Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

z przyjemnością się pojawię jak tylko nie będę pracować w tym dniu.A tego jeszcze nie wiem. Odnośnie kwoty jest to za sam dzień koordynacji około 1500zł, ale musiałąbym wiedzieć dokładnie gdzieodbędzie się przyjecie oraz czy planujesz poprawiny. to tak ogólnikowo. A te zespołu to polecam te: QUADRO BAND LAQUARDIA AVIS I IVIS TRIO VEGA APLAUZ Ceny od 2 tyś do 5 tyś Nie wiem co to znaczy tanio. Wiekszość zespołów mama stałe cenniki, ale można się negocjonować. Mam nadzieję, że któryś ci sie spodoba, a ten zespół ostatnio również poleciłam klientowi, który organizował swoje wesele w Krakowie i jemu przypadło do gustu. zespół z Wielunia RODMUZ koszt 2500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za info (a wlasnie mialam Ci maila podawac,ale mnie ubieglas- anahitka9@gmail.com:) Widze,ze ceny zespolow calkiem ladne sa.... to moze jak juz w muzycznym temacie jestesmy jeszcze zapytam sie o DJ-a w kujawsko -pomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska tobie napenwo chodzilo o moje zachowanie.... Z przyjaciolkami spotykam sie czesto nawet bardzo czesto a ze nie chcialam isc z nimi na basen to juz inna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - widzialam stronke - nie pamietam juz gdzie, ale kojarze z pochwal na jakims forum (chyba gimbli). Mi sie podoba :) Pieknie podaja jedzenie. I budynek na zewnatrz tez! Choc z tego co zrozumialam, Tobie okolica sie nie podoba - a nie budynek? Ale nic sie nie martw, wazna jest sala, a ta jest fajna, no i najwazniejsze, ze Wam sie podoba :) Ada - zapraszam - jak mowilam :) A zespoly - Avis chyba z tego co pamietam, jest rewelacyjny..ale dla mnie byli za drodzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z djami to większy problem bowiem nie miałam przyjemności z nimi dotychczas współpracować.Więc niestety nic polecanego nie posiadam jedynie tylko namiary na kilka zespołów oraz djów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik - widzialam twoj post, i wtedy mi sie przypomnialo zachowanie wszystkich moich znajomych, ktorzy zawarli zwiazek malzenski, i zauwazylam ich jest coraz wiecej, tak samo jak ktoraz urodzi dziecko.., ale nie bylo to konkretnie o Tobie:) co do linkow, zauwazylam ze nikt nie oglada tu wklejanych, bo nie komentuje. no, chyba, ze kolezanka kolezance. albo gdy wymieniaja sie uwagami miedzy swoimi linkami. bez obrazy - ale skoro nie interesuje, to wklejac nie bede:) poza tym, musze dzis sie podlizac narzeczonemu - bo wczoraj wymksnelo mi sie cos na temat jego rodziny, ale skoro jestesmy wobec siebie szczerzy, i skoro on mi mowi, co ma na mysli, to ja tez moge kulturalnie zwrocic uwage? pozdrawiam, i bez obrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka- ja staram sie ogladac wszystkie linki, ale niestety czesto nie mam czasu i mozliwosci, zeby dodac komentarz :/ wiec wklejej, wklejej linki czesto super rzeczy w nich sa!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele- dzieki za linki wieczorkiem zobacze dokladniej bo teraz musze leciec. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele - dziękuję bardzo a może któraś z Was ma jeszcze namiary na jakiś zespół co? im więcej tym lepiej będę miała z czego wybierać ineska - z tymi linkami to nie tak, wklejaj je!ja jestem taką dziwną daltonistką,że czasami nie zauważam tego co poniżej głównego tekstu! babitek - miło, że Ci się podoba! okolica no cóż to jedyny mankament. wyglądqa to jakwarszawska Praga hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam moge pare podac z okolic warszawy ktore podali mi wlasciciele mojej sali ale sama ich nie slyszalam wiec nie wiem czy chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balleteyn - dzięki napiszę do nich maila zonqa - podaj mi jeśli masz - wszystko się przyda - będę ich sprawdzać po mału! od jutra mnie nie ma na naszym forum bo wyjeżdzam na wieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podaje: p. Darek 608 639 973 0 86 275 60 83- mam tylko tel respekt 0 22 789 52 76 lub 606 859 665 jóżefów k otwocka 0 46 857 25 72 601 315 010 mszczonów