Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej dziewczynki ja to malo jestem ale WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :) czasami tu zaglądam bo przeciez też mam wesele w 2008 roku :) a ma ktoś może też 16 sierpnia ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny mam jeszcze pytanko, bo tak moj nażeczony siedzi w szwecji i tak sie zastanawiam kiedy kuoić mu garnitur lepiej w kwietniu jak znowu bedzie czy lepiej w sierpniu dwa tygodnie przed weselem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku :) kala dojechałam :P Sylwester był w małym gronie - 8 osób, ale było bardzo sympatycznie. Ja byłam kierowcą i bardzo mi z tym było dobrze. Za to mój D sobie wypił i... pierwszy raz w życiu śpiewał! Nigdy nie chciał śpiewać, ale chłopaki rozłożyli sprzęt do karaoke na wielkim 40\" telewizorze i się zaczęło. Wyli niemiłosiernie, a my dziewczyny miałyśmy niezły uwab :) Nawet to nagrałam. Do domu wróciliśmy wczoraj o 17. Jestem naprawdę zadowolona z imprezy. Mój D jest z lekka przerażony, że już jest 2008 a do ślubu zostało tak niewiele :) Zmykam popracować trochę bo rok mnie w pracy nie było i mam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka :) witaj :) ja bym kupowałam 2 tygodnie przed weselem, my tez tak bedziemy kupowac garnitur :) Kati 🖐️ ciesze sie ze sylwester Ci sie udał, no i Darkowi :) No teraz to juz bedzie nam wszystkim leciec jak z górki :) a najbardziej to Darinace-Hrabiance ktora ma janwczesniej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Niewiem czy ktos mnie jeszcze tu pamieta ;) Nie bylo mnie bardzo dlugo niestety obowiazki nie pozwalaly na przesiadywanie na forum;) traz mam 5 minut wolnego wiec postanowilam do was zajrzec :) heh pamietacie jak prawie 2 lata temu wysmiewali nas tu na forum ze za wczesnie ze oszalalysmy ;) a tu pstryk i za chwilke slub :) pozdrawiam wszystkie 2008-wiczki a szczegolnie 18.10.08 oj bedzie sie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:) Nie zdążyłam wam złożyc życzeń w Sylwestra więc składam teraz: Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń w tym roku, no i oczywiście wspaniałych i udanych ślubów i wesel:D Jutro idę do nowej pracy. Ciekawe jak będzie, trochę się denerwuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM CUDOWNYM ROKU 2008!!! A od wczoraj dziewczynki nie palę :) i jestem z siebie dumna - no zobaczymy jak dalej :) W II dzień świąt był u mnie w domu oficjalne oświadczyny - jakoś przeżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek 🖐️ gosiaczek 🖐️ :) kocurek zycze powodzenia w nowej pracy :) a jaka to praca?? zdradzisz nam?? gosiaczek trzymam kciuki za rzucanie palenia :) A pameitacie radosna biedroneczke?? co sie z nia stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko w portalu praca.pl - niestety dalej sprzedaż ale trochę inne pieniądze:) No właśnie radosnej biedroneczki to już dawno u nas nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) załatwiliśmy dziś chrzest Wojtka❤️23 marca o 14 w pierwszy dzień świąt:):) a jutro do fryzjerki sie dokładnie umówić/byłam dziś ale zakład był zamknięty/no i jutro tez do fotografa a i kosmetyczke też....jutro:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam z rana :) cisza tutaj. Ja wczoraj zamowiłam probki zaproszen. http://zaproszenia-itd.pl/gg.php?co=rys&no=258.jpg&nazwa=258&katalog=bordowy&cena=3.07 i te: http://zaproszenia-itd.pl/gg.php?co=rys&no=245B.jpg&nazwa=245B&katalog=bordowy&cena=3.19 Ale i tak nie z tej strony bym zamawiała bo znalazłam takie same po 2,90. Yza a ile płacisz za fryzjera i kosmetyczke?? No to Wojtus bedzie miec swoja pierwsza wazna uroczystosc w zyciu :) i pewnie cala przespi :) Dzis ide do ginekologa!! W koncu!! Chociaz nie wiem czy chce wiedziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :-) gagatku :-) zaproszenia mnie sie bardziej podobaja te pierwsze. chociaz drugie tez calkiem ladne :-) ale... najbardziej to mi sie podobaja moje prywatne ktore sobie leza w domciu i wlasnie mi przypomnialy ze mam wam wyslac fotke :-D ja mam dzis do poludnia dzien sanitany, tzn sprzatam :-D bardzo nie lubie wiec musze sie pdychicznie nastawic jakas kawa za chwile :-) pozniej umowilam sie ze znajoma na miescie i znowu kolejny dzien zleci... a na naszym forum cos ostatnio cisza faktycznie.. yza :-) to gratuluje terminu :-) przede wszystkim Mlodemu :-)macie w tym roku same wazne uroczystosci :-) ja tez musze niedlugo sobie zaklepac termin u kosmetyczki... zastanawialam sie nad paznokciami... tzn nad tipsami. robic czy nie? nie wiem.... na codzien nosze swoje i to krotkie wiec boje sie ze pozniej bede sie zle czuc. a znowu takie krotkie tez bez sensu .... zobaczymy :-) ok, zapraszam kto chetny na kawke :-) kocurek- powodzenia w pracy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej TEGOROCZNE :D:D:D:D Panny Młode :) Widzę, że coś odsypiamy Sylwestra, bo cisza na planie :) Miałam