Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska przyszla mezatka

przeraza mnie organizacja slubu, chyba zlece to jakiejs firmie...

Polecane posty

Gość kaska przyszla mezatka

Moja psiapsiola miala niedawno slub. Przez rok wysluchiwalam opowiesci co, kiedy sie zalatwia. Ogolnie jestem przerazona cala organizacja, do tego stopnia, ze nawet nie mam ochoty organizowac sobie slubu. Czytam kafeterie i szczerze Was podziwiam. Mnie to cale bieganie przeraza. Na razie mysle, zeby zlecic cala organizacje profesjonalnej firmie. Biora tylko 10% wszystkich wydatkow na slub (czyli jak wydamy 28 000 na wszystko, to 2 800 idzie do firmy). Moj narzeczony ciagle pracuje, wiec nie ma czasu mi pomoc. Poza tym nie znam wszystkich miejc. Jak to jest z ta organizacja slubu? Pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to też o czymś takim myślałam, ale nie wiem nawet, czy są takie firmy w Polsce ?? Koniec końców, przy wyborze sali, panowie \"managerowie\" zdjęli nam większość rzeczy z głowy, więc w sumie niewiele nam zostało z tych przygotowań. Więc w naszym przypadku 60% zdjęli nam z głowy organizatorzy sali wesenej - dekoracje, jedzenie, alkohol, zespół, kelnerki, hostessy, itd. Został tylko Kościól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska przyszla mezatka
ja wiem o jednej firmie w moim miescie i zajmuja sie wszytkim. Przede wszytskim maja cala baze danych dotyczacych miejsc - gdzie mozna miec wesele. Najgorszy jest poczatek i szukanie sali. Ilu gosci bedziesz miala na weselu? Ja bede miala jakies 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A początek jest najgorszy, to fakt, przed wyborem sali też się zastanawiałam, czy nie skorzystać z firmy, która wszystko za mnie zrobi. No ale salę \"zdobyliśmy\", jakby mimochodem, więc poszło bardzo łatwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz kase - organizacja to pestka Ja mieszkam w Krakowie , slub biore w miescie oddalonym o 100 km - wszystko zalatwiamy i monitorujemy na odleglosc i nie narzekamy :)) - rodzice nam nie pomagają - bo stwierdzilismy, ze jestesmy na tyle dorosli ze mozemy sie tym zająć. ........ naprawde teraz mozna wszystko zalatwic praktycznie bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska przyszla mezatka
no dobra, a skad wiedzieliscie, gdzie sa odpowiednio duze sale gdzie szukac samochodu ktory fotograf jest dobry tysiace pytan i wlasciwie nie wiem od czego zaczac Jest firma, ktora ma cala baze danych. Bylam u nich ostatnio. Robia wszystko: do nas nalezy tylko zalatwienie kilku papierkow. Reszte zalatwiamy biurze na zasadzie: podoba mi sie ta sala, te zdjecia. Nie trzeba nigdzie jezdzic :) Moja tesciowa jest troche na nas zla. Jej corka zalatwiala wszytko sama. Wiem ile sie przy tym nameczyla, bo uczestniczylam we wszystkich przygotowaniach. Pozniej moja przyjaciolka. To samo. Oczywiscie, mozna wszystko zalatwic samemu. Powaznie sie zastanawiam nad ta firma i chyba sie zdecyduje (pomimo tego gadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - na Twoim miejscu bym sie chyba zdecydowała na tą firmę - mnie też przerażały te mozolne przygotowania, jeżdżenie, oglądanie, itd. Na szczęście mnie to ominęło. Po prostu wiedziałam, co chcę, i tak się jakoś szczęśliwie złożył, że ktoś z rodziny polecił mi salę - na miejscu się okazało, że poza salą, prawie wszystko inne robią ci co wynajmują nam salę, więc już mam to załatwione :-) Kościół tez już wybrany - tylko trzeba pozałatwiac terminy. Dużo mi pomogły dziewczyny z topiku o przygotowaniach ślubnych na 2007 rok. Tyle tam linków dają, że już mam fryzurę wybraną, obrączki :-) I bez specjalnych poszukiwań, biegania z miejsca na miejsce. Powiem szczerze, że jeszcze w ogóle nie odczułam tych przygotowań, a trochę już mam załatwione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój wybór