p.Marek 501 987 151 lub 675 16 19 odrazu mówie że nie mam zielonego pojecia wziełam ich namiary tylko na wypadek jekby nasz typ na zespół mial zajety termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa - dziękuję ślicznie napeno sprawdzę. mam jeden z polecenia zespół co grał we wrześniu u koleżanki za 2 500zł. i myślałam,że to dużo. teraz jak szukam innych to widzę, że tamci wcale nie byli drodzy - no i są sprawdzeni!więc już sama nie wiem!jeszcze trochę podzwonię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem ci tak jak masz zespół ktory ci sie podoba i kosztuje 2,5 to mozesz raczej smialo ich brac bo ceny czasem sa ogromne a zespol wcale rewelacyjnie nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak zareczylismy sie w swieta bozego narodzenia poszlismy na sylwestra i bedac juz na sylku mowilismy ze trzeba od zespolu kontakt wziasc ..... po dwoch miesiacach dzwonilam do wlascicielki loku ktora robila sylwka i prosilam o kontakt do nich i w sumie wciagu tygodnia mialam zespol z podpisana umowa i nawet przez glowe nie przeszlo mi szukanie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz faktycznie rację. ja osobiście ich nie słyszałam ale PODOBNO wesele prowadzili świetnie!więc może umówię się z nimi na przesłuchanie :-) ale i tak dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jaka zazarta dyskusja...kiedy ja przeczytam te 2 ostatnie strony...ale gosiaczku sala sliczna..naparwde mi sie podobva...Ciesze sie Anahito ze podoba ci sie garnitur...Inus zagladam na linki ktore podajesz:)masz oko do ich wynajdywania...hehe nie wiem czy wychwycialm wszystko..pewnie nie..ale to postaram sie byc na biezaco...u mnie dzis dzioenk mija dobrze..bo popoludnie wkoncu wolne..i wieczor sie milo zapowiada..bo dziemy do Phoenix Theatre na wystep grupy Edge...zatrzymali sie u nas w hotelu i mamy wejsciowki za darmo..wystpe tanca nowoczesnego...porobie zdjecia jak sie da i wkleje..:)a co u was?:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska :) ja tez wlaze w linki, i zwykle komentuje - jesli mam jakies zdanie. pozytywne badz negatywne. jesli zdania brak - a tak bylo w wypadku kamerzysty - nie pisze nic, bo nie wiem co pisac, wot i wsio :) wklejaj linki! :):) dziel sie znaleziskami!! :) Gosiaczek - wlasnie wrocilam do domu z podpisania umowy z zespolem. Megido - kiedys o nich juz tu cos pisalam. Nie wiem, jakiej muzy szukasz, ale mi sie oni podobaja, kosztuja 2700. a zaleta ich taka, ze graja dlugo - wg umowy 10h, ale podobno jak sie goscie bawia to graja dluzej i sa dosc elastyczni. http://megawesele.prv.pl/ Mam jeszcze namiary na zespoly od 3 tys w gore - calkiem fajnych, nie wklejam na razie - bo nie wiem, czy chcecie tyle placic - my nie chcielismy :) jakby co - daj znac, to Ci podam info. I zgadzam sie z Zonqą, ja tez na poczatku myslalam ze zmiescimy sie w kwocie do 2 tys, ale okazalo sie szybko, ze nie ma o tym mowy..wiec jesli ci za 2,5 tys Ci sie podobaja - bierz ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki. poprostu pisze zawsze co mi lezy na sercu. ot szczera jestem. ma to swoje plusy i minusy,of course:) kasiatko! podaj mi namiary na ten zespol! bo tu nie znalazlam zespolu tanca nowoczesnego! no i na zdjatka czekam z wystepu. To dla mnie bardzo wazne, i z gory dziekuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inus to dla ciebie;)mam nadzieje ze ci sie stronka spodoba:)wysle ci serce zdjecia:)i ogolnie napisze na blogu jak bylo a przeciez jutro na gadu jestesmy umwione:) http://www.edgepac.com/ to jest stronka szkoly... a to jest stronka http://www.theplace.org.uk/?lid=6622 zespolu...tego na ktory dziemy:)...http://www.theplace.org.uk/?lid=576 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - serdecznie mogę ci polecić mój zespół czyli Amigosów. Fajnie śpiewają, robią normalne, kulturalne zabawy oczepinowe. Biorą 2200 plus dojazd 1 zł za kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balleteyn -jeśli możesz to poproszę o jakieś namiary na ten zespół może masz ich adres www.? a skąd jest ten Twój zespół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×