Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

My zamawiamy jeszcze zespół. Polecił ich nam znajomy, przesłuchaliśmy demo i podoba nam się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Strzelczanki: Co do Diamantów- to słyszałam jedną negatywną opinię, ale nic konkretnego, więc nie wiem. Sama ich nie słyszałam na żywo. Co do Syndrom-----> Zaręczona napisz, czy masz ich mp3 lub można dostać ich dema. Zainteresował mnie ten zespół, ale nie słyszałam nic w ich wykonaniu. A teraz ja wam powiem, czym my się chcemy kierować wybierając zespół: 1. po pierwsze, aby bloki muzyczne były tak po 30-40min, z przerwami max.10-15 min. 2. zespól nie powinien pić alkoholu (a jeśli już, to ewent. toast i tzw. \"jednego\". Niedopuszczalne jest, aby orkiestra była nietrzeźwa!!!! 3. dobór zabaw musi być wcześniej skonsultowany z nami. Nie chcę, żeby ktoś mi z gości robił idiotów i kazał im np. macać się po kolanie albo tyłkach na zasadzie- \"zgadnij, która to twoja żona\" itp. 4. chcemy mieć wpływ na wybór 1 piosenki, a nie, że zostanie nam ona narzucona z góry. 5. muzyka musi odpowiadać gustom większości, a więc więcej hitów weselnych, biesiadnych, polskie przeboje z różnych lat, mniej nowości, aczkolwiek trochę może być, mogą być też rock&rolle i twisty, bo ludzie dobrze się przy nich bawią. 6. skonsultować oczywiście trzeba jeszcze koszty, ewent. koszty transportu bądź noclegu, ilość godzin grania itp., Ogólnie mówiąc sporo tego. No ale jeśli się chce mieć udane wesele, to trzeba planować takie rzeczy. Dla mnie oprócz muzyki to sprawą priorytetową są właśnie konkursy i zabawy. Ogólnie nie mogą być zboczone, o podtekstach seksualnych itp. Nie podobają mi się też takie, w których trzeba pić \"karniaki\". Takich zabaw u nas na pewno nie będzie. Generalnie chcemy tak ok. 4-5 zabaw na całe wesele. To w zupełności wystarczy. Ludzie się mają wytańczyć, a nie brać udział w debilnych często zbawach, które nie wiadomo, czemu mają słóżyć. No to tyle ;-). Ale wywód napisałam. Łooooochooooo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą w zupełności. Zalosne są te oczepiny, w których wszystko rozbija się od...Maryni. Celowanie kiełbasą przymocowaną do paska do szklanki itp. bleeee Takim ohydztwom mówimy nie! My mamy to szczescie, ze najlepszy kumpel mojego narzeczonego jest dobrym znajomym tego zespołu i może za nich ręczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83 popieram twoje wymagania co do zespolu.Tez nie chce miec oblesnych konkursow, zbyt dlugich przerw i podpitej orkiestry.Mysle,ze jesli zespol jest na poziomie to mozna sie dogadac i wczesniej ustalic jak ma wszystko wygladac a oni sie do tego oczywiscie dostosuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja podpisałam umowe z fotografem dostaniemy 400 zdjęć z wesela i koscioła w tym 100 wywołanych i 200 z sesji w pszczynie z czego 24 wywołane w pieknym albumie. wsumie płace 1400 złotych a zjęcia poprostu boskie facet robi to z pasją wyjeżdza też na pokazy mody, wyscigi samochodowe, ostanio był 3 tyg w tunezji robił reklamówki dla jakiegoś biura turystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super... Ja nie mam fotografa i nie mam też pojęcia, czy jakiś dobry będzie w tej mojej mieścinie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja tez nienawidze tych oblesnych konkursow...i u mnie nie moze ich byc bo beda goscie raczej jakby to powiedziec...z wyzszej polki hehe i ciotki by chyba zawalow podostawaly jakby ktos zaserwowal im takie zabawy::) wczoraj dostalam zdjecia sali ktora jestem zainteresowana....jest cuuudowna..wspanialy taras i przytulna sala....wlasciciel wyslal mi przykladowe menu...i jest tez super-duzo konkretnego jedzenia itd...jade z facetem w sobote ogladac...i jak bedzie na zywca taka super jak na zdjeciach rezerwujemy:) a samochod...hmmm...nie mam pojecia ale mysle ze z samochodem nie bede szalec...tym bardziej ze jesli bede musiala wyprawic slub w mojej parafii to mam ja za plotem domu rodzicow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam dziwnej rzeczy i jestem ciekawa czy u was tak tez jest: kolega ktory czesto pomaga przy organizacji slubow mowil mi ze nalezy : 1-pod kosciolem miec osobe ktora bedzie pilnowala samochodow bo notorycznie u nas wlamuja sie dzieciaki wybijaja szyby i kradna prezenty.... 2-kogos do pilnowania domu weselnego- bo czesto w dniu wesela takie domy sa okradane- ze wzgledu na \"koperty\" i prezenty normalnie jestem zdziwiona i to mocno..ale podal mi tyl przykladow ze chyba ma racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Dunia83! Zgadzam sie z Toba w zupelnosci co do tych kryteriow. Syndrom nie lubi robic zabaw - my ich w ogole nie chcemy. Przerwy robia krotkie, ale mozna sie bez problemu dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle \"wyrwę się przed szereg\" i zapytam się was o zdanie w sprawie zaproszeń. Mi podobają się te: http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/i ndex.