Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przenoszę

przedłużanie włosów pomocy!

Polecane posty

Gość przenoszę

przedłużanie włosów pomocy! [18.08] 22:31 sweet2 Może ktoś zna odpowiedź . Mam przedłużone włosy . Metoda firmy balmain naturalne pasma ale u mnie to koszmar włosy sie sówają przemieszczają, są ciagle poprawiane, pomimo stosowania odpowiednich kosmetyków plączą się robią się kołtuny. Może ktoś poleci mi inną metodę lub inny sposób . Może robię coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_34
witam. ja tez mam przedłużane włosy tą metodą, i ten sam problel miałam. włosy sie kołtuniły jak diabli, taśmy sie odklejały, obsuwały i wogóle cuda-wianki. ponadto po farbowaniu to wogóle mi prawie pospadały .mówię "prawie" bo trzymały sie juz tylko siłą mojej woli. dlaczego sie pytałam??? przecież tak o nie dbam. ajakże! najlepsze szampnony, odzywka 2 x dziennie bez spłukiwania, odżywka po myciu itd. farba też była super z dodztkiem drogocennych olejkow ktore sie wlewalo do niej przed farbowaniem...polecialam do mojej pani i co sie okazalo??? przedobrzylam ze wszystkim. w szale dbania o kondycje moich wlosow nie zważalam na to ze taśm nie moge mazac odzywkami i balsamami, bo zawierają tłuszcz który je rozpuszcza. na szczęscie , wlósy zostaly zdjęte( co nie bylo trudne) odtłuszczone zarowno te jak i mije wlasne, i ponownie założone, dla pewnosci wzmocnione po bokach zostaly mikroringami. a teraz kilka słow o pielegnacji wlosy moc NIE GŁOWĄ W DÓL tylko, na stojaca zeby nie obciążac pasm. szampon dobrej firmy bez odżywki, potem wetrzec odżywke (tylko w pasma , nie dotykając taśm) najlepiej odżywke do prostowania włosow Loreal, potem dokladnie spłukujesz i w recznik. potem delikatnie rozczesujesz, bez szarpania i suszysz suszarka. a na koniec prostownica. to jest niezbędne żeby włosy sie nie kołtuniły. inaczej nie dasz rady. nie zapominaj ze jest to wlos martwy i zawiera tylko ok 25% łuski. ato robi swoje. tak ze prostownica MUSI BYC! I TO TYLE.nie dużo prawda? :-) w razie pytan pisz. renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_34
acha jeszcze jedno. duzy wolyw ma rowniez fakt wlosy wlasne sa przetluszczajace czy nie,a co za tym idzie czy skora głowy nie jest zbyt tlusta, bo to zabójstwo dla taśm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x23
takich wlosów nie wolno farbowac.Nie wolno klasc farby kiedy wlosy sa założone :/ Wtedy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_34
hmmm, a fryzjerka mówiła że można, komu tu wierzyć? włosy mialam dobrane idealnie do mojego koloru a apotem zaczely się zmieniac i byl widoczny inny kolor, cóż mi pozostaje? chyba tylko ...gumka do włosów i kok który zakryje różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA po dwóch miesiacach miałam dość i je zdjełam (po raz drugi zresztą) i oddałam do reklamacji. Teraz czekam. Szkoda że przedstawicielstwo tej firmy w Polsce tak kiepsko podchodzi do klienta i produktu. Za mało informacji rad itp. Czy wasze włosy też po pierwszym myciu stały się twarde (duża róznica pomiędzy nowymi w dotyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_34
wspólczuje ci dziewczyno.pewnie założono ci włosy podłego gatunku. moje po myciu byly przez długi czas ok(nasączone chemikaliami trzymały sie super) teraz moja pani mi sprowadzila szampon z usa 3w1 i jets rewelacyjny. po nim juz niczego nie musze stosowac.póki co narazie jestem zadowolona i wogóle.ale nastepne włosy bede już zakladała nie na klej ale metodą jaopońska. słyszalam że rewelacja. cha co do włosów to dobre są indyjskie i najlepsze słowiańskie , alete drugie nie wiem czy dostepne są w pasmach. ja teraz mam europejskie i tez jestem zadowolona. życze powodzenia i pomyślnego załatwienia reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia12325
jestem fryzjerka i doczepiam wlosy tylko z balmaina. wszystkie klientki sa zadowolone i ja tez bo sama nosze tylko te wlosy. trzeba je doczepiac na umyte i dobrze wysuszone wlosy. wtedy bedzie sie wszystko trzymac, chyba ze fryzjer nie ma zielonego pojecia na ten temat i nie umie ich dobrze doczepic. maja w swojej ofercie tez swietne szampony, odzywki i maski do tych wlosow. pomimo ze jest to naturalny wlos to i tak trzeba bardziej o nie dbac i nawilzac niz o nasze naturalne. na noc najlepiej zwiazywac wlosy w luzna kitke albo uplesc warkocz to sie nie beda koltunily. farbowac je mozna bez problemu tylko najlepiej nakladac polfarby zeby ich tak nie zniszczyc. mozna nosic wyprostowane, krecone, spiete... mozna robic z nimi praktycznie wszystko:) powodzenia:) a jak znowu nie wyjdzie to moze zmiencie fryzjera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paapi
tragedia.... przedluzylam wloski i po tygodniu wypadlo mi drugie pasemko:/ nie mam pojecia dlaczego.... nic z nimi nie robilam:/ wogole ma szpe na glowie.... malo tego one jakos szybko sie tluszcza... sa ladne tylko dzien po umyciu... na nastepny juz wygladaja strasznie... i jakby ich bylo 5 na krzyz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.kameleon.elpro.pl
dzieki dziewczyny za informacje bo dzwonil do mnieprzedstawiciel i naklanial mnie bym to cos klientka zakladala co prawda mniejsze koszta za wlosy ale wole zaplacic wiecej i moje klientki tez i zeby byly zadowolone jednak nie ma nic lepszego niz wlosy polskie sciete prosto z glowy:) choc czas oczekiwania dla klientki to ok 2-3 tygodni ale za jakosc i zadowolenie warto poczekac:)....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jeśli chcesz przedłużać włosy to od siebie mogę ci polecićmetodę GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ włosy są naturalne, ladne i mają gwarancje. Poza tym mozna je ponownie założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaOp9012
Zgłoś się do Great Lengths pewnie Ci coś doradzą, a dodatkowo jak coś założą Ci nowe, ale gwarantuję, że najlepsze na jakie mogłaś trafić. W grejcie stosuje si,ę hinduskie włosy i są one genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaKijanka00
Tak jak pisała Kamila polecam Great Lengths. A teraz mają nowość - GL Tapes, które na serio są świetne. Sama mam i co fajne, mam w truskawkowym blondzie, bo mają znacznie większą gamę kolorystyczną nniż inne marki. Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hair talk

