Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:):):) gagatka:) no a może jednak będzie małe gagaciątko:):) miałam noc nie przespaną przez zajebisty ból w lewym boku,ale jakoś nie mogę usnąć... wa wczoraj oglądałam ze Sławciem KRóLA LWA:):):):) a potem BAMBI 2:):):) tylko że już sama,Sławek nie mógł tego psychicznie wytrzymać:):):):):) dzisiaj rano znowu Alladyna......czy ze mna jest coś nie tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Iza, udanej fryzurki zycze :) Gagatka, moze placisz od 9 za net :P ojj, ja tez sie z sakramentow ciesze :) Zareczona - trzymam kciuki, powodzenia! Gagatko, wagarowiczko, nu nu nu! :) Kocurku, kombos koscielny bedzie hmmm...pewnie niebawem :) wlasnie sie zastanawiam, czy do kosciola jechac dzis, czy w przyszlym tygodniu dopiero, ksiadz nagral mi sie na poczte :) i musze do Niego oddzwonic i jakos sie umowic. A ile Kocurku za obraczki placicie? Euro - prosze sie zglaszac osobiscie :) mbank nie chce mi zwazyc przelewu :D Yza, no wiesz - pewnie Wojtus motywuje teraz Twoje gusta filmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku nie wiem jeszcze dokładnie ile za obrączki, ale wyjdą trochę droższe niż początkowo zakładałam:( bo oczywiście wymyśliłam sobie brylancik - taki malutki:P jak wyjdzie za dużo to z niego moze zrezygnuję :( chyba będzie tak ok 700-800 zł. Euro - podawaj adres to przyjedziemy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, ja w ogole sie nie rozgladalam za obraczkami, jakis czas temu chcialam tytanowe, Gosiaczek nawet je ogladala w sklepie. ale tytanu sie nie da ruszyc - ani zmniejszyc/powiekszyc, ani w razie wypadku rozciac, wiec bezpieczniej chyba jednak ze zlota ;) pewnie sobie jakos pomieszamy biale z zoltym, ale o cenach pojecia bladego nie mam. w ogole czuje, ze zostaje za Wami w tyle :) o swoich zaproszeniach nic nie wiem, o obraczkach nic nie wiem, w ogole wiem, ze niewiele wiem :P a mielismy sie zapisac na jakis kurs tanca jeszcze. aaaaaaaa ta ta ta, Kocurku, ja tu podam publicznie adres i cala kafeteria sie do mnie zjedzie :P nie bedzie czym obdzielic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku mi jakoś tytanowe nie podchodzą, ale mieszanka białego i żółtego złota jest ok. Jeżeli nie da się nic z tytanem zrobić to rzeczywiście kiepsko i sie nie opłaca:) A obrączki to wszystko zależy jakie;) rozpiętość cenowa jest bardzo duża... My kupujemy tak wcześnie bo zaplanowaliśmy że będziemy w każdym miesiącu coś kupować żeby się wydatki rozłożyły w czasie i akurat padło na obrączki:D:D Adres możesz wysłać zainteresowanym na maila lub GG i po sprawie:D:D:D Zareczona jak poszło na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wrocilam od fryzjera i jestem w sumie zadowolona maz stwierdzil ze pierwszy raz wygladam tak jak on sobie to wymyslil tylko ze spedzilam u niej 3 godziny ....Teraz jestem sama maz pojechal do pracy i zajadam sie frytkami zakupionymi w Mc Donalds.Milego wieczoru.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie!!! Zalatana caly dzien. No wiec na rozmowie...poszlo ok, ale gosciu do wtorku ma niby zadzwonic. Nie wierze, ze zadzwoni. Poszukiwania trwaja nadal. Poszukiwaczki pracy trzymam kciuki!!! Mysmy z mezem wlasnie wrocili z zakupow. Kupilismy sobie zegarki obydwoje. On mi z pieniazkow co uzbieral i ja jemu.Mialy byc dopiero na swieta, ale sie nie moglismy juz doczekac. Niezli jestesmy co? Ale w sumie dobrze. Na swieta beda inne wydatki. A sobie wtedy wreczymy tylko upominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaraz do wanny idę :0 ajutro juz na 100% do szkoły!! ;o Ale się dzis najdałam bleee i po co mi to było!! Rybnik dobrze ze z fryzura wszystko ok!! Po pieniazki zgłosze sie jzu niebawem :) strzeż sie Babitek!! Kocurek a kiedy zobaczymy te obraczki?? Yza masz jeszcze kilka filmów do obskoczenia heheh, a Bambi taki straszny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki !!!! Domyślam się, że już żadnej z Was nie ma, ale mimo to skrobnę troszkę. Nie mam ostatnio w ogóle chwili wolnej, żeby do Was zagadać :) Szkoda.... Tomek zmienia pracę, jednocześnie pracując w dotychczasowej, ja biegam od zajęć po korepetycje i tak w kółko :D Ale w sumie tak sobie myślę, że to nawet nieźle, bo im szybciej nam dni uciekają, tym bliżej ślubu :P Także ten zakręcony czas nam sprzyja :D Ale jestem dziś padnięta, hehehehhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, no nie oplaca sie np miec obcietego palca z powodu obraczki - gdyby np mi spuchl (zlamanie czy cos) i nie daloby sie jej zdjac ani przeciac.. :) wole nie ;) a zaluje, bo niektore tytanowe bardzo mi sie podobaly. moj problem polega na tym, ze nie przepadam za zlotem i poza malym zareczynowym nie nosze nic zlotego..dlatego wolalabym tytan, ale trudno, bedzie zloto :) bylam dzis umowiona z ksiedzem na 17.30, przyjechal po mnie adrian i nie mogl mowic, pokazal mi gardlo, a w gardle wielka spuchnieta gula..wiec zamiast do kosciola a pozniej do znajomych na piwko - do lekarza...teraz zeszla mu opuchlizna z jednej strony, a spuchlo z drugiej..jak nie urok to sraczka! jak wrocilismy z irlandii wieczorem, mame ukasila pszczola, mama jest uczulona i wyladowala duszac sie na pogotowiu..powinnismy dostac karte stalego klienta w lux medzie ;) w ciagu ostatnich 2 tygodniu troje z nas juz tam bylo, bo normalnie do lekarza nie udalo sie dostac (mamy nie przyjeli na ostrym duzurze w szpitalu (!!!!!) - a serce walilo jej jak szalone, strasznie wysokie cisnienie miala i nie mogla prawie oddychac juz..dobrze ze bylo pozno i nie bylo korkow, wiec udalo sie mame szybko dowiezc do prywatnej kliniki...a adriana dzis juz tez nie chcieli przyjac, wiec znowu prywatna. a jak ja bylam chora i chcialam isc do przychodni we wtorek, powiedzieli ze moga mnie zapisac na piatek :) bajecznie. kazda wizyta w lux medzie 90pln... ponarzekalam :) Fajnie, ze jestes zadowolona z fryzurki Iza Zareczona, nie mow hop :) moze zadzwoni. Gagatka, Kocurek - na razie tylko Wy sie zglaszacie, wiec bedzie duzo do podzialu :P Darianka - ja jestem, jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj witaj . A to miłe zaskoczenie. Co do obrączek i ich przecinania to mój wujek ostatnio został użądlony przez pszczołę i mu strasznie łapka spuchła. Niestety skończyło się to przecinaniem obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a w przypadku tytanowych nie skonczyloby sie na przecieciu obraczki tylko ucieciu palca..malo wesole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Ineska :) jak idzie salon? w butach nie pomoge - jestem wyjatkowo malo biegla w tym temacie, poszukam - jak cos znajde, wkleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Babitku - jakos leci, dobrze sie rozwija:) ja akurat poszukuje takich butkow, mam w sumie bardzo duzo modeli do sprzedazy, ale osobiscie mi sie takie podobaja:) niekoniecznie do sukni slubnej. z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wpadna mi w oko, dam Ci znac Inesko. powodzenia