Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a my dopiero 06.09.08 wszyscy mowia ze szybko zleci... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona - Ozeniona
Musialam dodac cosik do mojejo starego nicka, bo tak glupio.W koncu po slubie jestem-cywilnym- cale 11 dni. Przygotowania do koscielnego...mamy zaklepana telefonicznie sale.W kwietniu jedziemy do Polski wplacic zaliczke. Mamy taka sale, ze placimy przed weselem 1000 zl, a reszte po weselu. Podobno to taka nowa moda, ze goscie placa z tego co dostali w kopertach. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę ślub 29.12 ale poniewaz mialam w planach wczeniej rok 2008 to zostalam u Was w topiku:) my zaliczke za sale zaplacilismy i raczej przed weselem placimy a potem jakies wyrownania jesli beda potrzebne, ale ta nowa moda bardzo mi sie podoba bo nie kazdego stac a tak to wiadomo ze po weselu jakies pieniadze beda:) a jak przebiegal Wasz cywilny? masz jakies fotki? powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona - Ozeniona
Mam fotki. I szczerze powiedziawszy duzo latwiej mi poslac na maila. Jak masz ochote to Ci posle pare. Opowiem wiecej potem, bo teraz mykam do pracy. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona-ozeniona...jezeli masz ochote to wyslij mi kilka zdjec moj email....izabela37@wp.pl LEOSIA ...fajnie ze zmienily wam sie plany .....ladna data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duniusia pupusa
a ja mam slub za 5 mieisecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leosia to Ty faktycznie już blizej jak dalej masz. Żabusia- my się nigdzie nie wybieramy, dlatego nie spieszy nam się tak z tym załatwianiem. Chociaż szczerze mówiąc, jak rodzice nasi się dowiedzieli, to od razu zaczęli dyskutować wszystko co i jak. My tak chcemy załatwiać salę i zespół w okolicach wielkanocy, a w tym roku jest chyba w marcu. Bo wiadomo w styczniu sesja, potem chyba wyjedziemy na jakieś ferie i ja mam jeszcze 3 tygodniowe praktyki, a potem marzec- swięta. No więc po świetach. AAA jeszcze w lutym wybieramy się na targi ślubne. Mam tylko problem z zespołem. Kompletnie nie mam pojecia, jakie zespoły są w mojej okolicy, jak który gra i w ogóle. Nie wiem, jak my tego zespołu będziemy szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Jestem niedorozwinieta. Walnelam sobie nicka Zareczona - Ozeniona.Jak kobieta moze byc ozeniona? :-) Zostane chyba przy Zareczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ślub już w przyszłym roku :) Już nie za \"Dwa lata\" tylko w \"Przyszłym roku\" ;P pocieszam się tak bo to i tak sporo czasu jeszcze ale zawsze \"w przyszłym roku \" brzmi bliżej ;) Dziś rozmawiałam z księdzem, bo akurat chodził po kolędzie mamy farta bo powiedział ze nie trzeba zadnych nauk, wystarczy samo zaświadczenie o ukończonym w szkole sredniej kursie przedmałżeńskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUNIA JA TEZ JADE NA TARGI DO SPODKA CONIECO POOGLąDAć, FANIEJ JUż BRZMI ZA ROK HEHE NIZ ZA DWA LATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Hej.A kiedy sa targi w Spodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABUSIA22
targi są 11 lutego od 10 do 18 bilet 12zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę na tragi do Opola. Są chyba coś kolo 25 lutego, jesli to kogoś interesuje. Mam zamiar porobić jakieś fotki, pobrać adresy, bo jak mówiłam, kompletnie się w tym nie orientuję. Wprawdzie do naszego ślubu pewnie jeszcze ze 2 razy będą takie targi, ale nie zaszkodzi. P.S. fajnie ktoś tu ma z naukami. Zawsze mnie to dziwi, że ktoś już w liceum robił kurs przedmałżeński, ale słyszałam już to od kilku osób, więc widocznie jest to mozliwe. Szkoda, że my czegoś takiego nie mieliśmy. Pewnie trzeba będzie chodzić i słuchać o kalendarzykach itp. ;-) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy me him