Nie polecam hair talk. Włosy założone tydzień temu i jest masakra. Siano. Stosuje ich kosmetyki do pielęgnacji i szczotkę i jest dramat. Jedno pasmo już odleciało. Będę reklmowac . Koleżanka doczepiala w innym salonie i jakość całkiem inna.  Inna firma... może farbować. W dotyku jak włosy, a moje jak siano. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklamacja, firma hair tal
Dnia 20.03.2019 o 23:39, Gość Hair talk napisał:

Nie polecam hair talk. Włosy założone tydzień temu i jest masakra. Siano. Stosuje ich kosmetyki do pielęgnacji i szczotkę i jest dramat. Jedno pasmo już odleciało. Będę reklmowac . Koleżanka doczepiala w innym salonie i jakość całkiem inna.  Inna firma... może farbować. W dotyku jak włosy, a moje jak siano. Nie polecam

Witam ja włosy zakładałam pod koniec czerwca. Do dziś a jest to już listopad nie mogę wskurac oddania pieniędzy. Moje włosy mimo odpowiedniego założenia przez fryzjera, odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków odpadły po niecałym tygodniu. Zsunely się wszystkie. Jak po maśle. Nie mam problemu z sebum itd. Tragedia. Czy ktoś miał problem z tą firmą? Hair talk... tez nie polecam firmy. Reklamuje I odsylaja mi pisma robiac kopiuj wklej. Aaa mało tego połowę włosów zregenerowali I nowe pasma dali a połowę nie, choc tłumacza ze wlosy sa w swietnej formie. To po co polowe regeneruja? Pomóżcie jeśli ktos miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że te włosy są hinduskie :/ zazwyczaj pozyskuje się je z świątyń gdzie te włosy są zbierane z podłogi, wystarczy, że jeden włos będzie odwrócony łuską do góry (wszystkie nasze naturalnie rosną łuską do dołu) po wypłukaniu silikonu (niestety go używają żeby wygładzić włosy) ten jeden włos założony odwrotnie zaczyna haczyć kolejne włosy i robią się kołtuny. Przeszłam przez wszystkie firmy i ten sam problem zawsze, zrobiłam wywiad i to jest powodem że się mechacą i plączą. Teraz testuje EAsy Hair Syberyjskie włosy, piszą, że bez silikonu i że wszystkie łuską do dołu. Mam od 6 miesięcy i rewelacja nic a nic się z nimi nie dzieje. Nie trzeba używać tez specjalnych kosmetyków do nich. Syberyjskie tez nie odcinają się od moich naturalnych jak te azjatyckie czy hinduskie póki co strzał w 10 + niewidoczne taśmy noszę kucyk do góry nic nie widać. 

Dnia 19.08.2006 o 00:34, Gość przenoszę napisał:

przedłużanie włosów pomocy! [18.08] 22:31 sweet2 Może ktoś zna odpowiedź . Mam przedłużone włosy . Metoda firmy balmain naturalne pasma ale u mnie to koszmar włosy sie sówają przemieszczają, są ciagle poprawiane, pomimo stosowania odpowiednich kosmetyków plączą się robią się kołtuny. Może ktoś poleci mi inną metodę lub inny sposób . Może robię coś nie tak?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×