Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie. Bylam tylko na chwilke w pracy. Babitku ....Gratuluje zakupu biletow :) Cisza cisza ...gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam duuuuzo do zrobienia w pracy... Dziekuje Gosiaczku za gratulacje :) Bardzo sie ciesze z wyjazdu :) Nic nie poradzisz Gosiaczku, masz wyobrazenia i bedziesz je miala, jak kazdy. Myslisz, ze faceci nie maja oczekiwan co do naszych reakcji? Maja...a my nie zawsze je spelniamy. Wiekszosc z nas oczekuje czytania miedzy wierszami, wiekszosc z nich czytac miedzy wierszami nie umie, my czujemy sie zawiedzione, oni nie rozumieja dlaczego - przeciez moglysmy powiedziec jasno i wprost..Z resztą, dlugo mozna by bylo wymieniac roznice. Tak to juz jest i bedzie kochana, mamy inne mozgi i nigdy nie bedziemy myslec w taki sam sposob. Trzeba o tym pamietac - wtedy mniejsze sa rozczarowania. Pamietaj Gosia, ze On chce dobrze, tylko nie zawsze umie zrobic dobrze w taki sposob, jaki Ty masz w glowce :) Nie smuc sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza :) Tobie tez dzieki za gratulacje - niezmiennie sie ciesze z urlopu :D Nawiasem mowiac, dalam ciala z biletami - sprawdzalam jednego dnia, kosztowaly 250pln za 2 os. w obie strony, oczywiscie nie kupilam ich od razu, w efekcie udalo mi sie kupic wczoraj za 520pln :( zaplacilam bykowe za zwłokę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Babitku 🌻 nieby wiem o tym a jednak ciężko być czasami wyrozumiałą :) rybnik - pieczę Cię tak po solarium??czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane w koncu dotarlam od rana do domu..jezdzilam ze znajomym mechanikiem po sklepach z czesciami do auta eh..wydatek mnie spotkal niespodziewany...pompa paliwa mi siadła :(( .. i trzeba bylo kupic nowa ...no coż..wczorja mile zakupy dzisiaj okropne hehe... a dziekuje za opinie o sukience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Piecze mnie po solarium ale za chwiklke bede musiala udawac ze nic mnie nie boli bo T wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tez jak poszlam pierwszy raz na solariumw zasadzie pierwsze 3 to pieklo pozniej juz normalnie ...ale ja bylam mądra i za drugim razme weszlam na 15 minut gdzie lozko i lampy mialy dopiero tydzien hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik, gosiaczej, Babitek - dziekuje za przywitanie:) tak, otworzylam sama. w Londynie. ale po slubie, mam nadzieje nabyc tu doswiadczenie i przeniesc sie do Polski (wraz z salonem). Poki co, chce tutaj wniesc polskich projektantow i polskie salony, a w miedzy czasie pracuje nad wlasna marka. Tez bylo moim marzeniem, ale wiedzialam ze jak bede siedziec i nic nie bede robic, to samo sie nie spelni, wiec sie wkurzylam pewnego dnia, i wzielam sie do roboty (dlatego tak dlugo nie pisalam). Mam oznaki przepracowania (bo wstaje o 5 rano i klade sie po 3 w nocy spac, tylko dlatego, by kiedys sobie powiedziec: \'\'ze bylo warto\'\') mam nadzieje..heh. dlatego,po 20 wrzesnia jade na tydzien na Majorke, takie tam. a ze slubem? stanelo w miejscu (mam sale ,zespol, fotografa-jeszcze nic pewnego, a najtrudniej jest zalatwic kamerzyste) co do reszty (ubior),mam spory wybor-ale jak to mowia \'\'szewc bez butow chodzi\'\':D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj bylam na 15 minutach ale od razu na lozko bardzo mocne bo te srednie byly zajete :) ale przynajmniej widac efekt teraz musze sobie zakupic krem na solarium a w przyszlym miesiacu zaloze sobie karte. A tak co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Gosiaczku, najlatwiej jest radzic ;) Ale na pocieszenie - wszyscy tak maja ;) Witaj Imili :) Samochod sie upomnial o swoja sukienke ;) Iza, uwazaj kochana z tym solarium, bo za czesto to niezbyt zdrowo, niszczy sie skore mocno. Ineska - w takim razie gratuluje i powodzenia zycze! :) Moze kiedys bedziesz chciala strone