w salonie :) spadam ogladac filmy, trzymajcie sie, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko - na obrączki trzeba będzie trochę poczekać, bo będą robione na ręcznie i dopiero jak spodoba mi się \"prototyp\";) ze srebra. Ale jak już będą to na pewno pokażę:) Zareczona trzymam kciuki, żeby jednak zadzwonił:D Babitku ja za złotem też nigdy nie przepadałam, ale odkąd noszę zaręczynowy (też malutki;)) to jakoś się trochę przyzwyczaiłam:D A w lux medzie negocjuj zniżki - jak tyle na was zdzierają to może już wam się należy jakiś pakiecik:D:D:D Ineska ja też jak coś mi się rzuci w oczy to wkleję, ale do tej pory na takie nie trafiłam:) Dobranoc dziewczynki, słodkich snów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim :) ja w trakcie śniadania właśnie :) i bardzo chce mi sie isc do szkoły, bardzo chce mi sie isc do szkoły, bardzo chce mi sie isc do szkoły!! oj bardzo :o babitku jakies fatum nad Twoja familia krąży!! A rzeczyswiscie ze szpitalami i przychodniami jest pparanoja!!!! Zaraz robie kawke choc pewnie na jednej sie nie skonczy dzis :) chce juz niedziele wieczorem wtedy w koncu bede miała spokoj ze szkoła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):):):) wczoraj miałam dzień lenia:):) i dzisiaj tez bo Sławcio z moim tata i bratem jadą od Gubina na granice Niemiecką tak więc znowu sama będe do wieczora albo do nocki......bububu bu! ostatnio oglądaliśmy obrączki:)mnie sie podobają z białego złota ale mam złoty pierścionek zaręczynowy i będzie się troszkę gryzło.... ale złote tez są ładniutkie.Sławciowi sie podobają z wzorkami takie grube. Cena mniej więcej od 750 zł za sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou ja dopiero wstalam :) ale w nocy kiepsko spalam, budzilam sie i sprawdzalam czy adrian dycha - gardlo mu puchlo z obu stron - w zyciu czegos takiego nie widzialam. ale nad ranem juz mu lepiej bylo. Kocurku, powinnismy sobie jakis pakiet rodzinny tam wykupic :) Gagatka, nie wiem czy fatum - zawsze jest tak, ze jak jedno z nas sie rozlozy to drugie sie zaraza, wiec ja zarazilam adriana, ciekawe czy teraz on zarazi mnie? jesli tak, bede chyba pracownikiem roku :D 2 tyg choroby, 1 tydz urlopu, 1 dzien w pracy, iles choroby :D ale na razie czuje sie ok, wiec moze nie zarazi :) A moja mamcia tak ma, nie choruje na nic normalnego - nie przeziebia sie itp, jak juz musi isc do lekarza to albo pszczola, albo pod metro wpadnie - ostatnio tak zrobila...motorniczy zamknal drzwi po 2 sygnale a nie po 3 - jak powinien i drzwi mame walnely, wypadla na peron, noga jej wpadla miedzy pociag a peron - gdyby ruszyl, urwaloby jej noge..na szczescie byla przy pierwszych drzwiach wiec ja widzial i nie ruszyl, ale okropnie potrzaskala sobie kolano..a miala i tak duzo szczescia - z 2 tyg po niej tak samo stalo sie z kobieta jakas, przy ostatnich drzwiach, pociag ruszyl, strasznie ja poturbowal i wpadla na tory, jakims cudem przezyla (tam jest napiecie 340V), jets w szpitalu w bardzo ciezkim stanie :( ale juz koncze marudzic :) Gagatko, milej szkoly mimo wszystko - niech Ci szybko zleci. Yza, Tobie dzien lenia nalezy sie czesto :) wiec len sie ile wlezie :) ja sie zaraz zabieram za sprzatanie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bry :) ja juz naumiana :P wykłady skonczyły sie szybko bo okazało sie ze to ćwiczenai są i mielismy sie podzielic na grupy, a ze my sie nie dzielmy (to strata czasu) to poszło raz dwa :) Takze juz w domciu jestem w megoa wywietrzonym