Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ano cisza. Ja i mój men na razie byczymy się z dziką przyjemnością w łóżku - sniadanko, lody w łóżku - uwielbiam takie leniwe dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkie wyjechałyście na długi weekend czy jak, że tu taka cisza!? My wczoraj wybraliśmy salę weselną. Będziemy bawić się w Pruszkowie pod Warszawą! sala super choć z zewnątrz nie wygląda zachęcająco. ale liczy się wnętrz prawda? ja na majówkę wyjeżdzam dopiero we wtorek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Ja juz sie obudzilam ale nadal w lozeczku. Wszystkie chyba naprawde gdzies pouciekaly ,albo zapomnialy o naszym forum i o nas :( INESKA----http://ines-ka.blog.onet.pl/ www.panda.internet.v.pl mowisz o tych linkach ------ladny ten twoj blog a \"panda\"tez jest ok. gosiaczek ----fajnie ze macie juz wybrana sale ...wiesz w sumie oprawa sali tez nie ejst do konca wazna najwazniejsze zeby jedzenie bylo dobre tak mi sie wydaje.Zycze ci udanej majowki. My mamy tylko jutro wolne...a moj maz jak dzis przyjdzie z pracy to dopiero pojdzie we wtorek na 0:30 (wiec w sumie juz w srode) Zycze wam milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :)) ja dzis ostatni dzien w tym tyg w pracy;)juz nie moge sie doczekac az sie skonczy ;) rybnik ale ci zazdroszcze tej kapieli..tez mialam nadz ze sie bede kapala bo jutro jade z rodzinka nad jeziorko na ryby i marzylam o mega opalaniu i kapieli..ale niestety u nas dzis rano bylo 1,5 stopnia makabra...zamiast kostiumu kurtki bierzemy...:( nabralam ksiazek i materialow do nauki...retyy zeby tylko cieplo bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybniki
o kurcze ale zimno u mnie na termometrze +18 stopni . Dzis idziemy po poludniu do nowego sklepu (bo dzis go otwieraja )jest to sklep co wszystko mozna kupic po 1 euro tak jak w polsce po 4 zlote ide zobaczyc co tam maja napewno wyjde z 2 reklamowkami hehe a w domu miejsca nie ma juz na pierdolki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik - udanych zakupów Ci życzę :-) co do sali to w środku podoba mi się najbardziej ze wszystkich oglądanych przeze mnie i z zewnątrz też nie jest żle(jest to 100 letni budynek zabytkowy) ale chodzi mi o ulicę!naokoło same meliny i podejrzani ludzie!eh, nie napawa okolica optymizmem. ale trudno. decyzja podjęta! Ineska - ja też czytałam Twojego bloga - bardzo fajny - ja jakoś nie mam odwagi i czasu żeby zacząć pisać swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety ze względu na egzamin na majówkę nie wyjeżdżam wcale - skończy się pewnie tylko na jakiejs nasiadówce nad Zalewem - mamy w planach grilla, tylko czy się odbędzie zależy od tego, czy moja sis nie urodzi (jak widać po suwaczku już niedługo:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Rzadko piszę ostatnio, a to dlatego, że póki co, sprawy slubne zeszły na dalszy plan...Salę i kościół mamy zarezerwowane, więc nie ma co szaleć... Skupiam się na wolnych chwilach z narzeczonym, szczególnie, że pod koniec maja będziemy musieli rozstać się na miesiąc a pozniej w sierpniu znów na kolejny... Cieszę się jednak, że już teraz planujemy konkrety związane ze ślubem, ponieważ nie chcę mieć nerowej sytuacji w przyszłym roku, bo jestem panikara ;) Poza tym do śluby jeszcze tak długoooooo... Plany majówkowe legły w gruzach ze względu na finanse i pogodę, która mnie poraziła w tym roku... co to w ogóle jest, żeby maj witać 10 stopniami na plusie ?? :o Życzę Wam dużo odpoczynku i uśmiechu na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ mam kolezanke ale nie chce isc z nia .... jezeli ma sie juz swoja rodzine to kolezanki zeszly na drugi plan....przynajmniej jest tak u mnie kazda wolna chwile chce spedzic ze sowim mezem. Spacja fajnie ze sie odezwalas i przykro mi z powodu waszej rozlaki na tak dlugo mam nadzieje ze to wytrzymiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne rozumiem, ale myslalam, ze zależy ci na wyjsciu na basen :). Ja sie strasznie ciesze, ze moj men nie pracuje w srode - 3 dni razem :). Co prawda ma w planach reperować i myć samochód, ale ja też się muszę uczyć, więc wezme kocyk i bede mu kibicować nad angielskim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na basenie mi tak zbytnio nie zalezy ....po prostu lubimy spedzac ze soba czas ...:) Tez napewno spedzicie milo dzien....moze razem umyjecie samochod . i moze bedziecie sie lac woda choc wiem ze w polsce zimno ,wlasnie gadalam z tata jeszcze tydzien bedzie w domu a pozniej znow do szpitala ale mam nadzieje ze nie na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj do czwartku bez mojego micha:) czasmi sie przydaje taka rozlaka mini..bo