o tych kobietach z licznymi orgazmami ale tak na chłopkski rozum- skoro są częste to mogą się przyzwyczajać chcą jakiegoś urozmaicenia osiągania tego w coraz to nowsz esposoby, wię są ciągle niezadowolone? kto je tam wie:P a jeslio chodzi o zewnętrzne róznice- zadko sie zdarza zeby para byla podobna w ten sposob. Nie spotkalam pary która miałaby taką samą urodę, wie cnie rozumiem za bardzo tego stwierdzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
z tymi zewn.różnicami chodzi o stopień atrkacyjnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
skąd wzięłaś te rewelacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka se
a o stopień atrakcyjności;) no to wiesz, wydaje mi się że to jest możliwe, a nawet częste, bo przecież jednak wnętrze nie jest tak do konca połączone z wyglądaem zewnętrznym, moim zdaniem a o co chodziło z profesorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego moja kobieta nigdy nie bedzie miala orgazmu , nie to zebym nie umial tylko chodzi o jej szczescie i zadowolenie z zycia intymnego . Tak sie poswiecac jak ja potrafi tylko ten co naprawde kocha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
z ksiazki, jutro dam wam tytul albo takie coś: facet, który akurat odczuwa negatywne emocje wobec kobiety gorzej odczytuje jej emocje kicha, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
albo, ze pierwsze i drugie dzieci się łączą w pary i to, ze ludzie ze zblizonych wielkością rodzin mają większe sznase na połączenie się w pary tam bylo jeszcze coś takiego, że osba, którą zdradzono przezyła uczucia o sile podobnej tej, którą odczuwa ktoś kto był torturowany albo stracił dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
forumowy --->no tak, ale równocześnie kobieta, która zywi negatywne uczucia wobec danego faceta lepiej odczytuje emocje tegoż i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
albo, ze niektórzy ludzie zakochuja się os 2 do 5 razy w zyciu a są tacy co nawet więcej razy...ło matko i córko jedyno kochano :o szok, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , jedna panienka na forum mnie nie lubi i pod jakim nickiem bym nie napisal , nawet na pomaranczowo to ona wie ze to ja :( Czyli poznaje mnie po emocjach zawartych w poscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to pierwsze i drugie
dzieci łączą się w pary'' ? ni rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
forumowy-->ale ja to zrozumialam tak, ze to nie chodzi o nielubienie wogóle tylko o negatywne emocje zywione w danym momencie, w kontekście jakiejś sytuacji życiowej.... czyli prawda jest taka, ze jak ona nie będzie chciala to Ty i tak się nie kapniesz jak jest naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
pierwsze i drugie z rodzenstwa - pierwsze z pierwszy, drugie z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
albo takie coś, że 60% zwiazkow kojarzonych przez rodziny (dotyczy calego swiata) jest trwale inna rzecz jak one trwają - no bo jak ci ludzie maja sobie skakać do gardla to lepiej, zeby nie trwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
eee...myślałam, ze zaraz padną pytania do eksperta a tu widzę rzucam perły przed wieprze...ech... albo takie coś, ze atrakcyjni faceci byli ze swoich związków zadowoleni po kilkunastu l;atach pozycia malzenskiego a atrakcyjne kobitki niekoniecznie...mozna stąd wnioskować, ze malzenstwo w przypadku kobiet nie spelnilo oczekiwan, jakie one w nim pokladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
ej, obrazili się:( znó dalam jak kulą w plot...no nie bądzcie wiśnie ;) juz nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrazili tylko czytajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
dobra nieważne...prowadzę dalej swój odczyt: jeśli oboje są oryginałami to jest to jeden z czynnikó, który sprzyja trwalosci związku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
...i profesora nie ma :(..idę coś zjeść - podobno ludzie, których się nakarmi i są syci są bardziej sklonni przywoływać pozytywne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ciekawe napisz cos
więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor.
jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra lepiej daj tytul ksiazki
bo piszesz jakos zagmatwanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka kwoka
nigdy nie mialam dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×