Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala cholerka co to za komisja była.... co za chamy!!!!!!!!!!! ja pierdacze!!!!!!!! :( nie fajnie wyszło no... ale jakto tak, ze musisz z zabiegu zrezygnować?? ja tego nie rozumiem...Oni w tej komisji to jakieś głąby, powinni chyba zrozumiec,z e dla Ciebie im szybciej tym lepiej jak zoperujesz no co trzeba!!!!! nie nooo nie moge w to uwierzyć! ręce opadają!!!! Yza no widze własnie, ze zarazki Cie nie opuszczają :o niedobrze!!!! bierz jakieś wzmacniacze, tak jak wczesniej pisałam rutinoskorbin, wapno, do tego cherbata z cytryną i w ogóle ciepło sie ubieraj... kurde oby Cie ta ospa jeszcze nie rozłozyła! Yza, Cafka, Zabusia, dzieki za rady co do ciuszków ...bo juz mialam zawieche jak to w końcu ma być... :) aaa i widze, ze z tą tabelką to nie zawsze sie sprawdza, ale wiele przypadków się potwierdziło...ale w końcu to 50:50 he he chyba w przyszłym m-cu zakupie łóżeczko i tak po trochu co miesiąc, bo na koniec jak to zostawie to będzie duzy wydatek na wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczy dla dzidzi zaczelam tak od 6-go msca zaczelam kupywac i to pierwsze od skarpeteczek, to body nie za duzo bo w sumie sie balam... pozniej jzu coraz wiecej a te najwieksze rzeczy, na samym koncu kupilam lozeczko maz zlozyl jak w szpitalu bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zawsze mozesz zaczac juz odkladac powoli kase a kupic wszystko hurtem :) z drugiej strony takie kupowanie po troszku sparawia radoche no i teoretycznie wydaj Ci sie ze mniej wydajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się odwoływać,ale nie ma sensu bo już 14 dni jestem bez świadczeń,czeka się do 30 dni(bez świadczeń)-czyli przepadł by mi rezonans(bo nie mam tyle kasy aby sama zpłacić i zabieg) jedyne wyjście to uzyskać zgodę od lekarza,że jestem zdrowa,(od tego co chciał mnie na zabieg)-nie wiem czy mi da:( iść do pracy przepracować włąśnie nie wiem ile czy 90 czy 60 dni (szukam w internecie,ale nie mogę znaleźć) i wtedy iść znowu na zwolnienie i zabieg tylko nie wiem czy dam rady pracowac w sklepie budowlanym i nosić 25 kg zaprawy.A niestety pracuje z takimi osobami,które uważają,że jeśli wróciłeś do pracy to jesteś zdrowa i możesz wszystko robić.Takie teksty były jak inny kumpel wróćił z L-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala przykro mi :( niestety ludzie są bezduszni. Waikiki ja zaczelam od ubranek w 5 miesiacu kupowac a to body a to spiochy itd itp az do porodu i sie nazbieralo duzo ehhe chyba za duzo::) Łozeczko wozek i inne rzeczy grubsze zamowilam u siebie w hurtowni w miescie i odebralam przed samym porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki tylko nie kupuje bez opamiętania wyprawki :) ja wiem ze te ciuszki sa śliczne, ale uwierz ze jak kupisz to niektóre założy maluszek raz, może dwa razy. a niektóre wcale bo o nich zapomnisz i wyrośnie. a dzieci szybko rosną i takie maluszki sie często nie brudzą. taka moja rada. oczywiście tutaj była mowa o małych dzieciach, a nie takich wielkludach jak Wojciech.... dziś przyszedł i mówi :"mama oć glagla" co znaczy mama choć do kota :) ech jakie to słodkie jest jak on juz tylw mówi :) i najelpiej mu wychodzi nie niema nie wiem a jak sie sam przytula świadomie :) buzi mi daje, mówi ze mnie kocha :) kala:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala kurde fatalna sprawa...nie widać żadnego dobrego wyjścia z tej sytuacji :o idz może do tego lekarza i z nim pogadaj - może on coś poradzi ...w końcu zna sie na rzeczy! Yza spoko...szału nie będzie, bo kasy nie mam za duzo :) dlatego planuje powoli, co miesiąc cos.... ,,,oj chyba przechwaliłam moje doskonałe samopoczucie, bo dzis czuje sie fatalnie :( jakos mi słabo i mdli troche... grrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawke :) a kto nie pija to na herbatke :) Babitku