Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Nusia.....no to fajnie ze do nas dolaczylas. ja mam 19 lipca koscielny i sale mam zarezerwowana juz kilka miesiecy i bylo bardzo trudno. mam nadzieje ze u ciebie bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuuuuujcie
ja jestem na 2008 i nic nie robie w tym kiedynku.Mam czas. Zaczne cos kombinowac jak jednak sie zdecydujemy na jesien tego roku. Zdarze zlatwic bo miejsca w lokalach sa, dzwonilam i sie pytalam jak sie ma sprawa z wrzesniem/pazdziernikiem 2007 i nie ma problemu. Nie mieszkamy na szczescie na wsi gdze jest raptem jedna remiza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1982.....no wiec tak sobie mysle ze jesli wybierzer sie jakas juz date to ciezko o miejsca ....zobacze i dam znac jak sprawy stoja w sobote;) wyluzuuuujcie-->no tak to roznie z tymi terminami bywa..ja dzwonilam w listopadzie 2006roku o terminy na 2007...i byly wolne ale nie predzej jak polowa pazdziernika.....;) wiec to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle to moj 26lipiec hehe anna--popularne imie moze ktos juz wpadl na ten pomyslk co ja;) a sluchajcie.....no bo niby z sala najwieksze problemy...orkiestry-te dobre tez sa oblegane...a co z ksiedzem??? do niego tez trzeba tak szybko uderzac??? i jeszcze w sumie jedno...ja nie chce brac slubu w mojej parafii...czy moj proboszcz moze mi robic z tego tytulu jakies problemy??bo niestety nalezy do osob raczej nie \"idacych na reke\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ci powiedziec . chyba ksiadz nie powinien ci robic zadnych trudnosci. u mnie sytuacja inaczej wyglada,mieszkam w Niemczech a slub koscielny biore w POLSCE rozmawalam juz z ksiedzem i kazal nam przyjsc w tym roku jak przyjerdziemy do POLSKI bo pozniej dopiero przyjade tydzien przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade;) jestem ciekawa jak wyjda wizyty w lokalach i jak z terminami.....w sobote troche sie juz rozjasni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jest nowa osobka:) z sala rzeczywiscie jest najwiekszy klopot, zalezy czy sie mieszka w duzym czy malym miescie, orkiestra to juz nie taki problem:) ksiadz kazal nam przyjsc jakies 4-5 mies przed slubem dopiero bo mowil ze nie rezerwuje z duzym wyprzedzeniem ale zapisal sobie olowkiem termin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno to jest dosc czasu(ja niestety nie miezskam na miejscu) i wtedy moje sprawy wygladaja zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka wszystkim w sniezne przedpołudnie;) a ile osob planujecie na weselu??i jakie koszty szacujecie? ja narazie mam 67osob z czego mysle ze jak zjawi sie 60 to bedzie sukces...mysle ze chyba z 15-16tys na wszystko musze liczyc....w mniejszej kwocie chyba na pewno sie nie zmieszcze:(no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam od wlasciciela restauracji w ktorej bym chciala robic wesele ze koszty rezerwacji sali to 300zł...odetchnelam bo mi znajomi w zeszlym roku placili 1000zł.!!! w sobote jade dowiedziec sie szczegółów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaliczke zaplacilismy 500zl. osob na weselu mamy ok.120 ------------------------------------------ u nas pada sniegiem hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to calkiem sporo izabelka1982...... u mnie mala rodzina...u mojego faceta tez...wiec sukcesem bedzie jesli przyjedzie ok 46 osob....no i okolo 14 znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Itabela1982 - my tez bedziemi miec nowe obraczki.A te co teraz mamy chcemy wsadzic w ramke i pozostawic na pamiatke. Zaliczka na sale u nas wyniesie 1000 zl. A bedziemy miec okolo 100 osob. W sumie to bedzie pol na pol - mlodziez i rodzina. A co do ksiedza, to bardzo by chciala, zeby moj proboszcz nam udzielal slubu. Ciekawe czy wezmie obie za to wiecej kaski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my wlasnie tez ,juz sobie zamowilismy.... A nasze obraczki z cywilnego po prostu przetopimy i kupimy sobie cos innego w zamian za to. Ale pomysl z ramka nawet bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko zamawiacie obraczki?? my tez w tym roku bierzemy cywilny....chce brac w tym samym dniu co koscielny w 2008:) ale obraczki raczej na pewno beda te same...chyba ze wygrawerujemy druga date....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze nie mamy obraczek ale pewno niedlugo zaczniemy czegos szukac:) ja narazie szukam dla siebie sukienki a moj narzeczony garniaka:) i ustalamy juz ostateczna liste gosci i sa male klotnie:P nie mozemy sie zgodzic co do swiadkow...wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do swiadkow narazie nie mamy zadnych problemow. prawdopodobnie bedzie siostra mojego meza czyli moja szwagierka a z mojej strony kuzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko jak szybko ja mam slub JUZ za 11 miesiecy:P w sumie obraczki moga sobie lezec na polce i czekac wiec mozna kupic wczesniej jak ktos chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mnie zostało jakiś 535 dni hehe obraczki kupujemy dopiero pół roku przed ślubem bo oże nam sie jakieś inne spodobają i co wtedy.... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka po pierwsze gratuluje. A po drugie nie wiem co mam powiedziec, moze po prostu zapytaj sie go jak on sobie to wyobraza. powodzenia --------------- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Malutka81! To jest niemozliwe, no chyba, ze nie chcecie miec sluby pelna para. My juz teraz pwoli zalatwiamy wszystko.No, ale czego sie nie robi dla mezczyzny... Izabela1982 - my tez na poczatku chcielismy przetowpic obraczki i srzedac zloto i dolozyc do nowych, ale...jakos nam szkoda. U nas jest dylemat jaka data bedzie wygrawerowana na obraczkach z koscielnego.Maz chce date koscielnego, ja z cywilnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie mielismy ten sam problem..... bo w sumie powinny byc 2 daty czyli z cywilnego i koscielnego.(bo dla mnie ,obie daty beda tak samo wazne. My bedziemy mieli tylko Imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×