Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hey :) :):) My wlasnie odpoczywamy ....u nas dzis bylo cieplo... i bylismy prawie pol dnia na swiezym powietrzu, A co do zdjecia ...moze w pozniejszym czasie ...bo narazie nie mam czasu ...ale obiecuje ze jak zrobie to napewno wam wysle. A wy dziewczyny co porabiacie??? Jak tam sobota mija?? Dzisiaj podjelismy decyzje ze nie jedziemy na swieta do Polski za to zamowlismy sobie dzisiaj nowe obraczki http://images22.fotosik.pl/181/c21cd86febff43b0.jpg i jak wam sie podobaja???? Bedziemy czekac jak przyjda i zobaczymy jakie bede ...i zamowilam sobie komplet talerzy kwadratowych 100 czesci ....:) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) plan wykonany ćwiczyłam godzinke :classic_cool: Summer a Ty kto????????????????? :) oczywiście ze pamietam :P Rybnik mi osobiscie sie nie podobaja obraczki z brylantami, bo dla mnie obraczki to obraczki, zwykle proste bez zadnych innych rzeczy!! (kombinacja złoto zólte białe dozwolona). Ale jak Wam sie podobaja wiec czemu nie :) Wiecie co chyba zrobie sobie test!! Tak dla pewnosci!!! Bo tak jakos mi dziwnie!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka------ czyzbys miala dotrzymac towarzystwa izie w radosnym oczekiwaniu :-D no to ja trzymam kciuki zeby wynik testu byl... tak jak wolisz :-) tylko daj nam pozniej znac :-) rybnik----- mnie osobiscie sie nie podobaja te obraczki ale jak pisze gagatka kazdemu sie podoba cos innego :-) najwazniejsze zeby sie Wam podobaly. ja wole proste, jak pisalam najbardziej czyste zloto bym chciala ale birzemy pod uwage bialo-zolte zloto i zadnych brylancikow... jezuuu gagatka jak ja bym tak chciala miec tyle zaparcia i cwiczyc w domu chcociaz trzy razy w tygodniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summre poki co wolałabym jeszzce nie miec dzidzi!! :) wiec wole zeby wynik byl negatywny!! Najwczesniej test zrobie w srode rano!! (bo juz te 4 dni roznicy mi nie zrobia czy wynik bedzie pozytywny czy negatywny!!) Siedze sobie przed kompem !! A wy robicie coś ciekawszefgo nic ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych cwiczen to widzisz summer jakies 2 lata temu nie wyobrazałam sobie dnia bez 30 minut cwiczen!! Miałam manie kupowania płyt z ćwiczeniami !! Potem nagle przestało mi sie chciec!! Albo ćwiczyłam bardzo sporadycznie, od poczatku tego roku zapadłam na manie rowerka stacjonarnego, potem koło kwietnia znów i przeszła ochtoa na cwiczenia teraz widze znów mi odbija palma cwiczen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka---------- no to trzymam kciuki w wyzej wymienionej intencji :-P my mamy dzisiaj w planach filmy filmy filmy.... wiec podobnie jak babitek :-) mielismy sie umowic ze znajomymi, ale on sie rozchorowal no i lipa :-D poki co niestety musze obejrzec mecz ale pozniej juz filmowo :-) o ile nie zasne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze choróbska sie panosza!! O gol słysze ale nie dla nas bo moj szwagier dziwnie sie smieje!! Tzn rechocze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, ja tez mam w domu kilka plyt ale nie wiem czy ktoras z nich kiedys wlaczylam... za to lubie isc na jakis fitness czy na rower (prawdziwy :-)) ale przed slubem tj. od wiosny planuje intensywniej cwiczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wiosny pewnie przejde na jaksa diete (typu nie jedzenia chleba i ziemniaków) !! A teraz poki co sobie ćwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój prawdziwy rower lezy sobie na strychu!! yyyyy nawet nie wiem czy jest sprawny!! I czy jak nie jest sprawny to czy w ogoel da sie go naprawic!! Podejrzewam agonie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lobuziary...Ja jestem wypompowana, bo wzielam na weekend dwie cory od mojej szwagierki. Tzn. 8 lat (umiem wszystko i wszystko mi wolno) i 4 lata ( nie umiem wszystkiego, ale sprobuje, bo moja starsza siostra robi). Szczerze powiedziawszy mialam nie najlepszy humor rano, ale po calym dniu spedzonym z malymi \"wariatkami\" jest mi juz lepiej. Dzieci sa takie szczere, ze szok. Dowiedzialam sie, od osmiolatki dlaczego konikowi smierdzi z buzi. Wiecie czemu? Bo koniki jedza swoje kupy. Prawde mowiac po wizycie w ZOO nie moglam zaprzeczyc, bo sama to widzialam. Wiec wyobrazcie sobie jak mialam caly dzien wesolo. Meza nie ma, bo pojechal jakies 300km od nas na Zuzel (poogladac oczywicie) i wroci w nocy. Aha po zoo byl plac zabaw potem wizyta u kolezanki, ktora tez ma dwojke malenstw i w domu robienie dyni na hallowen. Uff 4-latka odplynela a 8-latka. O godz. 22:15 mowi: Patrz ciociu ja nie spie... Ale mi bajer. Na cale szczescie 10 minut temu jak poszlam ja dogladnac to juz spala jak zabita. A jutro znowu dzien. Pozwolilam im rano byc cicho, nie budzic nas i wlaczyc sobie bajki. No a potem dalszy ciag rozrywki. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam:D Ja dopiero wróciłam do domku, spędziłam sobie trochę czasu z przyjaciółką i jej mężem, a teraz będę siedzieć sama w domu:( Michał siedzi zamiast u mnie to u kolegi i oglądają mecz, a ja to co? buuu...;) Powiedziała na dodatek że przyjedzie dopiero jutro:( Szkoła mi sie też już zaczyna - ostatni rok. Tylko ja chodzę tak trochę dziwnie: na zaoczne, dzienne i wieczorowe:D ułożyłam sobie tak jak mi pasowało i ma popołudniami od środy do piątku i co drugą sobotę:) Babitku ładnie Adriana załatwiłaś:P pakiecik by się przydał bo jak się tak będziecie cały czas nawzajem zarażać to może trochę zaoszczędzicie - np dziesiąta wizyta gratis!!!:D:D:D:D Summer w tym sklepie kupowała moja przyjaciółka i rzeczywiście naklejki obrączki dają i te tablice. Tablice wyglądają w naturze naprawdę ok - mogę poręczyć:) Zareczona widzę że miałaś dzisiaj wesoło:D Podobało mi się z tym konikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - dawaj lasagne :P Gagatko - najprawdziwsza prawda to :) my tu mamy wloszczyzne :) Gosiaczku, rozczulilas mnie :) a co podobaloby Ci sie w zeszlym stuleciu? Summer - przez mgle, ledwo ledwo, ale cos kojarze ;) ladne zaproszenia. moze ja tez tam inspiracji poszukam :) No tak, nastresowalam sie, to prawda..ale najwazniejsze, ze sie dobrze wszystko skonczylo i mam nadzieje, ze na razie mamci wrazen styka ;) Twoja mama tez widze ma ciekawe atrakcje..ehh ja w sumie nie wiem jeszcze dokladnie, jakie chcemy obraczki, ale na pewno sie dowiecie jak sie dowiem :) Iza - 100 czesci? :) to ile rozmiarow tych talerzy masz? :) a kwadratowe talerze uwielbiam :) Obraczki ladne Gagatka, trzeba Ci przyznac, ze jestes sumienna bestia, zazdroszcze :) czekamy na wyniki Gagatkowego testu :) niech bedzie, jak chcesz! ale az do srodyyyyy nam kazesz czekac? Jak pytalas co robimy, ja ogladalam kilkanascie odcinkow Joey\'a (nastepcy Przyjaciol - ktorych uwielbiam) :) Pasjonujaca sobota ;) Summer - Wam sie rozchorowali znajomi a my sie rozchorowalismy znajomym :D tez bylismy na dzis umowieni i dupa dupa dupa Ja znowu sie zbieram do mobilizacji cwiczeniowo dietowej, w moim wypadku na wiosne juz musi byc dobrze :) wiec chyba najwyzsza pora... Zareczona, oj dzieci potrafia wymeczyc :) Z konikiem - rozbrajajace :D ale fakt, trudno zaprzeczyc :) Pozwolilas Im rano byc cicho? :) Myslisz, ze skorzystaja z pozwolenia? :) Znane mi dzieci raczej nie stosuja sie do takich wytycznych, ale oby udalo Wam sie wyspac :) Ja studia mam z glowy, obronilam sie 2 lata temu, przez jakis czas chodzil mi po glowie doktorat, ale jakos rozped minal ;) moooze kiedys :) No ba, przyszykowalam na Adr zarazkowa zasadzke :D gorzje, jak sama w nia wpadne ;) Jemu juz lepiej, a mi poki co jeszcze nie gorzej, wiec moze uda sie pozbyc zarazy z domu :D No powinnismy jakies znizki dostac :) Mama juz sobie wyrabia karte tam :) (siostra ma karte w pracy i rodzina moze sobie wyrobic karty w jakis fajniejszych cenach), a ja ciagle licze, ze nie bede chorowac :D A teraz starczy seriali na kompie, przenosze sie do sypialni, przed TV, zahaczajac po drodze o wanne :) do jutra kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam :o cudownie!!! No dobra poprawna wypowdz brzmi zwłokłam sie z łóżka! Praktycznie jestem juz po sniadaniu!! Ale mam lenia dzis!! Hoohoo Mój Michał od wczorajszego ranka sie nie odzywa, jak poszedł do pracy tak koenic!! Ciekawe ile o w niej siedzia (Miał do 24 siedziec)!! No zareczona to rzeczywiscie miałaś wesoło!! Konik no prosze!! Hłyhły A moze Twoje siostrzenice wytłumacza mi dlaczego mojego psu niemiłosiernie