Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodzinny

obawiam się powiedzieć kobiecie, że mnie zależy na własnej rodzinie

Polecane posty

Gość rodzinny

Pewna kobieta mnie objechała zdrowo , powiedziałem jej że chcę mieć rodzinę i dzieci własne , ona mnie dała do zrozumienia , że za bardzo chcę wszystko na siłę i że żony szukam na siłę , nie chciała ze mną rozmawiać . Czy popełniam jakiś błąd mówiąc kobiecie otwarcie, że chcę własną rodzinę założyć ? Dlaczego kobiety uciekają , kiedy słyszą takie słowa ? Czy obawiają się odpowiedzialności , czy nie chcą mieć rodziny , a może wolą tylko hulać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala kotka
Wiesz , wiadomo każdy chce mieć rodzinne, dzieci, ale jeżeli na początku znajomości wyskakujesz z takim tekstem to kobiety po prostu sie boja ze po 2 miesiącach będziesz sie chciał żenić , i dlatego uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinny
jak sądzisz mala kotka czy kobieta bardzo będzie wystraszona takiej propozycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serce bije mocniej
To zalezy ile masz lat , ile ma ona i jak dlugo sie znacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fajnie jest o tym mowic, tyle ze typowy facet-polak zmienia zdanie po kilku latach malzenstwa, zwlaszcza jak jego ukochana przytyje pare kilo po ciazy/ach... ja sie ciesze w kazdym badz razie ze za wczesnie na takie propozycje dla mnie, ograniczam sie do obserwowania... i nie wiem czy fajne jest to co czasami mozna zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×