Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Rybnik jescze raz dzisiaj wszystkiego Najlepszego!!! dziewczyny ja jutro o 15.30 idę na rozmowę kwalifikacyjną jako opiekunka do 6 miesięcznego chłopca! Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Wielkie dzieki za zyczenia i pamiec. Bede 3mac mocno kciuki zeby praca sie udala,fajnie tak miec pod opieka 6 miesiaczne dziecko. Pozdrawiam was serdecznie....my czekamy na szwagierke bo jechala po kolezanke na lotnisko bo przyjechala na odwiedziny,a pozniej wpadna do nas na kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ja dzis pierwsza;) rybnik zaspala:) czesc dziewczyny ale dzis piekny dzienn caly slonca az sie nie chce wierzyc ze maja burze mega przyjsc:( pozdrowki i uciekam do pracy bo dzis -jak to w poniedzialek- mam szal od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusiaa no tak bylas dzis pierwsza ale dlatego ze w nocy u nas byly burze a ja bylam sama w domu i sie balam ....i nad ranem dopiero zaslam.U nas od rana wietrznie i nadal maja byc burze,prawdopodobnie mam dzis wolne ale ja sama nigdy nie wiem czy tak do konca. w srode mamy chrzciny malej Chantal. A tak u nas wszystko dobrze.Sprawy slubne narazie pozostaly w miejscu ...niekiedy patrze na fryzury slubne i bukiety ale tak sporadycznie i sukienki slubne. Zycze wam milego dzionka jak bede miala dzis czas to wejde popisac mam nadzieje ze ktos bedzie wtym czasie dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze w najblizszym czasie ktos ma urodzinki a tu niestety nie:) niusiaa.................31. sierpnia 1979 spa_cja ................8. stycznia 1980 Babitek................14. lutego 1980 ines.ka.................15 marca 1982 Rybnik..................13 maj.1982 kasiątko...............14 listopad 1983 zonqa...................11 maja 1984 Belleteyn_.............14 sierpnia 1984 gosiaczek..............05 lipca 1986 Najblizsze urodziny ma kasiatko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik jak kasiatko??!!! toć w lipcu sierpniu maja gosiaczek belletyn no i ja:)i dopiero kasiatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa_cja ................8. stycznia 1980 Babitek................14. lutego 1980 ines.ka.................15 marca 1982 zonqa...................11 maja 1984 Rybnik..................13 maj.1982 gosiaczek..............05 lipca 1986 Belleteyn_.............14 sierpnia 1984 niusiaa.................31. sierpnia 1979 kasiątko...............14 listopad 1983 Teraz jest poukladane wedlug miesiecy nablizsze urodziny ,ma gosiaczek PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Spacja - prosze bardzo :) polski zawsze lubilam - jak na humanistke przystalo, z przedmiotami scislymi bylo nieco bardziej dramatycznie ;) Gosiaczek - Gratuluje wyboru :) No to, tak jak my, masz juz z glowy sale i zespol :) Kasiatko - a pewnie, ze wyrzucimy z forum ;) A powaznie - to trzymam kciuki, zebys znalazla prace - w Polsce, czy nie - oby sie udalo! Tak samo z resztą za pozostale poszukiwaczki! :) Gosiaczek - ile w wawie kosztuje srednio kamerzysta? Widze, ze sobota minela upojnie ;) My tez sie bawilismy. Anahita - My sie wybieramy na kurs tanca, z pol roku przed slubem - juz sobie o tym gadalam jakis czas temu z nasza specjalistka w dziedzinie tanca - Inseka :) I nawet (o dziwo ;) ) moj Adr sie nie buntuje i tez chce isc na kurs Nusia, Rybnik, Spacja - w niedziele o 8 rano na nogach :) Jeeeej, a ja wstalam ok 12 z hakiem :) Lece w postach dalej i widze - Kasiatko, Belleteyn - ok 9...i czuje sie leniem :D No i tak doszlam do dnia dzisiejszego - Iza, u nas tez byly burze, ale w nocy nie slyszalam, za to slyszalam od 6 rano. Mam nadzieje, ze nic nie pominelam :) Milego dnia Baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ja wlasnie wrocilam z skepu ....szef nie dzwoni wiec chyba dzis naprawde mam wolne ale sie ciesze:) Wlasnie pije soczek marchewkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale duszno na zewnatrz moze niezle padac wieczorem w koncu zapowiadali opady.codziennie patrze na moj suwaczek i wiecie za 5 dni bedzie juz 3 juz z przodu a niedawno bylo 460 do slubu jak ten czas szybko plynie :) jutro ide w pare miejsc co z moja praca oby byly dobre wiesci. pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupoek napewno wszystko bedzie dobrze z praca!!! Czas leci nie milosiernie niedawno byl sylwester atu juz maj i to polowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na suwaku dziś jest właśnie 460 dni. To tak dużo, ale pamiętam, że jak się zaręczalismy to mówiliśmy \"to przecież za prawie 2 lata\" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny coś mi się stało z kompem i tak dawno nie miałm jak do Was zajrzeć, czytam Was od piątku i nadrabiam zaległosci. Wpiszcie mnie na urodzinową liste 24. czerwiec.1983 Narazie mam kafe w domku w Sosnowcu jak zajade do Chybia to bede naprawiac internet. Nie wim od czego zacząć : w lipcu mam przyjechać zobaczyc pewna suknie czy mi sie spodoba to sobie taką uszyje, w lutym mamy iść do ksiedza, sala zaklepana, szukamy teraz kamerzyty rany tyle sie działo hehe POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeeaaa23