jedzie z pyska?? Lece sobie jakas kawe zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik- talerze b. fajne. podobaja mi sie :-) u nas pogoda chyba lepsza, przynajmniej za oknem slonce ale czy jest zimno jeszcze nie wiem :-) ale wlasnie, napisz po co Ci az tyle talerzy :-) kwadratowe tez ja uwielbiam :-) Gagatka - u nas w katowicach tez jest wloszczyzna :-) Babitek- ja magisterke tez obronilam 2 lata temu, teraz jestem na ostatnim roku podyplomowki. ok, ide robic jakies sniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Nie odzywałam się bo oczywiście jestem zapracowana że hoho. Jakieś przeziębienie mnie łapie. Raz mi zimno, raz gorąco i jakoś mdło. Powinnam już dostać okresu więc pewnie też to wszystko jest przez to. Czuję się okropnie. Siedzę w pracy nad kawką, nic się nie dzieje. Nudy... Dziś moje Kochanie ma urodzinki :) Leci mu 29 roczek :) Ucałowałam go na dzień dobry i złożyłam życzenia, a po pracy jedziemy do kina i na jakąś kolację. Idę dalej zdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny ja dziś wstałam o 9 i po sniadanku zabrałam się za robienie farszu do ruskich pierogów teraz Rafał gniecie ciasto :) Zupka dziś koperkowa z ryżem :) Już nie moge się doczekać aż przyjdą zamówienia (kieliszki, kokardki na wódke i kotyliony no i zaproszenia) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zajeciach!! Nie były ciekawe :o niestyty!! Teraz siedze w domku po obiadku!! Zaraz chyba jakas kawusie sobie zrobie i zagram w cos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska - no faktycznie :) mam nadzieję, że może się jeszcze do nas odezwie :( nasze kasiątko!! Babitku- ech w tamtych czasach odpwiada mi prawie wszystko :) sposób bycia, tradycje, zasady, rola kobiety itp :) JA dziś siedzę w domku i potwornie się nudzę!!!Za 3 tygodnie idziemy zamawiać nasze obrączki i ciągle myślę co by na niej wygrawerować :( im bliżej do tego tym mniej pomysłów! Rybnik- obrączki śliczne :) a co do zastawy stołowej to ja nie lubię kwadratowych :) gagatka - to teraz odpoczywaj po tych nudach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaagtka85
:) poogldałam sobie tv :) teraz ide odwiedzic babcie!! Rybnik mi tez sie podoboja, ale az 100 ???!!! Hmmm Ja nie znałam Kasiątka :) Wiecie co chodze do szkoły drugi tydzien, a mam juz zadane 3 prace do napisania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - proponuję Taniec z gwiazdami :) ja przynajmniej idę go oglądać :) Minusem siedzenia cały dzień w domu jest fakt, że ciągle chce mi się jeść!!!!!!!!!! Już nie wiem co mam robić ciągle tylko otwieram lodówkę i wyciągam kolejnego pieroga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek :) a nie lepiej wyciagnac wszystkie pierogi i zjesc na raz!! Oj ja bym sobie zjadła z kapusta mniam mniam mniam :) Taniec oglądnełam!! Teraz czekam na wyniki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) summer:) to zależy o jakie 1+1 pytasz:):):)? dzidzia 9 grudnia planowo,ale pewnie wyjdzie jak jemu sie będzie podobało,a ślubik 30 sierpnia:):):):) Izuniu:) obrączki śliczne naprawdę.Tak jak pisała gdybym nie nosiła pierścionka zaręczynowego to na cosik z białego złota i tradycyjnego chyba bysmy sie zdecydowali,ale chcę nosią zaręczynowy pierścionek więc będą obrączki złote z wzorkami:):)a co!!!!!!!!!!1 no no idę już spać :) dobrej nocki dla wszystkich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) summer:) to zależy o jakie 1+1 pytasz:):):)? dzidzia 9 grudnia planowo,ale pewnie wyjdzie jak jemu sie będzie podobało,a ślubik 30 sierpnia:):):):) Izuniu:) obrączki śliczne naprawdę.Tak jak pisała gdybym nie nosiła pierścionka zaręczynowego to na cosik z białego złota i tradycyjnego chyba bysmy sie zdecydowali,ale chcę nosią zaręczynowy pierścionek więc będą obrączki złote z wzorkami:):)a co!!!!!!!!!!1 no no idę już spać :) dobrej nocki dla wszystkich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki !!!! 100 czesci dlatego ze tam sa wszystko w jednym komplecie m.in na jajka ,filizanki,kubki,cukierniczka ,na mleko talerze,miski itp. wszystko bedzie z jednego kompletu . Ja mam nie co pozniej do pracy wiec troszke dluzej pospalam Milego poniedzalku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×