Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Iza Rybnik trzymajcie sie ciepło i duzo zdrówka! nie ma nic gorszego niż problemy zdrowotne i brak znanych przyczyn...to jest frustrujące i bardziej martwi niż jakieś znane infekcje i choroby. jeszcze raz duuuuużo zdroooowia!!! Kala no dbajcie z mężem o siebie, bo cięzki czas jeszcze się Was trzyma...oby szybko minęło wszystko co stresuje i smuci i aby wszystko sie dobrze zaczeło już układac i prostowac!!!! energetyzujące uściski dla Was!!!! u mnie tez sniezyca - masakra po prostu!!!!!!!!!!!!! jutro ide do gina :) o ile sie dokopie w tym sniegu do jego drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem :) u mnie nawet nie snieznie - mozliwe ze wszystko przede mna :) tylko troche wieje, ale ogolnie cieplo, - 5 tylko :) Belletyn trzymaj sie jakos na emigracji :) hehhe powodzenia w szukaniu pracy!! Mam pytanko dlaczego akurat tam??? Rybnik-Iza duzo zdrowka zycze :) Yza - powodzenia na sesyjji :) Kala t dobrze ze jakos przetrwalas badania :) a z tesciowa co sie działo ze w szpitalu była?? Zabusia walcz dzielnie z katarem :) waikiki to dokop sie do gina :) powodzenia na wizycie :) A gdzie reszta dziewczynek?? Imilii powiem Ci ze po Mikusiu juz widac ze przybiera na wadze :) nozke ma ladan :) przynajmniej na nk tak wyglada :) Dobrze ze juz jutro piatek, choc nawet mi ten tydzien szybko minął, moze przez to ze we wtorek mialam badania okresowe. A tak mi pielegniarka pobrala krew, to mimo tego ze trzymalam wacika to jak wychodzilam to siknela mi krew, po spodniach, po torebce, na podloge. przebila wacika i siknela se. Cisnienie leci na leb na szyje, zaraz zasne chyba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam Gagatko fakt maly przybiera ladnie nawet bardzo ladnie jakos z dnia na dzien coraz ciezszy sie wydaje ..No nozka w rzeczywistosci tez tak wyglada taka mala pyzunia sie z niego robi. Kala super ze badania przetrwalas:) Iza maly juz lepiej? No i moj Miki juz 6 miesiecy skonczyl jak ten czas szybko leci...moj 6 a cafki niedlugo juz 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) przed 17 pisalam posta i mi go wcielo bo cos z kafe robili :o Kala super ze mezus wrocil do pracy jeszcze tylko Tobie sie wyjasni i bezie git :) Waikiki juz dawno sie mialam zapytac, czy czujesz juz kopniaczki??? :) a dziewczyny co znaja sie na allegro chcialam jeszcze zapytac jesli nikt nie licytowal a ja dalam te 12zl a babka mi napisala 13zl to jej maksimum to czy jak dam te 13 zl to jest to juz moje ?? czy jeszcze ktos moze zalicytowac?? bo zostalo 2 dni do konca i nie wiem teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili fakt Miki ladnie przybral na wadze to super!! :) no i rzeczywiscie moj synus niedlugo skonczy 7 msc :) jejuuu jak ten czas leci... a niedawno takie malenstwo to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Cafka to poczekaj jeszcze i w ostatni dzien daj te 13 ZL skoro tyle chce :). No a od Izy Fabianek niedlugo roczek.... Ja tak wlasnie niedawno ogladalam zdjecia malego i nie moge uwierzyc jaka kruszynka niedawno w ogole jak sie urodzil... Jeszcze troche a bede sie czula staro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no nie gadaj ze staro bo co ja mam powiedzieć jak starsza od Ciebie jestem :P a my w sobote mamy gosci przyjezdza chrzestna malego z mezem i coreczka, a w brzuszku maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie .. Powiem wam ze czasami tesknie za tymi kopniakami w brzuszku takie cudowne uczucie.. Hehe a jak Miki rozrabia to czasami wsadzilabym go spowrotem do brzucha:) No ale na drugie dziecko to za jakies 4-5 lat sie zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc po kolei teściowa miała operowaną zaćmę,jutro wychodzi mam nadzieję,że teraz już będzie lepiej nie licytuj jeszcze czekaj do końca jak mówiłam,ja czekam do "poniżej minuty"i wtedy daję tyle ile mogę wg mnie dać maxsymalnie.Wtedy i tak kupujesz za cenę minimalnie większą od drugiej osoby.a nikt nie zdąży cię przebić chyba,że daje "maksymalnie" więcej wtedy on Cię przebije.A jeżeli inna babka dała 13 zł to musisz dać choć trochę więcej,ale u góry masz napisane"nie mniej niż..." Waikiki powodzenia u gina,ja się wybieram jak sójka za może do mojego na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, ale mi ta babka co wystawiła ubranka napisala info na allegro ze maksymalna jej oferta 13 zl i za tyle moge to kupic tak ja to rozumiem, tej ofert nie ma na stronie ubranka po prostu takie info na mojej stronce allegro widnieje... nie wiem, zaczekam do jutra, bo tak jak mowilam nie kapuje tej licytacji ;) nic ja bede uciekac dobrej nocki wszystkim zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wiidze że czas leci hehe no tak dzieci większ a my starsze hehehe Imili widze że Miki nabiera ciałaka hehe fajny sie zrobił taki pucuś słodki Cafka :) Iza mam nadzieje że Fabiś już będzie zdrowy i nic wam nie przeszkodzi w przyjeżdzie do Polski Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny buzaki dla was i waszych pociech. mój Bartuś za 3 tyg skończy roczek hurra szykuje się imprezka :) czytam was czytam ale zawsze brak