ja jestem na 26.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witamy Zabusia. Mam nadzieje ze jeszcze ktos do nas dolaczy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy neaaaa:) nowy nabytek forumowy:) a ja jeszcze nie mam nic zarezerowane, heh. a urlop jest ruchomy, i niepweny co do 25,06,heh. i troszke miesnie mnie bola, a najbardziej gardla od prowadzenia zajec. wczoraj tanczylam non-stop 12 godzin. heh milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska ty to masz zdrowie. o forme i figure nie musisz sie martiwc na wesele trzymasz ja przez caly czas :) milego dnia odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neeeaaa23 -->to tak jak ja:):):) dziwczyny ale mam dzis zachrzan w pracy....normalnie szok... kostiumu oczywiscie w bszczy nie kupilam...dzis po pracy wyruszam z mama po inowrocławiu...mam nadz ze cos kupie..jutro wizyta u fryzjera:)juz nie moge sie doczekac:) no jeszcze 4h...i za zakupyyy:) trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
spa_cja ................8. stycznia 1980 Babitek................14. lutego 1980 ines.ka.................15 marca 1982 zonqa...................11 maja 1984 Rybnik..................13 maj.1982 Zabusia24..............24 czerwiec 1983 gosiaczek..............05 lipca 1986 Belleteyn_.............14 sierpnia 1984 niusiaa.................31. sierpnia 1979 kasiątko...............14 listopad 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja tez biore slub w 2008 roku :D a dokladnie 7 czerwca :) Pozdrawiam Wszystkie Przyszle Panny Mlode i zycze milego i udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak, jak ja :) 7. czerwca :) witaj w gronie... a Ty ryszarda się nie wpisałaś??? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie sie duzo ostatnio dzieje...dzis powiedzielismy szefowi ze potrzebujemy wakacji....takich 3 m-cznych..w zamiarze to jest tak ze odchodziny na poczatku sierpnia z tym ze zostawiamy sobie furtke gdyby cos nie wyszlo w polsce itp ale mozliwe jest ze oni juz nas nie beda chcieli. z powrotem....wiec tez sie nic nie stanie poszukamy pracy gdzie indziej...wkoncu sie swiat nie kreci wokol telstar hotel...caly czas..sa jeszcze inne miejsca na swiecie..a nie chemy sprztac w hotelu do konca zycia, mowic na recepcji do konca zycia tych samych rzeczy.....potrzebujemy zmiany...wiec 25 czerwca jedziemy na 2 tygodnie do domu, potem wracamy do Extere az do poczatku lipca a potem wracamy do Polski na jakis czas..przyepiszymy slub..moze....no i lukasz chce odpoczac chyba na mzaury pojedzimy bo ja tam nigdy nie bylam.. witam na forum tez nowa forumowiczke..zescie sie dzis rozgadaly..musze poczytac poprzednie posty...bo sie zgubie w temacie:)heheh duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki!!! Napiszcie jak tam wasze przygotowania. Kasiatko mam nadzieje ze Twoje sprawy sie uloza ale nie zapomnij o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym mogla o was zapomniec dziewczyny...date slubu jednak przesuniemy ale ja forum nie chce zmieniac...jesli jeszcze mnie chcecie bo slub bede miala chyba pod koniec roku we wrzesniu najpozniej w listopadzie:)dowiem sie w czrrwcu jak pojade do domku i odwiedze sale czy moge zmienic date:)ale chetnia zostane na naszym forum..bede pisala co sie u mnie dzieje, potem zdjecia ze slubu poprzesylam:)itp chcecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze cie chcemy wlasnie dzwonil szef musze jutro przyjsc do pracy.odezwe sie jutro jak wstane przed praca. Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, nie chcemy, idź stąd :) :) :). Podzielisz się z nami doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :-) kasiątko - oczywiście, że będziemy Cię chciały - będziesz już po ślubie to więcej porad będziesz mogła na udzielać Babitku - kamerzysta to wydatek różny w zależności od tego czego się oczekuje. ja jestem na etapie poszukiwań i jak na razie to ceny są pomiędzy 1200 a 3000 tyś. Do mojego ślubu jeszcze 418 dni :-) ja dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i sama nie wiem - kobieta ma się odezwać do mnie jutra wieczorem. głupolku - trzymam kciuki Ineska - tańcząc tyle godzin to Ty możesz iść startować na Miss Word z taką figurą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×