a ja juz wygladam do 20.08.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nic nie wiem. U mnie to i tak jest \'dupa zimna\' bo zgubilam to zaswiadczenie i nie mam zielonego pojecia czy uda mi sie uzyskac w jakis sposob duplikat, ale mi na ksiadz powiedzial, ze jeszcze na jakies jedne zajecia musialabym przyjsc - wiec pewnie jak jest jakis fajniejszy ksiadz to odpuszcz,a jak nie no to trzeba chodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak jest. A z tym duplikatem to podejrzewam że musiałabyś odszukać księdza lub katechetę z liceum i dopiero może by Ci wydali taki duplikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ,dzieki za fotki ...ladna z was Para. Ja ostatnio nie mam czasu prawie na nic od rana do wieczora w pracy. ze slubem nic nie zmienilo,ale wiem ze 1 lipca w tym roku jedziemy do Polski zalatwic wszytskie ostatnie formalnosci i jak wroce z Polski bede miec wszystko zalatwione. witam nowo przybyle Panny Mlode. oraz Pozdrawiam \"strasze\"znane mi osoby z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wychodzi na to, że z tymi naukami to zalezy od księdza. Ja już też słyszałam, że oprócz nauk niekiedy jeszcze chcą wizytę w poradni małżeńskiej- a to pewnie też jakaś przykościelna instytucja. Jeśli ktoś jest z Wrocławia i studiuje, to wiem, że mozna skorzystać z takich nauk w kościele akademickim. I nie są to takie nauki sensu stricte, ale bardziej jakieś takie rozmowy ogólne itp. Szkoda, że już się na to nie załapię, bo kńczę studia. A wiecie moze jak to jest: czy takie nauki mozna robić oddzielnie czy trzeba razem? Bo my jesteśmy z różnych miast i cieżko się będzie dograć. Tym bardziej, że ja teraz prawdopodobnie zacznę pracę i mój narzeczony też. Poza tym jeszcze jedna sprawa: jak to jest z załatwianiem formalności, jak się chce wziąć ślub poza parafią młodej i młodego? Bo my wymarzyliśmy sobie taki jeden kościółek właśnie. Orientuje się ktoś? Bo nie wiem, czy oni czasem nie chcą wtedy więcej kasy itp. No i czy trzeba uzyskać jakąś zgodę najpierw od swojego proboszcza albo coś w tym stylu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauki przedmalzenskie mozecie brac oddzielnie to bedzie kilka lub kilkanascie mini wykladow natomist jakies trzy miesiace przed slubem robi sie nauki przedslubne to juz musicie byc razem i tam sie wlicza spotkanie lub spotkania w poradni i rozmowy indywidualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła... żona
....................moje kochane wesele ok musi być dopracowane......ale gdzie mowa o tym jak bardzo nie możecie się doczekać aż zostaniecie żonami....i o miłości tak wielkiej, która was ślubem połączy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na temat spadł !!! ;) przyszła żono oczywiście kazda z nas nie może doczekać się kiedy zostanie małżonką i będzie mogła być już na zawsze razem z ukochanym mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj racja, racja... I podejrzewam, że każda panna młoda chce, aby jej wesele choć trochę wyglądało jak to z jej marzeń :). Choć jak obejrzałam \"Wesele\" Smarzowskiego to moim marzeniem jest tylko, żeby nie było takie jak w tym filmie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecia Karolcia:) bardzo do siebie pasujecie:) byla ktoras z Was moze juz na targach slubnych, kiedy sa w Waszych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsi83
Witam dołącze się delikatnie do waszych rozmów.My planujemy ślub na 1.03.2008.Dziś wybieramy się na targi ślubne w Krakowie.Więc jak wróce dam znać.Tak naprawde nie mamy jeszcze nic załatwione dopiero zaczynamy się brać za formalności i całą reszte.Dodam że jeszcze się nie zaręczyliśmy ale dla nas to tylko formalność.Jesteśmy ze sobą 7 lat i żyjemy już jak małżeństwo od dawna.ślub jest dla mnie czymś upragnionym ale ze względu na fundusze tak długo zwlekaliśmy. A wy w jakich granicach finansowych planujecie wesele? Ja myśle że u mnie na 80 osób jakies 15000 zł.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lublinie targi ślubne w dniach 24 i 25 luty 2007 r hala Międzynarodowych Targów Lubelskich niedaleko dworca PKP. Jest duży parking dla pojazdów.Dla jadących droga nr 19 z kierunku Białystok kierować się na Przemyśl./okolice obiektów sportowych MOSIR/ Taka informacje znalazlam na jakims forum - super :) A tu link : http://www.targi.lublin.pl/index.php?op=slub_2007 Gdyby ktoś był z Lublina to idziemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
My planujemy wydac ok. 25 tys zlotych na 100 osob. Duuuzo...i z tych powodow tez bysmy wczesniej wzieli slub koscielny, bo cywilny juz mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×