internetowa - polecam sie ;) Na pewno uda Ci sie rozkrecic interes, biznesy slubne zawsze kwitna, sluby ludzie beda brali zawsze i wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł :P Ineska super! gratuluje :) chciałabym miec w sobie wiecej takiego zaparcia, takiej zawziętości, ale brak mi troche tego :( Babitek Tobie tez gratuluje urlopu ;) napewno bedzie super! Irlandia jest piękna :) Głupolek zaglądaj częściej :P ja sie nie spiekłam jeszcze na solarium, chodziłam przed latem, nie szaleje z minutami pojde czesciej na mniej minut i mam to samo ;) teraz korzystam ze słoneczka ale w zimie napewno wybiore sie znow :) kiedys pracowałam w solarium i przesadzałam z tym :( teraz robie z głową :) Imili sukienka śliczna :) a co u mnie? wszystko po staremu :P włąsnie wrocilam od fryzjera zrobiłam blond balejaż, wreszcie nie mam odrostów ;) az mi lepiej i czuje sie jakos bardziej kobieco :D ide odsapnac troche! 3 godziny tam byłąm a kark to mnie tak boli ze szok :( pozniej zajrze do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik poszłaś pierwszy raz na 15 minut??ojoj to teaz rozumiem czemu Cię pieczę :( na dobry początek lepiej iść na mniej minut!! Cafka - a mówią, że wizyty u fryzjera to relaks :) a Ty się tam tak nacierpiałaś!!! U mnie w pracy takie nudy, że chyba umrę :( jeszcze 2 godzinki i jadę po suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek-dziekuje bede pamietac:) poki co,dalam projekt i czekam na efekty.ale juz dlugo to leci,heh. cafka - wlasnie,ja jestem zawzieta,a moj partner nie, i hamuje mnie bardzo. dlatego tak pozno zajelam sie otwarciem dzialalnosci, i dalej bym stala w miejscu,gdybym nie podpisala umow,heh. to moj nowy nabytek (ale nie z allegro i nie za taka cene! kupilam na wesele znajomej) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=220881606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska ....suknia sliczna :) No tak poszlam na 15 minut no coz nic nie zrobie ,wiem ze solarium niszczy skore bede uwazac musze sie opalic bo tu w Niemczech caly czas pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIWECZYNY KURDE ALE SIE DZIS ZDENERWOWALAM KOLEŻANKA Z LICEUM WYSŁAŁA MI DWA TYG PRZED WESELEM ZAPROSZENIE NA NIE I CO JAK JA MAM JUZ INNE PLANY. NAPISALA MI ESMSA ZE PRZECIEZ MOWILA MI JAK BYŁA W ANGLI. HMM GADALYŚMY ALE JA MYSLALAM ZE CHODZI O SAM SLUB A TU TAKA NIESPODZINKA, MY IDZIEMY TYDZIEŃ WCZESNIEJ DO ZNAJOMEJ ZE STUDIÓW I NIE WYRBIMY SIE Z DWOMA WESELAMI. POZA TYM NIC NIE MÓWIŁA I NIE ODZYWAŁA SIE OD MAJA A TU ZAPROSZENIE TUZ PRZED WYSYŁA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Gosiaczek ogolnie wizyta jest przyjemna, czeka sie na koncowy efekt i w ogole, ale siedziec przez ponad godzine z tym czyms na głowie miec ograniczone ruchy to nie jest to fajne ;) nawdychałam sei oparów z farby i teraz głowa mnie jeszcze boli ehh, za rzadko chodze do fryzjera wynika z tego ;) Fajnie jak jedziesz dzisiaj odebrac suknie :) Ineska suknia bardzo mi sie podoba taka elegancka. to w takim razie zycze Ci wytrwałości w tym co robisz :) oby tak dalej! Zabusia no to troche nie ciekawie, ja bym chyba na Twoim miejscu odmówiła grzecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka super sukienka:) bardzo ladna.... wszyscy o pracy zazdroszcze ze wam sie powodzi ja co prawda pracuje od 1 czerwca ale sie zwalniam .. 