Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a na czym polega ten kurs weekendowy:)?slyszalam cos o nim ale nie za duzo, moze mi troszke opowiesz Belletyn o tym bede ci bardzo wdzieczna:)dzieki z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jeszcze dokładnie nie wiem, ale moja siostra go robi la. Polega to na tym, że ma się zajęcia w piątek wieczorem, sobotę i niedzielę i kurs się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam na zwykly kurs trwal okolo 2 miesiace ale moizna zrobic weekendowy czyli nauki przez cala sobote i niedziele taki w pigolce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiatko14-11-83 a macie gdzies polski kosciol w poblizu? ja mialam miec slub cywilny w Urzedzie angielskim,ale jak dali 4 regulki,z czego jedna do wyboru, a wzystkie,to takie wyrazy ze mozna sobie jezyk polamac,to sie zaparlam,ze chce albo w polskim USC w Londynie albo w polskim konsulacie! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) ale sie rozgadałyscie;) Belleteyn_ -->tutaj chyba najbardziej pozbawiona uczuc macierzynskich osoba chyba jestem jednak ja;)pomimo ze skoro jestem sporo starsza niz wy juz powinnam w tej materii działac...a na pewno myslec;) u nas przygotowania stanely...ogladam czasami kiecki slubne i zapisuje fotki ktore mi sie spodobaja...i tak w salonie (gdzie szyja suknie na miare) powiedzieli ze przychodzi sie nie predzej jak 4miesiace przed slubem....najgorsze jest to ze cywilnego nie bede miala jednak w tym roku:(:(:( bo moj facet radykalnie zmienil zdanie i wyparl sie OBIETNICY:(trudno ja ostatnio niestety tylko praca praca praca praca...uprawnienia..mieszkanie i samochod...zadnych spacerow jak wy zadnych spotkan i romantycznych uniesien....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie to znowu ja. Dzisiaj mam ogromego dola poniewaz jeszcze nic nie mamy zalatwionego a moj mezczyzna wyjechal na delegacje i nie bedzie go do konca tygodnia. i to ja bede musiala podjac decyzje o sali jaka mamy wynająć. wszystko mi sie sypie. Jeszcze taka brzydka pogoda. tak bardzo za nim tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejje
aniap_p czlowieku towoj narzeczony wroci pod koniec tyg, slub w 2008 roku a ty sie martwisz z enie masz nic zalatwione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążysz wszystko zaltwic ania:) zawsze mozecie isc w przyszlym tyg ogladac sale zeby byc razem:) Ja do swiąt zostawiam planowanie slubne a potem bierzemy sie za kupowania obrączek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjejej
rok wzcesniej kupujesz obraczki?? buhahhahahahhaha czy do swiat Bozego nardzonie czekasz?? bo akurta bedziesz maial 3 m-ce do slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubna
puk puk mozna? ja na 29.03.2008 czyli sie lape do was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derkider
jejje i jjejej nie umiesz sie nawet normalnie podpisac albo chociaz dwa razy tak samo? hahahahahahahhahah do anuki wracaj lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wczesniejszych terminow zalatwiania spraw zwiazanych ze slubem: otoz moj facet zareagowal tak jak LAIK \"jejeje\" wypowiadajacy sie z pewna dozą szyderczosci;) sprawa wyglada tak ze mozna wesele zatwic nawet w dwa miesiace lub troche mniej..ale w dupnej sali z orkiestra\" matejczki w kropeczki je je je\" i kamerzysta ktory ze wzgledu na wolne terminy raczej nie nalezy do profesjonalistow.... jak zaczelismy zalatwiac i wyciagalam go wrecz na sile i w towarzystwie kłótni by poogladac sale...i gdy wlasciciele mowili ze \"paru wolnych tylko terminach na 2008\" to zrozumial ze jak chce sie miec cos extra i na poziomie to trzeba dzialac juz teraz...mamy sale orkiestre i kamerzyste...reszta troche moze poczekac..teraz sluby stały sie wrecz odrebnym biznesem dajacym pozywke wielu firma;) mysle ze w tym roku nic juz nie bede zalatwiala...bo nie widze takiej potrzeby;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze ze inteligentna wypowiedz naszej \"jejeje\" juz usunieta:) dlaczego tak jest ze ludzie normalni i inteligentni potrafia dyskutowac i argumentowac a ci -zeby sie nie obrazili-->troche mniej zamiast argumentacji uzywaja płytkiego języka i wyzwisk....ho ho...jak to odrazu wychodzi wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie się do śmietnika zgłasza modom, że ktoś się tu brzydko zachowuje i wypowiedź jejeje zostaje usunięta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie tu nie było bo niewiele mam czasu na siedzenie przed kompem ja mam zalatwiona sale kosciol i zespol na czerwiec zaplanowalismy zalatwianie fotografa i kamerzysty ale to po mojej dopiero obronie i pozniej dopiero cos znow ruszy w grudniu pozdrawiam was cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 oleczkaaa................................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, niewiem czy ktoś zauważył mojego posta pare dni temu :( Napisalam wam ze przesunelismy date ślubu a w tabelce nic sie nie zmieniło :( chyba za mało się tu wypowiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego Oleczko? a swoją drogą to my mamy zaplanowaną godzinę 19 dnia 7. czerwca 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo juz nigdzie nie było wolnego termniu na 6 września, pytaliśmy wszędzie gdzie się dało. Ale znaleźliśmy piękną salę na 18 października. A ślub będzie o 17:00 :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po krotkiej przerwie. Wlasnie wrocilismy z Polski,pobyt sie udal.:D Jak bede miec wiecej czasu..poczytam wszytskie zalegle posty i odezwe sie... Mam nadzieje ze u was duzo sie pozmienialo. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo ale tak to jest jak sie pracuje:)hehe u nas narazie wszystkie przygotowania stanely w miesjcu..bo sala zaltwiona, kosciol tez i zespol rowniez wiec kolejne rzeczy dopiero w czerwcu:)teraz pozostalo tyko czekac:)a jak u was?:)milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mona za zmianę odrazu mi lepiej ;) Ostatnio jestem ciagle zmeczona to chyba to przesilenie wiosenne ;) pozatym duzo nauki mam :) ale nie narzekam juz wam tutaj ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tę zjestem zmęczona i zabiegana, ale powiem Wam, że każda, najmniejsza mysl o ślubie, dodaje mi skrzydeł :) Wiem na co pracuję i widzę efekty, które zbliżają mnie do celu, choć zarobki nauczyciela sprawiają, że cel jeszcze daaaaaaaaleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) no ja dzis tez odczulam przesilenie wiosenne:(dostałam rano przed praca mega krwotoku z nosa....fuj dawno tak nie mialam.... podejrzewam ze przesilenie to raz...masa pracy to dwa..a trzy to nietety zaczelam sie odchudzac dosyc ostro (drugi tydzien) wiec na zmeczenie przyczynila sie tez moja glupota:( paskudny dzis dzien a tu jeszcze 2h pracy..kicha na maxa:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zarobkow.....hmmmm w sumie zle nie mam ale...za to co robie i ile czasu pracuje to chyba malo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj Misio ma dzis urodzinki, i wlasnie picuje mieszkanie i potem zaczne pichcic..heh przesilenie tez czuje, pociagam nosem, zbliza sie \'\'ciocia z Ameryki\'\', a ja jestem na diecie, heh. milutkiego dzionka wszystkim zycze!:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×