Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 _mona_...................................29.03.2008 mimi.......................................06.09.2008 Doriks.....................................18.10.2008 zonqa.....................................21.06.2008 Magnolia_81..............................16.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze tabela rosnie:) ledwo dojechalam do pracy..zamiast jechac 40minut jak zawsze..ledwo wyrobilam sie w 1h 20minut..... i wogole nie wiem jak Wy ale ja sie czuje fatalnie...glowa mnie boli spac mi sie chce....ale zaraz znow poogladam przy kawie suknie sobie:)jak prawie zawsze z rana:) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez jeszcze mam dzis wolne.hurrraaa. pogoda za oknem paskudna +5 stopni ale jest straszna mgla ze nic nie widac. Ja mam nadzieje ze jak pojde do ksiedza to bede pierwsza ....bo chcemy wesele w same poludnie czyli o 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 🌼 nusiaa....................................26.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 _mona_...................................29.03.2008 mimi.......................................06.09.2008 Doriks.....................................18.10.2008 zonqa.....................................21.06.2008 Magnolia_81..............................16.08.2008🌼 Zareczona................................16.08.2008🌼 Tak jak Belleteyn, Magnolia_81....jupiiii Nasza sala - http://www.restauracja-renoma.pl/ planujemy okolo 100 osob. Milego dnia dziewczyny... Mam prosbe...pouklada ktos te daty w kolejnosci, bo ja teraz nie mam czasu, bo zaraz do pracy lece? Oczywiscie jak komus sie bedzie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo:) : Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 zonqa.....................................21.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 zareczona-->sala bardzo ładna...mam nadzieje ze w sobote juz Wam tez przesle zdjecia sali ktora zarezerwujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze lista sie powieksza..... wiem ze nie na temat ale chyba dzis zostane ciocia wlasnie moja szwgierka jedzie do szpitala ......ma jakies skurcze ..ciekawe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki.... a co myslicie o tym zeby na pierwszy taniec wybrac piosenke finałową z DIRTY DANCING?:> widziałam kiedys mloda pare która wrecz super zatanczyła do tej piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ślub
za 4 miesiącwe:) hehe:) wam tez szybko zleci;) pamietam jak byl ponad rok doslubu a tu jzu 4 m-c i i 24 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,jezeli ktos chce czemu nie. ja ostatnio zastanawialam sie nad piosenke TOMASZA GRELEWICZA -ZAWSZE BEDE KOCHAL CIE. ale jeszcze duzo duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_-->moi znajomi to tanczyli:) tez wyszlo im fajnie...:) choc mieli - co bylo widac- meeeegaaaa treme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) a ma ktoras z Was piosenke pt: Ślubowanie? nie kojarze co to za utwor... a juz ten tytul pare razy sie przewinal na roznych tematach. Jesli któras z Was mialaby go to chetnie posluchalabym i z gory dziekueje: paquerette81@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia_81
my chyba wezmiemy populatna przetanczyc z toba chce cala noc. chyba ze przez te poltora roku wpadnie nam do glowy bardziej orginalan piosenka. my do tanca towarzyskiego nie mamy drygu, ale dzieki Bogu walc nam wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ -->widze ze Ty tak jak ja tylko ja szperam i szukam sukien slubnych:)i to notorycznie i do bolu hehe a buty swietne te co popodsylalas.....najbardziej podobaja mi sie na wyzszym obcasie...paseczki... ale kurde znajac zycie...nogi zaczna bolec a o 2ej w nocy paseczki zaczna sie wrzynac w stopy hehehe no ale coz....\"chcesz byc piekna-cierp\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale kupując buty z czubem musisz się znowu liczyć z tym, że będą cię bolały palce u stóp. Zakochałam się w tych, które opisałam jako typ nr 1 - mogłabym je kupić już teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona czy to ty bedziesz miala wesele w Renomie? Nie wiem czy dobrze odczytalam.Tak sie składa, ze znam ta restauracje i czasem tam wpadam :) Chyba mieszkasz gdzies w moich okolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ --> wiem jedno :) na 100% nie zaloze : 1-butow pełnych:) 2-butow z delikatnymi paseczkami w kostce:) adn1.. niewygodne adn2.. mojej kolezance przy pierwszym tancu pary mlodej pekl paseczek:)cale wesele przezyla na agrafkach i bialej sznurowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
u mnie zmiana daty na 14.06.2008 troszke chcemy przyspieszyc slub;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Aktualizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mnie jak sie nudzi tez szukam fajnych rzeczy na swesele. ja zaraz uciekam do pracy . Jestem ciocia moja szwagierka urodzila wczoraj wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od 20minut juz w pracy jestem:( gratulacje izabelka:) wczoraj sie dowiedzialam od mojego faceta ze nie mam sie czym podnieca....w sprawie wesela..bo jeszcze niewiadomo czy wogole bedzie...:( normalnie jakbym dostała od kogos po papie:( dowiedzialam sie ze np ktores z nas moze nie dozyc do wesela to po co o tym teraz gadac..... NORMALNIE CHORE!!!!!!!!! ale sale i tak jedziemy ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×