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=FL1702&pozycja=12&ka talog=katalogSlubne1.php&kategoria= http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/i ndex.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=FL1701&pozycja=13&ka talog=katalogSlubne1.php&kategoria= http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/i ndex.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=FL1130&pozycja=14&ka talog=katalogSlubne1.php&kategoria= Ze wskazaniem na czerwone. A mojemu narzeczonemu podobają się te: http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/i ndex.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=FL1601&pozycja=36&ka talog=katalogSlubne1.php&kategoria= Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że większość z was ma tu podobne kryteria pod względem doboru zespołu. Jeśli o nas chodzi, to my zamierzamy wszystkie ze warunki wyegzekwować na piśmie, bo dla mnie taka ustna umowa, to żadna umowa. Nie chodzi o to, że nie wierzę w dobre checi zespołu, ale jednak co na piśmie, to na piśmie. Mam koleżankę, która pracuje w sądzie i to przez nią mam takie odchyłki, że wszystko trzeba mieć na piśmie. Ale myślę, że akurat w tym wypadku to jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia------> co do Twoich wątpliwości. U nas nie słyszałam, żeby komuś pod kościołem włamali się do samochodzu, a to może z tego względu, że u nas prezenty daje się po mszy, a nie przed. Co do drugiego pytanie- to myslę, że to całkiem prawdopodobne. Ostatnio jak byłam na weselu, to świadek młodych z bratem pani młodej po mszy odwieźli wszystkie prezenty i koperty do domu młodych, właśnie z obawy, żeby to potem gdzieś nie poginęło, jak goście się będą bawić, no bo to w sumie dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83--> ja niestety nauczylam sie juz wszystko co wazne to na pismie....tyle razy nacielam sie na \"dobrego czlowieka\" i ustenj obietnicy ze masz racje: pismo pismo i podpisy:) powiem ci ze nacieli sie tez moi znajomi ktorzy zamowili kamerzyste na swoje wesele...nie podpisali umowy- tylko \"dowód wpłaty 100zł\" i kamerzysta nie pojawil sie ani w kosciele ani na weselu-->pomimo ze telefonicznie potwierdzil termin....nie chcialabym przezyc tego...bo to stres jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo.. a wiec zaczne od ego aby wpisac mnie do tabelki 29.12.2007:P nigdy nie slyszalam zeby komus pod kosciolem wlamano sie do samochodu ani do domu weselnego ale wszystko jest mozliwe, nasze prezenty i koperty chyba tez odwieziemy do domu od razu... ustalilismy ostateczna liczbe gosci 64 osoby z czego domyslam sie ze kilka nie przyjedzie... i moj narzeczony wczoraj zaczal ogladac obraczki:) az bylam zdziwiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) mialo byc 2008 ale ustalililismy tak i zostalam juz tu z Wami na topicu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 leosia......................................29.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu leosia......................................29.12.2007 _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak zwykle pytanie kieruje do Strzelczanek :) Jakie zespoly mozecie mi polecic?Ten Syndrom jest w porzadku? Moj narzeczony dzwonil dzisiaj do Diamantow i okazalo sie, ze termin jest juz zajety.No i klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick.......................................Data ślubu leosia......................................29.12.2007 _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 oleczkaaa...............................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Wybacz oleczkaaa, już porpawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) czy rzeczyswiscie tak wazne jest by w miesiacu w ktorym bierze sie slub byla ta przekleta literka \"R\"???:( wczoraj moja mama suszyla mi głowę ze nierozumie czemu uparlam sie na ten lipiec i czemu szukam sali na date 26.07.2008....skoro: \"LIPIEC nie ma nawet w nazwie \"R\"\":(( sama nie wiem te przesady.....blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Belletyn ;) z tym R to słyszałam że jak nie ma tej literki to potem dzieci mówią \"Tląba, lowel itp ;) \" i seplenia całe życie ;) no i chyba tak ogólnie się przyjęło że to szczęśliwe małżeństwo bedzie. Ale kochane jakbyśmy chciały się przejmowac tymi wszystkimi przesądami to w dzięń ślubu chyba wogóle powinnyśmy mieć rozpiskę na ścianie i nic tylko studiować czy wszystko jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa_cja
Ja też mam ślub 07 06 08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorkis------> daj swój nr GG to pogadamy, bo może nie wszystkich interesuje, jakie są zespoły w naszych okolicach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moi brali w lipcu i w tym roku obchodzą 25 lecie są parą idealną my mamy też w lipcu , dziedkowie też mieli w lipcu z tym \"R\" to tKIE ZABOBONY TRZEBA IŚĆ DO PRZODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×