wiekszej bym nie chciala:) w czwartek dojedzie do mnie wiec znow bedziemy razem szalec:)niezbyt sie cieszy bo wyjezdzam z moimi rodzicami...wiec spedzi poraz pierwszy dwa dni z moja rodzina (rodzice i kilka osob z rodziny dalszej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chodzilo mi o Pande, ale tak dlugo czekalam na wasza porade, ze....zrezygnowalam, bo nie usyszalam tutaj od was zadnej opinii na ich temat. co bloga, mniej wazny. podalam tez link, ze wszystkimi sukniami swiata (a raczej bardzo przydatny portal slubny) co do reszty....fakt, ze po slubie cywilnym tworzy sie rodzine,ale ja dalabym wszystko, by spotkac sie z choc jedna kolezanka, nawet na pol godziny. Nie chce byc taka,jak inne dziewczyny po slubie,zamkniete na utrzymywanie przyjazni. Zauwazylam, ze wiekszosc dziewczyn po slubie,odseparowuje sie od ludzi, konczy przyjaznie, wiekszosc z nich sie wywyzsza (nie wiem po co??). A potem mowia ze po slubie robia sie \'\'zgrzybiale\'\'. Ale takie sa realia. Bo za 10-15 lat, znuzycie sie soba, i bedzie chcialy gdzies wyjsc do znajomych,czy ze znajomymi, a tu...nie bedzie nikogo. Bynajmniej ja do tego nie dopuszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dawno u was nie byłam Powiedzcie mi jak można sprawdzić pomarańczowe osóbki, które tutaj piszą. Są osoby, które mogą podszywać sie pode mnie. A chce to wiedzieć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska - na pandę patrzyłam,ale nie wiedziałam, o którą suknię chodzi? huczne wesele- nie mam pojęcia jak sprawdzić pomarańczowe osoby. należy przyjąć że pomarańczowa osoba jeśli podszywa się pod czyjś nick nie jest tą osobą.ponieważ gdybyś to była Ty wpisałabyś hasło i byłabyś czarna. a tak poza tym. mam pytanko. czy mogłabyś podrzucić choć kilka kapel z woj. mazowieckiego (niedrogich) bo się załamię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kasiatko- garnitur super! Mam male pytanko do Hucznego wesela: Czy mozesz mi tak \'na oko\' podac koszt skorzystania z Twoich uslug w sam dzien slubu (chodzi mi o to zeby ktos dopilnowal np. ustawienia swiec w usci, dekoracji w restauracji, mam na mysli takie drobiazgi)? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a to nie będzie już reklama? Mogę oczywiscie ,ale może na pryw.A jeżeli chcesz mogę tutaj. Poprostu nie chce znowy być potraktowana jako natarczywa.(przeczytałam to na poście- koordynator ślubny/ konsultant czy coś takiego. dajce mi znak że mogę tutaj podawazaraz odpiszę meilem tylko pdaj mi adress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem na pół urlopie - troche pracuje, ale niewiele :) Ineska - ja tez ogladalam Twoje linki - co do Pandy - nie mialam zdania - sama nie wiem jeszcze, czy brac kamerzyste, czy nie - caly czas sie zastanawiamy.. A suknie - nie mam jeszcze totalnie koncepcji, wiec przyznam, ze nie ogladam ich specjalnie. Zajmę się tym pewnie za jakiś czas. Jeśli nie mam nic do powiedzenia w jakims temacie, to sie nie wypowiadam - to nie bylo olewanie :) Huczne wesele - niestety nie ma mozliwosci sprawdzenia pomaranczowych nickow - w tym forum nie zapisuje sie adres IP, a i po adresie IP byloby Ci bardzo trudno dotrzec - moglabys ew. sprawdzic miasto, ale wiele by Ci to pewnie nie pomoglo. Gosiaczek ma absolutna racje - co madrzejsze osoby zleja pomaranczowe wpisy, bo jesli masz swoj nick i korzystasz z niego na czarno, nie widze powodu zebys wpisywala sie na pomaranczowo - wiec nie przejmuj sie tym zupelnie - a zlosliwcow tu pelno.. Gosiaczek - fajnie, ze macie sale. Maja moze stronke zeby zobaczyc? ciekawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie coś zjadło miało być Podaj mi adress mailem co podam , jeżeli nie potraktujecie tego jako natarczywą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jakie sa zasady odgórne na forum - co wg regulaminu jest reklamą a co nią nie jest... Dla mnie osobiscie info i namiary ktore podawalas byly przydatne i nigdy nie wyskakiwalam z atakiem na Ciebie o natarczywosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak myślałam, chciałąm teżzwrócić sie do administratora tego forum, bo to jest obrzydliwe zachowanie. Odnośnie zespołów zaraz ci podam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, zapraszam 26 kwietnia 08 :) nie znam godziny :) ale wiem, ze w kosciele na Rakowieckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja jeszcze niecala godzinka i spadam do domku pakowac sie na majowke:) zycze udanego wypoczynku:) ja mam dzis szczesliwy dzien dostalam awans...wszystko poukladalo sie po mojej mysli.... bede dopiero w sobote....wiec jeszcze raz: udanej pogody ciepelka i trzymajcie sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×