Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

fajnie ze Ty nie uciekasz Imili ;) no jak widac dzieci maja rozne etapy :) chodzi mi głownie o to czy jak np. cena wyjsciowa jest 12 zl i nikt nie wezmie udzialu w licytacji oprocz mnie to czy ja dostaje to za ta cene 12 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) u mnie dzis bardzo ladnie, swieci sloneczko, sniezek sie mieni i tylko minus 20 :) ale moze pojdziemy na jakis maly spacerek :) cieplo sie ubierzemy :) cafka jak jest licytacja i nikt Cie nie przebije to wygralas ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka powiedz co licytujesz to cię przebiję,będziesz miałą tę frajdę licytowania;P a tak naprawdę czekaj prawie do końca i wtedy licytuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala haha :P mowisz do konca? kurteczki jeszcze nikt nie zaczal licytowac no ale 6 dni do konca zostalo wiec troche czasu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiitam. U nas nocki coraz lepsze, a i z jedzeniem juz ok. Mały otwiera buzke i pieknie zjada. Nie duzo, ale chetnie. Dzis na 2 sniadanie mial owsianke z jablkiem i owocami lesnymi. Bardzo mu smakowalo. Teraz spi maly rumcajs. Jak wstanie to zupke dostanie. A mi przez te stale pokarmy malego cycki wariuja :)Karmie bardzo nieregularnie i stad te ekscesy. A dzis znajomi przyjezdzaja z 3-letnia corka wiec bedzie wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź do ulubionych i pod koniec zalicytuj,jeśli nie ma opcji kup teraz,bo bez sensu abyś teraz zalicytowała,a później ktoś cię przebije.To tylko podbijanie swojej ceny,a tak jak nikt nie zlicytuje to ty sobie na koniec kupisz za tą cenę co chcesz,a jak ktoś zalicytuje to tylko go przebijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati fajnie jak Wiktorek coraz ladniej spi, moj dzisiaj zjadl kartofelka z rosolkiem, zrobilam mu taka papke najpierw na nie, ale pozniej wcinal ladnie :) teraz spi... Kala w sumie dobrze piszesz madra kobieto :) to ja sobie zaczekam, wlasnie o to mi chodzilo zeby ktos mi to wytlumaczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:) mam już komplet dokumentów jutro składam do ZUS-u część już złożyłam do PEFRONU jutro też jedziemy z J. na kontrolę do Akademii Medycznej,a więc dalej proszę o modlitwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Chciałam się pochwalić, że moje dziecko kończy dziś pół roczku i chyba z tej okazji wstał w nocy tylko 2 razy. W końcu się wyspałam. Deficyt snu mam spory, ale przynajmniej nocki są coraz lepsze. Apetyt też się poprawił. Dziś mały dostanie pierwszy raz żółtko. Pozdrawiam i zmykam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) widze, ze dzieciaszki rosną jak na drożdzach :) dobrze dobrze!!!! Kala jak sie trzymasz?? jak z załatwianiem???? Gagatka nos do góry, będzie dobrze!!!! najwazniejsze, ze podejscie masz takie weselsze i bardziej pozytywne :) Kati no oby coraz mniej sie synuś budził i dał mamie troche odsapnąć :) ...u mnie po staremu w sumie. jak temperatura spadła, to mąż wziął urlop i zabral mnie w góry :) z czego bardzo sie cieszę, choć przez nieopuszczający mnie katar i kaszel który sie dodatkowo przypałętał już wróciliśmy :o Było krótko, ale fajnie :D kupiłam góralskie futerkowe łapciuszki dla dziecka...za rok bedą akurat na zime ;) he he sa przesłodkie :) czyli ogólnie jestem zasmarkana i lekko pokasłująca w dalszym ciągu...oczywiscie wciągam miód, cytryne, w herbacie czy mleku...wszelkie naturalne sposoby, cieplo sie ubieram, ale dopóki samo nie wyjdzie to ze mnie to jakos musze wytrzymywac ten stan. W tym tygodniu ide do gina...może już mi powie czy to chłopak czy dziewuszka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki-kuruj się:) góry super:) też mi się marzą ja złożyłam do pefronu i czekam na komisję złożyłam odwołanie do zusu i czekam na komisję jutro jadę do teściowej,bo w środę w jej mieście mam rezonans kręgosłupa rano-trochę się boję,bo mam klaustrofobię,a druga rzecz ciężko mi wyleżeć w jednej pozycji nieruchomo 30 min.A jak się poruszę to niby od nowa trzeba.więc zobaczymy czy się uda badanie potem czekam na 11 luty -zabieg na drugie kolano dobra wiadomość z J. już lepiej dziś wróciliśmy z akademii medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki to kuruj sie kochana i daj znac co tam nosisz :) Kala to tzrmamy kciuki za rezonans i wszystkie złożone dokumenty Kati buziaki kochan dla Wiktorka dlaj znać jak podałaś żółteczko sto sto lat lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki to jestes pociagajaca :) Czosnek jeszcze sobie zapodaj. kala super, ze z J juz lepiej. A rezonansu sie nie boj. Mialam rezonans glowy i samo badanie to nic