jesli czytasz to chcialam powiedziec ze robie dzisiaj tort tiramisu ztej stronki od tej babki co bloga prowadzi rzeczywiscie ma super przepisy!! stronka zapisana i bede tworzyc :) torta robie bez okazji uwielbiam tiramisu i chce zobaczyc jak mi to wyjdzie zreszta za tydzien mam zjazd rodzinny wiec musze sie podszkolic ;) kurcze ale mam lenia... Waikiki zawsze moim zdaniem lepiej kupić mniej ciuszkow, bo zawsze mozesz dokupic i np. moj maly chodzil do tej pory we wszystkim i nic nie schowalam nie uzywane, jak juz jest dziecko to widzisz ile czego ci potrzeba, tez mi bylo trudno sie oprzec bo takie sliczne rzeczy sa ale musialam bo wiedzialam ze wyrzuce kase nie potrzebnie, a jak juz nie umialam sie oprzec i ciagle ogladalam ubranka to zaczelam zbierac husteczki z pampersa i mialam tez spory zapas, bo wiedzialam ze ubranek juz nie moge kupic, trzeba miec silna wole bo te rzeczy sa po prostu urocze!! :) a to przyobry kosmetyczne kupilam a to waciki a to miseczki, ale wszystkie duze rzeczy kupilam dopiero pod koniec... wszystko przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka no są urocze, ale ja sie pohamowac jeszcze moge na szczeście ;) a tak ogólnie to sie Was pytam, bo Wy wprawione mamuski jestescie i na pewno dobrze doradzicie...a ja rozeznanie w temacie robie sobie powolutku he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe słowa i podtrzymanie na duchu mój lekarz nie dał mi zgody na pracę mam pisać odwołanie i wniosek o rentę...Także potrzebuję dużo modlitwy i dobrych fluidów,nie wiem jak to zrobić,ale muszę walczyć,bo nie dam rady pracować 8 godzin w takim stanie w jakim jestem. czy ktoś się orientuje z Was,czy mogę się np ubezpieczyć u męża,jeśli ja nie mam ubezpieczenia? Waikiki-a zobaczysz ile ciuszków dostaniesz na pępkowym i przy okazji odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala tak czułam,ze lekarz coś mądrego poradzi! Rób tak jak on kazał, musi sie udać, musi byc dobrze!!! jestesmy z Tobą!!!!!!!!!!! Dasz rade kochana! załatw papierkowe sprawy i czekamy co będzie dalej 🌻 no mozliwe, ze po wizytach będzie sporo...ale ogólnie to chyba będe prosić o pieluchy tak jak moja kumpela...w ten sposób sobie zmagazynowała niezły zapas ;) zobaczymy jeszcze mam sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Kala maz moze dopisac cie do swojego ubezpieczenia. Ja mam problem bo na razie jestem ubezpieczona w urzedzie pracy ale pewnie mnie wyrejestruja bo nie przyjme oferty pracy bo nie moge oddac nigdzie malego i zostane z nim a maz ma sezonowo w norwegii ubezpieczenie i musze sie zorientowac co i jak z dobrowolnym ubezpieczniem :/ To fakt ciezko sie oprzec ja co prawda mialam duzo ubranek ale maly we wszystkim byl chociaz w niektorych tylko dwa trzy razy. Waikiki pytaj pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ten dzien ma jakąs kiepska aure czy co...ale nie najlepiej sie czuje :o wiecie co...chyba niedługo pójde na zwolnienie...juz mnie męczy to siedzenie w pracy, czasem mam wielką ochote sie połozyć a tu duupa! ale zanim to zrobie to musze wyczaic dobry moment i iść z szefem zagadac czy na ten czas ciąży, porodu i ewentualnie potem macirzyńskiego nie dałby mi umowy o prace :o kuźwa boje sie że mi nie da...a mam umowe zlecenie i kude nic mi sie nie nalezy z tego tytułu...nic nie przysługuje. Cholera!!!!!!!!!!! Może dalby sie przekonac, tylko musze na dobry moment trafić :o powiem,z ę jak wróce do pracy t spowrotem na umowe zlecenie przejdziemy no... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :0 ja jestem na ubezpieczeniu małża, bo mam ummowe zlecenia. więc bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dzięki, tylko ja mam umowę o pracę normalnie jestem pracownikiem,ale ani pracodawca,ani już teraz zus nie płaci mi świadczeń,dlatego nie mam ubezpieczenia i nie wiem właśnie czy w takim wypadku mąż może mnie ubezpieczyć.Muszę iść do zus się dowiedzieć,trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kala jasne mąż cie może u siebie ubezpievczyc ja narazie jestem w UP ubezpieczona ale tak jak Imili pisze dopóki mam zasiłek przysnany na pół roku to spoko a potem nie wiem Waikiki pytaj a my chętnie odpowiemy :) Ja gotuje cilęcinke dla Zuzi i warzywka aha podajcie tą stronke cafko co tiramisu tort jest m ma niedługo urodzinki to mu zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, na razie limit pytań sie skończył, pewnie z nowym tygodniem będą nowe pytania :D he he he hm...a propos urodzinek to ja mam nie mały problem, bo mąż ma w lutym i ja jestem zielona!!! zupełnie nie wiem co mu kupić :o masakra! chciałam coś fajnego, nawet jakbym miała więcej wydac kasy, bo to takie okrągłe urodzinki...ale totalna pustka w głowie!!!!!!! macie moze jakis pomysł?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój ma jutro:) byłam w Zusie dostałam tyle papierów do wypełnienie,że szok w niedzielę idę do prawnika(znajomego kumpeli) ma mi pomóc to wszystko napisać zobaczymy,przeraża mnie ta biurokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia prosze http://mojewypieki.blox.pl/2009/10/Tort-tiramisu.html mój torcik się już chłodzi w lodówce :):) nie wyszedł tak pięknie jak na zdjęciu ale ważne że w ogóle wyszedł ;) Waikiki nie mam pojęcia co Ci doradzić u mnie narazie z urodzinami cisza więc nawet nie mam pomysłów... Kala będzie dobrze ja bym też poszła do prawnika niestety w tych czasach to trzeba sobie wszystkiego pilnować :o wieczorkiem zrobi mąż przelew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam ile dajecie dzieciaczkom herbatki? moj wypija 100-120 no ale to za jednym zamachem moze dostac wiecej w ciagu dnia bo zawsze chce mu sie pic wieczorem zasnie obudzi sie po 40 minutach i pije jak oszalaly bo tak mu sie chce pic no ale przez dzien tez dostaje i nie wiem czy to nie za duzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Kala przykro mi ,mam nadzieje ze szybko sie wyjasni wszystko i bedzie po Twojej mysli . My dzisiaj bylismy u lekarza z Fabiankiem z powodu tych chrostkow , no i okazalo sie ze to normalne,pogoda ,mroz ,Fabi ma sucha skore i tylko smarowac kremem a za kilka dni zniknie . No i nabawil sie pierwszego guza i ma 6 zabka ! co do herbatki moj wypija ok 3-4 butelki po 125 ml. Pozdrawiam . A co do prezentow na urodziny nie mam zielonego pojecia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko spokojnie,a ja nie biorę prawnika,aby ścigać za kolczyki;P a tak to spoko,czytałam dziś,że na komisji też mało komu się udaje,ale nie mam wyjścia,nie dam rady pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Kalu pieniążki już się przelały na Twoje konto :) no właśnie się przestraszylam ze chcesz mnie scigac i meza wrecz zmusilam zeby teraz ten przelew wykonal :P a tak serio, nie napisalas mi czy zrobilabys mi takie jak te czarne ale inne kamyki? :) uciekam kapac malego ostatnio nam caly pokoj zalewa :o Iza dzieki za info o herbatce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko mogę Ci zrobić tylko nie wiem jaki chcesz kolor? może masz jakiś na myśli? bo na łańcuszek czekam mam zamóiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz dostępne kolory? :) może jakiś zielony bo nie mam zielonych kolczyków :) i moze jakby miala inne kamienie to wtedy jeszcze jeden ale inny kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie chcesz:żółte,przeźroczyste,niebieskie,pomarańczowe,czerwone,granatowe,czarne,brąz,róż,perłowe-nie wiem co chcesz?podaj Twoje kolory,a ja zobaczę co mogę ci zaproponować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka Zula też pije 3-4 butelki raz 100ml raz 60 ml zalezy czy po jedzeniu jest czy po zabawie pije herbatki, wode, lub soczki dla maluchó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×