Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybnik-Iza

Kamerzysta i Fotograf-Rybnik i okolice

Polecane posty

witam was!! tak jak w temacie ... podawajcie namiary na \"dobrych\" i \"sprawdzonych\"kamerzystow i fotografow z Rybnika i okolic .....(najlepiej stronki internetowe). wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
My mieliśmy kamerzystę z Rybnika ze Studia Zenit z ul. Wodzisławskiej. Co prawda dość długo musielismy poczekać na film, bo taki mieli nawał pracy, ale warto było. Film wyszedł super. A sam kamerzysta był też bardzo miły i fachowy. Jak najbardziej polecam. Tu masz stronę: http://republika.pl/fotovideo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tylko ze ja ie bede mogla dlugo czekac na film ale zaraz napisze do niego dzieki i czekam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z zamysłowa
kochana ,musisz sobie odpowiedzieć jakich zdjęć oczekujesz,ja się przymierzam do ślubu za rok ,prawie wszystko załatwione a z fotografem mam ogromny kłopot,to co oglądam na wystawach to po prostu żenada,ślubny kicz ,gołabek ,podwiązka,''myślące spojrzenia'' no nie wiem co kto lubi aha jeszcze ,nie kieruj się stroną internetowa,bo to tak jak z wystawą ,dają najlepsze z najlepszych,co nie oznacza ,ze bedziesz mieć takie same,wiem bo porównywałam mi raz spasował fotograf ale on jest z krakowa i nie mam najmniejszych szans na niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam
my jestesmy tez z okolic rybnika ale nie mieszkamy juz w polsce.jednak slub koscileny(bo ejstesmy po cywilnym)planujemy akurat w polsce.... wiesz narazie musze sie rozgladac po stronkach w internecie....bo nie moge osobiscie poodwiedzac fotografow i kamerzystow.... a tak przy okazji moj maz pochodzi z radziejowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była panna
Polecam moją fotografkę. Zrobiła nam przecudowne zdjęcia, jakich nie ma nikt! www.mariasliwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselu
ja jestem bardzo zadowolona z kamerzysty na wesele, ktorego wybraliśmy z mężem po dlugich poszukiwaniach na Śląsku. mogę polecić firmę www.twoje1wesele.pl robią świetne teledyski z wesela-pełna profeska. mają tyle pomysłów, że aż miło to sie ogląda. z tego co pamiętam to robią jeszcze reportaż ślubny, teledysk ze ślubu /widziałam u kolezanki,tez fajny/- w ogóle pełni pasji ludzie. i fajną nazwę wymyślili swojej firmy- twoje1wesele osobiście polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zachwycają zdjęcia robione przez Natalię Chmielowiec (www.fotonata.com). Niestety mój termin miała już zajęty (mimo, że pytałam na 1,5 roku wcześniej), więc zdecydowaliśmy się na kogoś innego. Może jeszcze plener zrobię z fotonatą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssia25
My mieliśmy kamerzystę z Czernicy i muszę przyznać że ok, znajomym też filmował ślub i wesele i byli zadowoleni. Tu link do ich stronki: www.studio-filmowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia260
http://www.flcstudio.com/ my mamy od nich kamerzystę, wprawdzie ślub 3 lipca ale widzielismy ich "dzieła" u znajomych:) Bardzo fajne:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Witam...Znam ekipę z Zenit-a z Rybnika...Bardzo fajni ludzie i porządne filmy :) Polecam ich..... Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrferer
wpisz w wyszukiwarke karina skupien , dziewczyna nie ma zbytniego doswiadczenia lecz jej zdjecia sa naprawde powalajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Miłoś
My mieliśmy fotografa z Jastrzębia naprawdę polecam człowieka, bardzo sympatyczny i szczery no i co najważniejsze jego zdjęcia sa naprawde świetne choć różne sa gusta i z nimi sie nie dyskutuje, z tego co nam przedstawiał wywiązał się naprawdę w 100 % Ma też stronkę: www.mniemczyk.pl Mogę go z czystym sumieniem polecic :) Agnieszka Miłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja mogę wam polecić dziewczynę która pracowała w firmie knapek i nam robiła wesele, pół roku później moja szwagierka też wynajęła tą firmę i znów trafiła się ta sama fotografka i uważamy że mimo wieku jest świetna! niedawno odwiedziliśmy ją prywatnie w jej studio by zrobiła nam sesję zdjęciową z naszym dzieciaczkiem otrzymaliśmy świetny fotoalbum! bardzo jesteśmy zadowoleni i wiemy że aktualnie otwiera swoją działalność i poszukuje nowożeńców którzy zdecydują się na jej usługi bez pobierania kasy za pracę ! www.ab-foto.prv.pl jakby komuś się przydało :) robi świetne albumy weselne i nie trzeba długo czekać na odbiór . narazie wszyscy którym polecamy tą dziewczynę nie zwrócili się do nas z zażaleniami więc z pewnością i wy możecie zerknąć. pozdrawiam MADZIA I JAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hardcore12