Latania jest, szczególnie do Kościoła. Szczerze radzę wziąć sobie tydzień przed slubem urlop, bo ja po niedzieli będę codziennie w Kościele -pon. poradnia, wt. kancelaria, śr. siostra, czwartek spowiedź, pt zapłacić siostrze na kwiaty, sob. Ślub. Mimo, że slub ktoś Ci zorganizuje to przecież do kościoła czy urzędu będziecie i tak musieli iść, bo są potrzebne podpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zrobic rekonesans wsrod znajomych przyjaciol - jaka sala ? jaki fotograf? jaki kamerzysta? orkiestra itd?? To naprawde nic trudnego. nasze sprawy tak szybko zalatwilismy , ze nawet sie nie obejrzelismy - tylko trzeba myslec: np jak sie idzie do ksiedza, to nie w ciemno - tylko sie dzwoni i umawia na konkretną godzine. I tak ze wszystkim. Naprawde da sie! ja wzielam 1 dzien urlopu i zalatwialam wszystko od kosciola przez urzedy, firme od dekoracji sali, kamerzysta ....itd - wszystko zalezy od dobrej organizacjiu Moja przyszla tesciowa jest z kolei zła , ze jej nie dopuścilismy do przygotowan - jak widac i tak źle i tak niedobrze. Pomysl z firmą nie jest zły, ale w sumie jaka masz gwarancje, ze bedzie tak jak chcesz??? - jak oni są tylko pośrednikami w tym calym interesie :))) Nie wiem ile masz czasu, ale jesli sporo - to uwierz mi - grunt to dobry plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mnóstwo takich firm, wystarczy tylko poszukac. Mieszkam w małym miasteczku a jest tu chyba ze 3 takie firmy, ktore organizuja wszystko od a do z jezeli jestes z okolic warszawy- firma nazywa sie NEUTRINO, poszukaj, w necie mają str. Generalnie są orkiestrą, ale dekorują sale itd. Poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Są firmy organizujące przyjęcia weselne, jednak szczerze mówiąc da się zorganizować wszystko samemu i to całkiem nieźle. Nie wiem jak jest z organizacją zatrudniając kucharkę itd. My zamówiliśmy przyjęcie w restauracji hotelowej, sami wydrukowaliśmy zaproszenia, sporządziliśmy listę prezentów itd itd. Z perspektywy jednak wydaje mi się, że najtrudniejsze do załatwienia, tzn. najbardziej czasochłonne są załatwienia urzędowo - kościelne, które i tak każda para musi załatwić sama. Jeśli zatem nie organizuje się wesela na 500 osób, nie wiem, czy konieczne jest zatrudnianie firmy, może warto spróbować samemu?? A odpowiedź na pytanie skąd wziąć informacje, jest bardzo łatwa: - od znajomych - z targów ślubnych - z internetu:) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaaa
Miałabym sobie odebrać tą przyjemność załatwiania ślubu i wesela! Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to prawda,że można samemu zorganizować ślub i wesele.Przez lata tak było... Moja uroczystość była również zorganizowana systemem „przez siebie” ale teraz i tuż przed ślubem błagałam,żeby ktoś mnie już oddciążył,jeżdziliśmy przez 3 m-ce aby znaleźćodpowiednią salę potem dekoratorów, muzyka,fotografa itd.itd. Nie chcę już o tym mysleć..Ale nie było wtedy tylu wedding planerów co teraz.Praktycznie do wyboru do koloru. Ja postanowiłam taką firmę otworzyć właśnie po tym jak nasze wesele było( tak mi powiedziano) imponujące.i potem zaczęłysię zlecenia małe i coraz większe. Czasami w towarzystwie osób starszych tłumaczę,że jeżeli ktoś chce mieć piękną fryzurę idzie do fryzjera. Jeżeli chce mieć piękne zdięcia idzie do profesjonalnego fotografa. A jeżeli chcecie mieć niepowtarzajace się stroje idziecie do krawca. I tak samo jest z weselami. Jeżeli ktoś chce mieć wspaniale zorganizowane wesele, nie przejmować się drobiazgami i nie obarczać nimi rodzinę i najbliszych ma możliwość skontaktowania się z taką firmą i zobaczyć co ona proponuje. A naprawdę warto. Większość firm ma wiele kontaktów z innymi firmami z branży ślubnej.Wszyscy się znają i polecają.Oczywiście te profesjonalne i nie znaczy to od razu, że muszą być z tego tytułu droższe.Polecam sprawdzić u siebie w mieście jakie firmy są najbardziej popularne i umówić się na spotkanie.to nic nie kosztuje, a dowiecie się naprawdę wielu rzeczy o których nawet nie sądziliście,że mogą się przydarzyć. Zdarzyć może się też tak, że terminy już są zajęte wtedy pozostaje albo przełożyć termin albo samemu zorganizowac sobie wesele. Aja zapraszam do zapoznania sie z moją ofertą. www.hucznewesele.pl Pozdrawiam was i życzę wam wielu radosnych chwil i abyście usłyszeli( tak jak ja),że wasze wesele było imponujące i przeurocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowania do ślubu powodują że stajecie się nerwowi? A może nie macie czasu na dopełnienie wszystkich przedślubnych obowiązków? Miracolo pomoże Wam w zorganizowaniu Waszego jedynego, cudownego dnia tak, abyście wspominali go jako najpiękniejszą chwilę w Waszym wspólnym życiu. Postaramy się przeprowadzić Was przez gąszcz przygotowań, dopełnimy wszelkich