Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja przez to ze mi nudzi coraz więcej palę:Dwstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, ja problem z paleniem w pracy mam taki, ze musze wychodzic do kuchni :) a nie moge co 5 minut odchodzic od biurka :D ale pale zdecydowanie za duzo, okolo paczki dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tak duzo nie palę,paczkę mam srednio na tydzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to Twój Ukochany??Mój się wkurza,obiecałam mu ze jak skonczę studia,skończyłam zaczęłam magisterkę i dalej nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On tez pali. Ale tez mnie gania, ciagle zwala na mnie - ze przeze mnie nie moze rzucic, bo ja pale...ogolnie oboje zbieramy sie, zeby rzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia,ja się łudzę ze w Anglii rzucę,bo tam nie mają L&M Menthol:D a pozatym drogie są papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadłam na chwile doczytałam tylko ze Agital i Feni sa z okolic mojej babci Lipowa :D jaki ten świat malutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka,ja kupiłam działkę w Lipowej a jestem z Bielska-Białej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ze działke, ale bywasz tam to kiedys kto wie moze sie spotkamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feni - nie mam pojecia, pewnie jakies 2 tygodnie przed slubem - wychodziloby, ze 12 kwietnia, ale nie wiem jak jest w przyszlym roku ze swietami - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie moje druhny urządaja panieński w lutym w Krakowie,pozniej jest post i tak głupio balować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wlasnie niedawno wrocilam z pracy ,teraz postanowilam zajrzec co napisalyscie.Dzis wieczorem ide na solarium w koncu sie wybralam :) Summer dzieki juz jestem po pracy Tobie rowniez zycze milego dnia i wieczoru.Odezwij sie jak wrocisz ...i nie zapomnij o nas :) Babitku -50% swietnej wiadomosci dotyczacej pieska. Ja naszczescie nie pale i nigdy nie palilam nie lubie tego dymu ciesze sie ze rowniez moj T nie pali. Widze ze juz macie plany na wieczory panienskie ... Ok uciekam pic kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie wrocilam z zakupow udanych :) kupilam sobie sukienke i buty na weselicho w pazdzierniku eh a ile sie nachodzilam az nogi bola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka...
bardzo ladna sukieneczka,super w niej wygladasz ,tak dziewczeco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje pomaranczka...wiesz u mnei w szafie wisi 4 dlugie sukienki z poprzednich wesel ale nie chcialam juz isc w dlugiej tym bardziej ze w sumie wyszly z mody..tzn w zimie pewnie na dluga bym sie zdecydowala bo zimnoitd..ale pazdziernik...i w sumie w dlugich sie troszke starzej wygladA:) chociaz mi i tak nikt nie daje tyle lat ile mam heh zawsze slysze ze mam 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam szczescie jak jestem to zadnej niema..jak mnie niema to dyskusja w pelni :( eh chyba tu nie pasuje nie umie sie dopasowa w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou znowu Iza - wiadomo bylo, ze psiak chory, nie wiadomo bylo tylko czy wieksze, czy mniejsze zlo, na szczescie w nieszczesciu okazalo sie, ze mniejsze zlo..troche mnie to uspokoilo..choc zupelnie niefajnie, ze ma padaczke :( no ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Imili - bardzo fajna sukienka, bardzo Ci w niej ladnie :) Nic sie nie martw, ja tez zwykle mijam sie z dyskusjami na kafe, jak jestem, nikt nie pisze, jak znikam, zaczyna sie 3 stronna rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co u was slychac? wiem,ze dlugo mnie nie bylo tutaj (mam zaleglosci widze:))heh ale nie mialam internetu przez jakis miesiac poza tym,ostatni miesiac poswiecilam czas na otwarcie salonu -DOM MODY SLUBNEJ- (salon ze sukniami,butami,welonami,halkami,i innymi akcesoriami slubnymi) a jak u was przygotowania? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak wczesej porze ja zaraz musze dzwonic do szefa na ktora mam przyjsc do pracy ...a moze bede miec wolne. U nas znowu pada pada i jeszcze raz pada MAM DOSC TAKIEGO LATA :( Wczoraj bylam tutaj pierwszy raz na solarium i dzis troche szczypia mnie nogi ale mam nadzieje ze zaraz mi przejdzie :) imili86 -sukienka cudowna :) slicznie w niej wygldasz Ines.ka :) witaj po tak dlugiej przerwie ,milo ze sie odezwalas Czy ty sama otwarlas taki SALON jezeli tak to GRATULUJE i zycze zeby internes sie rozkrecal. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili - śliczna sukienka :) ineska - jak fajnie, że się odezwałaś niedawno myślałam czemu się do nas nie odzywasz :( Otworzyć salon mody ślubnej to moje marzenie (ciche)...bardzo Ci gratuluję :) 🌻 Ja dziś znowu w pracy ale się strasznie cieszę bo dziś jedziemy z przyjaciółką odebrać moją suknię ślubną :) Coś ostsnio się zastanawiam czy ja aby za bardzo dziecinna nie jestem :( Za wiele chyba bajek rodzice mi czytali w dzieciństwie mam pewne wyobrażenia, które ni jak nie pokrywają się z rzeczywistością :( mój marcin ech....wiem, że mnie kocha ale...nie bardzo potrafi okazywać uczucia...raz mu wychodzi, a raz nie.. teraz mu nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja tez zaraz do pracy mam nadzieje ze dzis wczesnie rozlicze i wroce do domciu chcoc mamy kontrol i nie wiadomo jak z tym wczesniejszym wyjsciem do domu naprawde bedzie.jeszcze dwa tygodnie i ide na wesele juz nie moge sie doczekac. sukienke kupilam ale mam problem z butami :( wszystko poprzebierane jak sa to za duze ja mam waska noge i bez palcow trudno mi dostac chyba kupie pelne buty wykorzystam je na jesien. pozdrawiam was wszytskie i witam nowo przybyle lista widze sie powieksza :) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ines.ka - kope lat :) Opowiadaj, jak to jest z tym salonem - to Twoj salon? A przygotowania u mnie powoli do przodu, teraz pora na kosciol :) A jak u Ciebie? Iza, u mnie duszno strasznie, ale nie ma slonca i tez sie chmurzy, pewnie bedzie padac. Gosiaczku, kazdy ma w glowie swoje wlasne bajki, a w zyciu nie zawsze sie sprawdzaja. Marcin to facet, inaczej czuje, mysli, okazuje, niz Ty, tak juz jest. Nie przejmuj sie, wazne, ze Cie kocha i ze o tym wiesz :) Ja tez czasem oczekuje podswiadomie od Adriana, ze zachowa sie jakos (tak, jak ja bym sie zachowala), a On robi zupelnie inaczej, czuje sie jakby rozczarowana, ale szybko mija, bo wiem, ze jest po prostu inny - nic w tym zlego :) Glupolku, w takim razie krotkiej pracy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, sluchajcie! Kupilismy wczoraj bilety do Irlandii :D lecimy 4 pazdziernika :) troche daleko do urlopu...ale przynajmniej jest na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tu u nas dziś, a mi się tak pracować nie chce!!!!!!!! Babitku gratuluję dokonania zakupu :) jest powód do stworzenia suwaczka odliczającego czas do urlopu :) Masz rację, że mam te swoje wyobrażenia, które czasami się nie spełniają :( ale co ja poradzę..no i mi zajmuje to raczej dłuższą chwilę żeby wszystko wróciło do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×