strasznego. Dasz rade. Zabusia dzieki. Co do zoltka to pół zołtka (z jajka ugotowanego na twardo) dodaje do zupki. I tak co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy :P Kala trzymam kciuki!!! dzis dostalam kolczyki :) juz nie wiem co mam pisac bo zawsze pisze ze sa EKSTRA :) a te koła!!!! strzal w 10 :) dziękuje bardzo!!!!! Waikiki kuruj sie... moje dziecię samo sie juz bierze do siadu jednak codzienne cwiczenia duzo daja :) a dzisiaj spalismy do 9:30!!! cudownie jest sie wyspac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko-cieszę się ,że się podobały i doszły już:) dziś wstawiłam nowe-prawdę mówiąc zakochałam się w malowanej masie perłowej:) i w tzw."chińskiej porcelanie"(tzn ja tak nazwałam ,bo mi się kojarzy z porcelaną:) a wy co myślicie? boję się rezonansu,bo mam klaustrofobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja się uczę,,wgzaminki mam..waikiki :) jak znajdziesz czas to przeslesz mi jakies male z pedagogusa? bo tamte sie przydały. moje dziecko przyhodzi do mnie, obejmuje za szyje i mówi: mama ko, mama ko!!! =mama kocham :) na siebie mówi Dzidzia, a jak go pytam jak sie nazywa to dotyka sie palcem w policzki i moowi "Dzidzia Ma (Ma to od nazwiska)..ale kąd te palce wzął to pojęcia nie mam. 👄 buziaki dla was dziewczyny :) i da maluszków :) i tych w brzuszku-wawikiki tylko narazie :P i tych w łóżeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś rezonans mam stracha,bo nie lubię małych pomieszczeń,a dodatkowo 30-45 minut leżenia nieruchomo,ciężko.nawet na łóżku mi tak ciężko tyle czasu uleżeć. dziś też prawdopodobnie odbierzemy teściową ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam stancję w Gdyni i wyjeżdżam w ten weekend - ależ mi będzie tęskno za małżonem. Muszę jak najszybciej znaleźć pracę - bo im szybciej to zrobię, tym szybciej on do mnie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kala trzymam kciuki bell kochana udanych poszukiwan u nas kataru ciag dalszy dostała leki bo kaszelek sie pojawił nio i te ząbki nas mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - odwiedzin sobie życzysz przed operacją czy po? :) Ja już od poniedziałku jestem w Trójmieście. Co prawda stancję mam w średnio udanym miejscu (Gdynia Obłuże), ale to tylko na okres przejściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę chcę teraz,a po operacji może być następna wizyta:D przeżyłąm rezonans,ale nie polecam komuś to ma klaustrofobię tak jak ja lub sztywnienie po dłuższym leżeniu.Poza hukiem w niektórych momentach silnym badanie bezbolesne. za tydzień wyniki J. wraca do pracy-dostał "zdolny do pracy":) a więc teraz czekam na zabieg i komisje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nowe kolczyki jak zwykle ładniusie...chińska porcelana oryginalna, ciekawie to wygląda!!!!! co do rezonansu wiedziałam,z ę dasz rade, bo dzielna dziewczyna jesteś!!!!! Trzymam kciuki za wyniki! :) Yza hm... cieszę się, ze Ci sie coś przydało z tego co kiedyś wysyłałam...ale nie wiem dokładnie co teraz Ci potrzebne :) sprecyzuj zapotrzebowanie ;) he he może coś sie znajdzie... Belleteyn życzę Ci szybkiego znalezienia fajnej pracy!!!! Trzymam kciuki!!!!! Zabusia duzo zdrówka dla Was!!!! ja też nadal jeszcze smaram i pokasłuje, ale samopoczucie z dnia na dzien troche lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka :D taaaaak jestem pociągająca...chociaż wyjątkowo w tych okolicznościach wolałabym taka nie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - podrzuć linka do Twojej nowej galerii, bo jakoś nie mogę go odnaleźć. Chętnie obejrzę Twoje kolczyki "na żywca" i coś sobie wybiorę :D - i chciałam sobie pooglądać galerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam za złe:) jak najbardziej wklejajcie "gdzie się da",i klientki mi podsyłajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Widze ze nikt za mna nie zastesknil a szkoda hehe zartuje oczywiscie ! Nie odzywalam sie kilka dni bo przez ostatnie 3 dni bylam w szpitala z Fabiankiem ,mial on wysoka goraczke i dostalismy od razu przekaz do szpitala ,tam zrobili mu wszystkie badania jakie tylko mogli ...Jemu nic nie bylo zadnego kataru kaszlu itp tylko goraczka 40 stopni i nie schodzila !!! Myslalam ze to trzydniowka ale nie ,grypa zoladkowa tez nie po prostu jeszcze jakis inny wirus dzisiaj nas wypisali..... a co do niedzieli do lotu jeszcze nie wiemy :-( pozdrawiam i uciekam .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zamieć ja nie wychodzę,z domu bo nie muszę:)na szczęście wieczorem muszę iść na próbę generalną,ale zobaczę może się zrobi normalnie J. dziś pierwszy raz w pracy po takim długim chorobowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×