pokoju!! Teraz kawusia a potem sprzatmy!! Moja plany na wieczór to brak planów!! Michał w pracy, najwczesniej wyjdzie o 24!! buuu Iza łącze sie z Toba w bólu podczas samotnego spedzania wieczoru baitek no nie ciekawe Twoja mam ma przygody!! Musi uwazac na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja :) Gagatku, czego sie dzis naumialas? przepytamy Cie :P ja juz posprzatalam, zaraz sie wykapie i znowu filmy - przez adr nie mozemy nigdzie isc i z nikim sie spotkac wiec ja tez bez planow...plan=TV taaa, mama se wymysla, glupot Jej sie zachciewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ostatnio taka zmęczona chodze że szkoda gadać :) właśnie troszke poleniuchowaliśmy z rafałem bo zmęczyłam się robieniem a potem jedzeniem lazanii :) wyszla pyszna zamówiłam sobie kolejne zaproszenia :) takie srebrne :) Jutro robie na obiad pierożki ruskie a potem leniuchujemy najlepiej to by mi sie wolne przydalao i jakiś wyjazd no ale cóż szara rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłam sprzatc !! Na razie !! Teraz moze chwile sobie odpoczne!! Z obowiazków musze jeszcze pocwiczyc co najmniej 40 minut :D A naumiałam sie dzis m.in (bo miałam ćwiczenia z kultury języka polskiego i elementów retoryki) ze u mnie sa jarzyny a u Was Babitku, Kocurku (która jeszcze z Warszawy przyznawac sie :P ) włoszczyzna :P i takie tam bzdety!! Nawet fajny ten przedmiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio! Iza a może strzelisz sobie fotkę i pokażesz nam swoją nową fryzurkę ?? Ja ostatnio stwierdziłam, że najlepiej by było gdybym urodziła się w zeszłym stuleciu :) taaaaaaak tam by mi się podobało :) Babitku - ja tam euro nie chcę :) wystarczysz mi TY :) zaręczona- trzymam kciuki żeby we wtorek facet się odezwał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, pamieacie mnie jeszcze? :-P ostatnio mialam male urwanie glowy i w domu i w pracy, siedzialam prawie caly cas nad duzym projektem ale jakos juz sie obrobilam i weekendujemy od dzis :-) znalazlam inne zaproszenia.... juz wam wklejam link.... http://zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=300b&katalog=4 przemyslalam kwestie ceny ale na allegro ja sie niestety nie znam wiec wybralam tansze. i twierdzilam tez ze wystarcza takie najprostsze bo wiekszosc ludzi i tak wyrzuci do kosza... :-D a az tego co tam wyczytalam to do zaproszen z nadrukiem dodaja gratis zamkniecia na koperty w ksztalcie obraczek i tablce rejestracyjne mloda para... zobaczymy.. babitku----------- musialas sie niezle nastresowac. dobrze ze juz lepiej. no i ty sie nam trzymaj zdrowo i nie daj sie. swoja droga moja mama tez miala kiedys przypadek tyle ze w autobusie. ale facet tak jechal ze jak podchodzila skasowac bilet toon tak zahamowal ze sie przewrocila, o kilka centymetro wybilaby sobie oko na podescie i stlukla kolano...ktore niestety ma bardzo slabe po operacji... na szczescie nic powaznego w skutkach. gagatka ja tez sie dzis edukowalam ale juz tez jestem po :-) nastepna edukacja za dwa tygodnie ale od wtorku zaczynam kurs ruskiego wiec tez sie troche najecze na pewno :-D yza----------- my raczej bedziemy miec czyste zolte zloto, chociaz marcin mowil ze mu sie podobaja obroczki z bialego i zoltego dwa paseczki. mnie w sumie wszystko jedno, woel zolte ale jak sie uprze to beda 2kolorowe.... i tak raczej bede nosic bez pierscionka zareczynowego... a kiedy ty kochana bedziesz 1+1?? bo jakos mi umknelo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×