wrzucić zdjęcia zaproszeń, ale ściągam program, bo za duże są objętościowo :) Gagatko, zaproszenie bardzo ładne i takie hmmmm.... eleganckie :) Yza, gratuluję zaklepania terminu chrztu Wojtusia :) Jak u Was będzie chrzest to my będziemy czynić ostatnie przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej musze sie Wam pochwalić nasze obraczki są już gotowe :) nie moge sie doczekać aż je odbierzemy to może jeszcze potrwać bo musimy jechac po nie do Bielska ale ważne że są już :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka, weszlam na twoj suwaczek i kochana!! ty juz masz tak malo czasu do slubu :) super :) zabusia, my tez juz mamy obraczki do odebrania :-D nie mamy czasu w tym tygodniu po nie niestety jechac ale sa :-) a ja wlasnie wrocilam z pogotowia - mialam zrywany paznokiec :-P w ramach porzadkowania drzazga z wiklinowej donicy weszla mi w paznokiec... cudo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaa , zrywany paznokieć, drzazga, brrrrr, strach się bać :) No fakt, czasu niewiele... i znów, strach się bać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, nie zebym narzekala :-D ale zanim mi zdjal ten paznokiec to z bolu doslownie lzy mi lecialy w tej poczekalni. oczywiscie najpierw, zeby sie dostac do lekarza trzeba przejsc przez cala bariere formalnosci, pan w rejestracji takiej, owakiej... okropnosc! jak juz bedzie Twoj slub to dla nas wszystkich poleci z gorki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, kochana, aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę o tym zrywaniu pazurka, brrrrr Mówisz, że jak mój ślub minie to Wasze polecą??? :) A wiesz, to tak jak u mnie w rodzinie. Mam 3 kuzynki, wszystkie starsze ode mnie. W 2008 mamy odpowiednio : ja 24, najstarsza kuzynka 30, kolejna 28, i ostatnia 27. I żadna nie jest mężatką, ale... ostatnio się dowiedziałam, że dwie z nich się szykują na zamążpójście :) Jedna ma już datę, ponoć na Boże Narodzenie 08, a druga nie wiem :) Chyba przełamałam złą passę :D:D:D:D:D daj Boże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) makijaż-35 zł... paznokcie-75 zł + pomalowanie 25... a fryza około 80... summer:) ja tak samo jak Ty mam swoje pazurki i to króciutkie,nigdy nie miałam tipsów,akryli czy żelów i co tam jeszcze,,,też chyba sie będę dziwnie czuła,dlatego wcześniej sobie założę żeby się oswoić a potem drugi raz.... a co tam wesele jest raz w życiu:):):):):) no i fotografa mamy na chrzest i na wesele:):) jak będzie ładna pogoda to plener-100 zdjęć za 450 zł,a jak brzydka to studio i 50 zł za pozę...jaki znacie przesądy na ładną pogode?:P:P:P:P:P ap ropo właśnie przesądów ślubnych to jak u was kobitki???? a co do chrztu to tak gagatko:)pewnie prześpi):):) ale strzele mu niesamowity garniturek :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś puuuuuuuuuusto, jejuś, dziewczynki , zamarzłyście ?????????????????????????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no mnie wywiało :0 zaraz mnie z pokoju wywiej, pizdzi starsznie!! W domu przez to zimno. Byłam u lekarza, prolaktyne mam wysoka jak po niebo (cytuje moja lekarke) usg jest w normie. Na razie dostałam laekrstwa na spdaek prolaktyny. Ale juz powiedziałam michałowi jak tylko skonczymy studia to zaczynamy pracowac nad dzidzia (czyli dopiero za 2,5 roku), nie zamierzam wiecej czekac, zwlaszzca ze nie wiadomo czy w ogoel mi sie uda. Yza dzieki za inf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, uda się, uda :) głowa do góry :) My ostatnio gadaliśmy o dziecku i myślimy, żeby zacząć czynić próby w tym roku jeszcze, np. w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Darianka mam taka nadzieje, jak by to Kala i kati napisały: głowa, uszy i cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja już w domu:) dentysta,remanent,byłąm u mamy, a teraz w końcu w domu mamy już obrączki w domku:) summer-paznokcie ,możesz zrobić krótsze ,tipsy lub akryle:) ,ja też jeszcze nie miałam(bałam się zawsze tak jak ty,czy będę się czuła,bo noszę krótkie.Choć moja sis robi paznokcie sobie i innym(kosmetyczka:))myślę ,że mi też zrobi,taki jak będę chciała:D gagatko-co powiedział \"gog\":) kocurek-powodzenia w nowej pracy:D yza 23-gratuluję wielkiech imprez rodzinnych(chrzest i ślub),pełna gala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś ma może teksty podziękowań lub stronkę z tekstami? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gog w sumie wiele nie mowil, nie powiedzial ze moge zajsc w ciaze a ja nie pytam. Powiedziała ze nie am pewnosci 90% sznas ze mam cykle bezowulacyjne, a 10 ze sa owulacyjne!! Nie ma pewnosci. Na razie mam zazywac lekarstwa, jak sie skoncza to mam przyjsc i zobaczymy co potem, W sumie to lekarstwo jest dobre na moje spanie, bo juz czuje ze zraz zasne!! Czylui cisnienie leci mi na łeb, na szyje. Kala ja nie znam zadnych stronek, ale moge poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×