Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Nie ma za co Zareczona :) ciesze sie, ze moglam jakos pomoc :) Wydaje mi sie, ze ta dieta jest dosc \'lekka\' w uzyciu - przyjazna dla uzytkownika ;) choc oczywiscie to moze byc moja subiektywna opinia. Ale ja w zyciu nie wytrzymalam na zadnej diecie typu - rano cwiartka jajka, w poludnie szklanka wody z plasterkiem pomidora itd ;) Przeciez nie po to zyjemy, zeby sie katowac :) odchudzanie dobre jest, jesli jest koniecznosc, ale z umiarem.. zycze Tobie i sobie powodzenia w zrzucaniu (Ines.ce tez oczywista) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek dziekuje bardzo:) napewno skorzystam:) tylko nie wiem kucze co robic. Bylam zawsze szczupla osoba, a przez branie tabletek anty, spuchlam, tzn. lekarz powiedzial ze mi te tabletki nie sluza,a szkodza mojemu organizmowi, i woda przez nie mi sie zatrzymala w organizmie i kazal mi je wyrzucic. Heh, i teraz nie moge pozbyc sie tej opuchlizny...:( tylko z twarzy zeszla...a reszta sie trzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co oczywiscie Ines.ka :) Jesli chodzi o tabletki anty - niestety nie mam nic do powiedzenia - nigdy nie bralam..ale moze mialas zle dobrane i gdybys brala inne to by sie wszystko \'naprawilo\'? ale to tylko moje zgadywanie - bo jak napisalam - brak mi wiedzy na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny JA wlasnie pol godziny temu wrocilam dopiero z pracy :) teraz jem truskawki i patrze na \"klan\" U na super pogoda a na weekend jeszcze ma byc lepsza 25 stopni ciepla i dobrze bo idzeimy na komunie. pozdrawiam i zycze milego po poludnia. ide sie polozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek mialam 2 rodzaje,roznych tabletek...i 3 nie mam zamiaru juz stosowac..:( odczuwam tylko ich negatywne skutki....to co ze jestem zabezpieczona, jak poltora roku mam wyciagniete z zyciorysu,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to słusznie, że odstawiłaś - szkody większe niż zyski, więc nie ma sensu..mam nadzieję, że z czasem Ci się unormuje wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my dzisiaj mamy równe 500 dni do wesela :-). Mam nadzieję, ze zleci ;-). Teraz to sobie chyba bedziemy po setce odliczać. Moja kuzynka, która mniedawno miała \"studniówkę\' do swojego ślubu, ma już 2 tygodnie, więc my slę, że i nam jakoś to zleci. Co do porad osoby Huczne Wesele, to szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby coś działała w naszym temacie, oprócz zamieszczenia swojej reklamy. Antonina123-----> nie wiem, czy ktoś zauważył, ale jej data ślubu to 22.08. ale roku 2009, więc pewnie wtedy jest to sobota. Oj ale do 2009 to jeszcze strasznie dużo czasu!!!!!! Nawet jeszcze nie ma takiego topiku \"Wesele 2009\". A teraz aktualizacja----> Witamy Głupolka :-). P.s. co za nick ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE ŚLUBY 2008 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Babitek....................................26.04.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 Głupolek...................................21.06.2008 Gosiaczek 86.............................5.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 Jest nas już 32!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIsta sie rozrasta. Hucznego wesela .....to ja nie widzialam zeby sie udzielal.... tylko zamieszcza reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - tez tak mysle, widocznie nie sluza mi wcale i zadne...heh a mi pozostalo 493 dni (nie wiem czy to duzo czy malo, ale pewnie szybko zleci, dla kogos kto jezdzi do Polski co pol roku,a tu czas leci szybko przez prace...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam rok i 15 dni :) ale mi jakos szyyybko czas leci i martwie sie, ze sie nie wyrobie - nie boje sie ze nie bede mogla sie doczekac - boje sie, ze coraz mniej czasu (choc oczywiscie ciesze sie i troche niecierpliwie ;) ) jestem na etapie ogromnych watpliwosci co do zespolu..nie moge sie zdecydowac :( ( a co do dat, zauwazylam ze chodzi o 2009, ale pisalam o dacie 08.08.2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie my tak jezdzimy do Polski !!!co pol roku... teraz pojedziemy pod koniec czerwca i nie moge sie juz doczekac dziewczyny czas leci szybko....patrzcie juz mamy kwiecien a niedlugo byl sylwester. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedawno poznalam ukochanego, a tu juz slub ;) ale masz racje izabela1982 - czas zasuwa jak szalony..nie obejrzymy sie i bedziemy po slubie.. wyobrazam sobie, ze nie mozesz sie doczekac przyjazdu do polski..moja mama byla rok poza domem - nie widzialysmy sie - i przezywala to okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy niespodziewanie w marcu w Polsce ,ale nie moge sie doczekac kolejnego wyjazdu :D Tylko mysle ze pogoda dopisze ...wyjazd bedzie 2 tygodniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1982 skad jestes?? my tez jedziemy do Polski pod koniec czerwca!! (prawdopodobnie 25.06) juz sie nie moge doczekac! bo wiekszosc sal jest zarezerowana na caly 2008, bo mieszkam nad morzem. A moja upatrzona sala, jak dzwonilam w lutym, to byla zarezerwowana do konca czerwca 2008! a wiadomo ze rezerwacja bedzie dopiero wtedy jak zaplace! no i w czerwcu dopiero bede zgrywac kosciol z sala, kamerzyste, fotografa, heh. i zaczne przymierzac w salonach suknie, zebym wiedziala jaki fason mi pasuje, zeby juz wiedziec czego konkretnie szukac, heh.... choc nie wiem czy w ciagu 10 dni zdaze, i z lekarzami i obstawa wesela...heh. no i moje ukochane morze...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska teraz mieszkam w Aachen(Stolberg) a pochodze z Jankowic kolo Rybnika woj.slaskie. A wy dziewczyny skad jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny inne napiszcie skad jestescie ???? I jakie plany na weekend?? Ja juz dzis uciekam ,odezwe sie jutro rano :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Co tu taka cisza??? Ja juz na nogach,musze szybko sprzatac bo od 9-13 nie mamy miec wody :( pozniej czeka mnie jeszcze prasowanie. Dzis moze pojde do szwagierki i malej Chantal na kawe ,albo one wpadna po poludniu do nas. Napiszcie dziewczyny skad jestescie i gdzie bedziecie spedzac tegoroczne wakacje??? Gdzie sie podzialyscie?? Zycze wam milego dnia. Ja mam dzis wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ciamajda. Pisalam, pisalam i jakos wszystko skasowalam. Oczywiscie mialam juz pol strony. Teraz w skrocie. Wakacje spedzimy na robieniu remontu w nowym domku...no coz takie sa realia. Albo wakacje albo remoncik. W Polsce juz bylismy w tym roku i nie zapowiada sie, zebysmy jeszcze w tym roku pojechali do Polski. Ale nawet mi nie jest smutno z tego powodu. A teraz temat z innej beczki.Czytalam ostatnio bardzo fajny artykul o kobietach, ktore planuja dziecko. Jakby ktoras z Was chciala to jest na tej stronce: http://kobieta.wp.pl/kat,26333,title,Chcesz-miec-dziecko-Przygotuj-sie,wid,8808681,wiadomosc.html?ticaid=138d9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY Wreszcie mogę do was dołaczyc. Juz mamy prawie wszystko zalatwione. A ślub 18.10.2008 (mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda) W najelismy sale DOWOREK w Wyrach kamerzysta tez zalatwilismy i fotografa. Teraz nastapila cisza. Jednak gdy pomysle ze jesze do mojego wesela tyle czasu to mnie skręca. Wraz z moim nazeczonym nie umimy sie doczekac wesela. nNiestety wszystkie duze slae byly zajete w wczesniejszych terminach. Wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do waszego grona. I razem bedziemy czekać na te piekne chwile. Teraz to wziasc sie za siebie i zaczac ODCHUDZANKO a tego to ja nie znosze a po zimie to przybralam pare kilo pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) Witaj Aniu_p widzę że ślubujemy w tym samym dniu :) Liczę na piękną złotą jesień ;) U mnie życie toczy się szybko, mam teraz sporo kłopotów rodzinnych, ale staram się dzielnie stawiać temu czoła :) Pozatym jak zwykle studia mnie wykańczają, ale im też się nie dam złamać ;) Tak się zastanawiam... Narazie mam już wszystko załatwione, kamerzysta, fotograf, sala, kościół, zespół. I myślę kiedy zacząć załatwiać resztę i co dokłądnei jeszcze muszę zrobić. Mieszkam w Polsce więc nie mam takiego problemu jak dzieczyny wyżej, więc chyba zacznę załatwiać wszystko na początku przyszłego roku, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z mysłowic. A weekend niestety spędze na uczelni jak zwykle. Jeszcze 1,5 roku i koniec. Już mam dość nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze już masz zarezerwowane a to wymaga sporo czasu chociażby wstecz aby o wiele wcześniej zarezerwować. ale zobaczcie jak to jest rezerwuje się salę czy inne firmy conajmniej rok przed uroczystośći a gdzie spontaniczność ? gdyby tak wszyscy rezerwowali sobie terminy tuż przed weselem( atak też się zdarza)to i organizacja byłaby o wiele ciekawsza, bo wszystko na świeżo A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×