formalności, dopilnujemy, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik tak, byście mogli cieszyć się z nadejścia Tego dnia bez zbędnego stresu i nerwów. To co nas wyróżnia to przede wszystkim pasja i indywidualne podejście do każdej pary jaka nam zaufa. Wysłuchamy i pomożemy Wam na każdym etapie przygotowań, a także będziemy z Wami w tym ważnym dniu, aby Wasza uwaga nie była rozproszona przez jakiekolwiek zakłócenia. Profesjonalizm, pasja i radość ze spełniania marzeń – Waszych marzeń! Tak właśnie działamy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skontaktowania się z nami! http://www.miracolo-slub.pl miracolo.slub@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z zagranicy
ja organizuję ślub z zagranicy i jakoś daję radę. ostatnio przyjechaliśmy na tydzień i musieliśmy pozałatwiać kościół urzędy protokół garnitur i masę innych rzeczy, ale daję radę i nie oddałabym organizacji mojego wesele w ręce firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ŻYCIU BYM NIE ODDAŁA W ŁAPY JAKIEJŚ FIRMY ORGANIZACJĘ WESELA!!!bo sama mam firmę weselną i wiem jakie są z nimi problemy,liczą tylko na szybki zysk oferując byle co ,a jak coś lepszego to nawet nie wiecie ile dostają"rabatu do własnej kieszeni",wiem bo pamiętam miny młodych ,jak przypadkowo dowiedzieli się ile kosztowała nasza usługa gdyby sami załatwiali to ,co zlecili,zresztą konkurencja tez się krzywi na tych pośredników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wkładanie wszystkich firm organizujących wesela pod jeden wynik jest co najmniej niesprawiedliwe. Ja mam inne doświadczenia. Zleciłam organizację swojego wesela firmie i nie żałuję. Sama dokonywałam decyzji co do tego jaki chcę mieć zespół, jaką salę itp. po prostu oszczędziłam sobie X godzin na siedzeniu w necie i szukaniu. Miałam gotowe oferty przyszykowane dla mnie. Ceny wcale nie przerastały moich oczekiwań bo podałam na początku swój budżet i firma się w nim zmieściła. Więc nie zgodzę się z Twoją opinią. Wszystko zależy od firmy jaką się wybierze. Wcale to nie musi oznaczać odebrania sobie frajdy organizacji wszystkiego "tak jak się chce" wręcz przeciwnie. Widzę, że ta firma już sie w tej dyskusji pojawiła, ale ponieważ była dobra to ją jeszcze raz wpiszę. Korzystałam z usług firmy Miracolo. Zawsze mogłam na panią konsultantkę liczyć, nawet jak pod koniec już wariowałam. I było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka wybrała sobie hotel w górach, gdzie pracuje doskonała kadra wraz z konsultantem ślubnym znająca się na organizacji ślubów i wesela. Zrobili to doskonale, było mnóstwo atrakcji, wyśmienite jedzenie. Zajmują się wszystkim począwszy od wyboru środka lokomocji dla młodej pary, po dekorację kościoła. Było pięknie i bajkowo. Oto ich namiary, gdyby ktoś chciał skorzystać http://www.beskidzkiraj.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto bogatemu, dokładniej bogatemu ślimokowi zabroni płacić "konsultantom weselnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro z przygotowaniem ślubu sobie nie radzisz to jak poradzisz robię z resztą życia? Wychowanie dziecka też zlecicisz innym? Jak dla mnie jesteś zwyczajnie leniwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też przeraża ta cała organizacja ślubu. niestety jest to już sam w sobie spory wydatek i nie było nas stać żeby jeszcze wynajmować firmę która go zorganizuje. najbardziej namęczyliśmy się z szukaniem sali weselnej aż w końcu trafiliśmy na portal www.slubiweselle.pl. tam wśród wielu ofert była ta jedna która akurat jakby na nas czekała ;). mieliśmy ogromne szczęście bo akurat ktoś zrezygnował i zwolnił się na nią termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dużo takich firm konsultantów weselnych i jeśli sami mają duże doświadczenie w organizacji to faktycznie może być duże ułatwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie to rzecz indywidualna, tez pzrez pewien moment sie nad tym zastanawialam. Ale pomijajac koszty, mam wesele nie dla wesela, jako takiego, zeby je zaliczyc iu zeby bylo elegancie,tylko,zeby to byl dzień "w moim stylu", na bale i cudze wesela jeszcze sie nachodzę. Dla mnie kazdy element musial byc taki, jaki sobie sama wymarzyłam, troche zachodu, ale tez spora frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×