hardcore12 po co zalogowałaś się na czarno aby napisać ten wychwalający pod niebiosa te przepiękne super profesjonalne zdjęcia? To zdjęcie jest super najlepsze jakie widziałam http://picasaweb.google.com/100740071880200938696/7SLUB#5522344402615927698 Że też wszyscy myślą że wystarczy napisać że ktoś jest świetny i zaraz wszyscy walą drzwiami i oknami po umowy. Że też nie macie samokrytyki i wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, poleciłam bo jak powiedziałam nam zrobiła super a jest coś takiego jak ... zrobisz mi ładnie to polecę więc to robię. a zobacz sobie jej zdjęcia z naszych ślubów pod firmą ... wydaje mi się że nie ma ich dlatego u siebie że zrzeka się praw autorskich kiedy jest zatrudniona u innego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnooooooo
Ale dno Pani M Śliwa na swojej stronie pisze, że należy do ZPAF. Jeśli tacy,,fotografowie tam należą to straciłem szacunek dla tego towarzystwa. Zdjęcia na stronie gorsze od amatorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
Maria Sliwa to było kiedyś nazwisko.... w czasach kiedy rządził negatyw i nie było tych modnych fotografów za 8 tys to był Ktoś.. Dzisiaj żal patrzeć na ten kicz, jeśli takie osoby należą do ZPAF i gdzieś tam nauczają fotografii to ja dziękuję, wypisuje się, idę na rynek sprzedawać zimioki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szageszfer
Co rozumiesz przez pojęcie kicz w fotografii ślubnej. Tyle mądrości tu wypisujesz i wcale nie pisze tego uszczypliwie że mam nadzieję na logiczną wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
w moim subiektywnym odczuciu kicz to jest np. to, co aktualnie proponuje p. śliwa, to moje zdanie, można się z nim nie zgodzić, ale go nie zmienię. wyśmiewali i krytykowali tu nawet bittnera, którego uważam za świetnego fotografa, więc gusta jak widać przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrafikWawa
Dla mnie właśnie kiczem są zdjęcia Bittnera i wielu jemu podobnych kreujących modę jednego ,,miesiąca" Wmawia się co ma się podobać i jakiego fotografa zamawiać aby być trendi. Nikt nie bierze pod uwagę, że zdjęcia to nie produkt na jeden miesiąc czy nawet rok. To produkt na całe życie nabierający wartości wraz z upływem lat. Wmawiane są modne zdjęcia oderwane od rzeczywistości gdzie młoda para w zdjęciach spychana jest na dalszy plan. Na wielu zdjęciach tych ,,uznanych fotografów" młoda para wręcz przeszkadza na zdjęciu. Manipuluje się ludźmi tworząc sztuczne kłamliwe portfolio, które oglądane na monitorze komputera wyglądają całkowicie inaczej niż wykonywane docelowo zdjęcia. Na wielu stronach fotografów są te same młode pary. Normą jest wynajmowanie modeli do zdjęć, z których tworzone jest, portfolio. Coraz więcej pokazuje się zdjęć czarno białych wmawiając młodym parom, że taka jest moda. Prawda jest, że kreuje się zdjęcia bez dodatkowego oświetlenia ciągnąc czułość do max możliwości aparatu gdzie następuje rozjechanie kolorów i jedynie zdjęcia czarno białe wyglądają, tak, że da się je oglądać. Mam konto na allegro gdzie często oferuję swoje usługi przy poprawianiu zdjęć. Jak widzę dostarczony od młodych para materiał zrobiony przez tych super fotografów to krew mnie zalewa. Może na początku przyszłego roku opublikuję listę tych super fotografów i pokażę ich zdjęcia. Każda para z ochotą się na to zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
o widzisz to byłoby ciekawe zgadzam się, masz sporo racji, o ile plener łatwiej jest zrobić poprawnie technicznie, to reportaż często loteria i łatwo coś spieprzyć, na stronie to się jeszcze jakoś prezentuje, bo przede wszystkim małe, wyostrzone, podpicowane, na papierze w dużym formacie to już co innego, choć część zdjęć na pewno dobrze wygląda i na stronie i na www, nie ma co demonizować, ale zgadzam się, znam temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER jestem za
SUPER!!!! Taki portal czy forum na którym pary młode mogą pokazać złe zdjęcia i opisać mało uczciwych lejących wodę fotografów to SUPER pomysł. Jestem za i to bardzo za. Ale się by zrobił raban i ceny by pospadały mocno do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też bardzo, bardzo za
Świetny pomysł. Pierwsza pokażę, co dostaliśmy od wynajętego fotografa. Niech wszyscy zobaczą i sami ocenią czy te zdjęcia są takie jak proponowane na jego stronie. No cóż sami jesteśmy sobie winni, bo znajomi polecili fotografa a fotograf zdjęciami i piękną gadką nas omamił. Koleżanka z pracy miała też podobną sytuację ze swoim fotografem. Mnóstwo kasy w błoto a zdjęć wcale nie chce się nam oglądać ani pokazywać znajomym. Po co pisać o fotografie i robić draki, lepiej pokazywać zdjęcia i niech każdy wyciągnie z tego wnioski. Czekam na ten portal i myślę że ktoś da znać że już istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×