15 wrzesnia skladam wymowienie...mialo byc tak kolorowo a co nie wyplacaja pieniedzy..tzn pieniadze sa na czas na koncie ale w tamtym miesiecu wiele osob sie zowlnilo tez im nie powyplacali..mi w tym nie wyplacili 200 zl...mialam duzo nadgodzin bo az 40 i nie zostalo mi to wyplacone juz rozmawialam z mama i sama powiedziala zebym czegos szukała innego..ale my zastanawiamy sie czy nie wyjechac na pol roku do marca do Anglii do siostry narzecoznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Imili ciężko jest z dobra praca, ja juz miałam kilka w swoim zyciu i nie trafiłam jeszcze na normalnego pracodawce, bo jak mam pieniadze dostawac z miesiecznym opoznieniem i jeszcze sie o nie prosic to na dłuzsza mete nie da sie tego wytrzymac :( a utrzymac sie trzeba... no nie wiem moze ja akurat miałam pecha ale jak patrze na swoich znajomych to tez nie tryskaja optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak sie upomnialam spytalam dlaczego mi nie wyplacili calosci poszlam do managera z tym to z mojego dzialu dzieciecego w tym sklepie co pracuje zastepca managera opier.... mnie ze sie upominam o swoja kase to juz dla mnie bylo przegiecie ..jak moge oberwac za to ze domagam sie swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - dziekuje, urlop na pewno bedzie swietny :) jeszcze tylko niecale 2 miesiace :P Ja uwielbiam chodzic do fryzjera :) balejaz robilam 1 w zyciu i mi sie odechcialo :) siedzialam tez kilka godzin, od dluzszego czasu mam jednokolorowe, ciemne wlosy - duzo latwiej i szybciej ;) Gosiaczek - pisz, jak z sukienka? Ineska - sukienka sliczna, w sam raz dla tanczacej Ineski :) Na pewno bedziesz wygladala swietnie! Zabusia - nie powinnas sie szczypac, dostalas zaproszenie zdecydowanie za pozno, jesli Wam nie pasuje, po prostu grzecznie powiedz - ze za pozno dostalas zaproszenie i nie dasz rady, nie przejmuj sie. Imili - slyszalam od wielu osob o podobnych problemach :( jeszcze z pretensjami, ze walczysz o swoje..powinnas zdecydowanie poszukac czegos innego, za duzo w pracy spedzamy czasu, zeby nas stresowala w taki sposob. Ja swoja prace uwielbiam, ale poprzednia nie byla najlepsza..tez mialam wiele klopotow, dlatego odeszlam stamtad bez mrugniecia okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam siedizec dlugo o fryzjera po prostu kocham jak ktos mi sie bawi wlosami . fakt sam czas spedzony na oczekiwaniu az farba zlapie to jest straszne ale pozniej mmm.... A z praca specjalnie chce przeczekac do 15 wrzesnia bo mam dwutygodniowy okres wypowiedzenia...i wtedy do konca wrzesnia popracuje..a od pazdziernika akurat przed wesele na ktore sie wybieramy wolne..wiec bede mogla pomoc jeszcze w ostatnich przygotowaniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnei mam obawy zeby zafarbowac całe włosy na jeden kolor, boje sie tych odrostów a jak mam balejaż to nie sa one az tak widoczne bo przeciez jest tam tez moj kolor prawdziwy ;) Imili wytrzymaj i szukaj juz teraz czegoś... trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka wiem wiem bede szukała...ale bardziej chyba myslimy juz z moim nad wyjazdem do jego siostry tak do marca..na pol roku bo wiecej przez te pol roku zarobie tam niz tu przez caly rok heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety takie sa realia :( a pozniej sie wszyscy dziwia ze tyle młodych ludzi wyjezdza, ze nie ma lekarzy, ze nie ma kierowców ehh szkoda gadac i nie umiem tego pojać jak moze byc tak wielka rozbieżnosc pieniadza :) u nas grosze, gdzie indziej jak zarobimy mamy juz na samochod, mieszkanie i to bez zadnych kredytów i długów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie a tutaj ile lat bys musiala pracowac zeby dorobic sie samochodu..wlasnego mieszkania itd:) teraz myslimy wyjechac do marce..bo potem wiadomo slub coraz blizej i wiecej zalatwiania a po slubie kto wie moze na stale wyjedziemy albo chociaz na 2-3 lata zeby sie troche dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie co tu bedziecie siedziec! :) bedzie kaska, podszkolisz jezyk, wiekszosc plusów moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie i zarobie na swoja wymarzona sukienke hehe :D .. w sumie nie wiem jeszcze ile kosztuje..ale nie chce wszystkich kosztow na rodzicow zrzucac ...dlatego wlasnie poszlam do pracy zeby odlozyc na sukienke ale niestety u mnie w pracy jest to nierealne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×