czasu napisac :( pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,aby nie było problemu z szukaniem linków wstawiam je w mojej stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linki do galerii oczywiście:) u nas znów śnieg mocno pada za chwilę lecę na koncert miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez sniezno i ciagle pada snieg :-) Dzisiaj idziemy na urodzinki do chrzesniaczki mojego meza :-) A jutro lecimy do Polski ,chyba ze nam samolot odwolaja :-) Dziekuje za zyczenia wimieniu Fabianka ! Pozdrawiam i uciekam sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka no czuje choć to jeszcze takie bardzo delikatne raczej ruchu :) ale czasem mnie smyrnie od srodka :D he he he u gina byłam, ale nie zrobił mi tym razem usg więc nic sie nie dowiedziąlm co do płci...posadził mnie na tej kozie i badal ręcznie :o ale w połowie lutego mam iść z mężem i wtedy myśle,z ę sie będzie doszukiwał co tam jest między nóżkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity :) ja wczoraj bylam na imprezie :) poszlam spac po 4 i nie moglam spac. Dzis juz posprzatalam, jestem po obiedzie, wlasnie siedze z kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gagatko impreza udana? Waikiki ja sie plci dopiero dowiedzialam w 30 tygodniu:P bo moj lekarz nie mowi i jak bylam u jego brata co mialam badania na wade serduszka sie dowiedzialam. Moj maly robi postepy wczoraj jak o 20 zjadl to dopiero o 4,30 sie obudzil na jedzenie oj jak fajnie juz dwa dni po kolei tak :) a z waga idzie skubany jak burza 8 kg wazy ..nie wiem jak on to robi ja trace on zyskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) Imili impreza ok, miala byc babska - ale 2 odwołały, jedna nie przyszła wcale, do 1 było nie wiadomo czy przyjdzie - w sumie zadzwonilam po mojego Michała i z babskiej imprezy została posiadówka najpierw w 3 potem przyszły jeszcze 2 dziewczyny i moj biedny M. sie troszek wynudził :) ale dał rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnym miesiącu :) roku nowego Dziś m ma urodzinki wiec zaraz biore sie za torcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to wszystkiego najlepszego dla M :) zrób mu pysznego torta :P :D ja nadal nie mam pomysłu na prezent dla mojego na 21 lutego :O Imili no ja tez gwarancji nie mam,z ę za 2 tyg jak póje do gina to mi już płec powie...może nie uda sie zobaczyć i co... :) ale wczoraj wieczorem miałam pierwszy raz prezentacje kopniaczków (oczywiście to jeszcze delikatne takie) ale położyłam s ie do łóżka i sie zaczeło...aż mąz sie zainteresowął i połozył rękę i nawet 2 razy poczuł , chociaz to jest na razie bardziej od środka odczuwalne niż od zewnątrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja kupiłam wkoncu ksiązke Dr Hause przewodnik po serialu bo mój to maniak tego filmu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie dostep do kompa :) Waikiki fajnie :) Imili Twoj to naprawde ladnie przybiera na wadze ja jestem ciekawa ile moj wazy :) weekend nam minal goscinnie, w sobte goscie u nas, a my od obiadu w nidziele u tesciow wiec ogolnie fajnie bylo :) Zabusia sto lat dla meza :) a tort to ten tiramisu robisz?? ja zrobilam milky way'a na weekend, tak mnie wszyscy chwala za te ciasta ze musialam znowu jakies upiec ;) motywuja mnie hehe daje malemu flipsy :) a powiedzcie mi jak macie kaszki np. z bobovity mleczne to robicie je na wodzie czy mleku bo ja robie jak napisane na opakowaniu a tesciowa mi mowi ze mam mu mleczna tez robic na mleku bez sensu, twierdzi ze bedzie gesciejsze i bardziej sie napcha tym, ja tak nie uwazam ze sie bardziej naje, a jak wy robicie bo ja juz metlik? a wiecie co zrobil mi synus w sobote jak byla chrzestna z rodzinka, siedzimy mam malego na kolanach ale nie widze co robi, za chwile chrzestna mowi a on ma kartke w raczce i ja JE, wyrywam mu kartke w sumie karteczke bo jej corka malowala nam rysunki :) ja patrze a tam praktycznie srodka w niej nie ma otwieram malemu buzie patrze a on ta czesc ma na jezyku przyklejona, wiec paluchem zaczelam mu ja sciagac ale sie nie dalo bo sie przykleila do jezyka maly mi jeszcze jezyk wypychal bo myslal ze sie z nim bawie :) w koncu wyciaglam a tam taki wielki kawalek :o jeszcze nie chodzi a juz oczy trzeba miec w ... :P co to bedzie pozniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ufff poniedzialek w pracy bywa ciezki - oj ciezki, ale mija jak wszystko inne :) dzis bylam u okulisty - i tak zapobiegwaczo pytałam sie czy moglabym rodzic naturalnie bo mam duza wade (-6) i Pani doktor powiedziala ze siatkówke mam ok ale kto wie co sie bedzie dzialo podczas ciazy. tak sie pytałąm jak bym conjamniej byla w ciazy :) a dzis mi sie snilo ze najpierw moja siostra urodzila druga dziewczynke (Basia miala byc) a 2 godziny pozniej urodzilam ja - chłopczyka - bezimmienny poki co :) Snił mi sie moment przyjscia do szpitala i jak juz wychodzilam z dzieciatkiem :) a porod nie - szkoda ze w zyciu tak nie ma. Zabusia sto lat dla meża :) 🌼 cafka no niestesty lepiej juz nie bedzie :) ja mieszkam z chrzesnica i juz zaczyna chodzic tzn na raczke, za to raczkuje dobrze i skonczyly sie czasy kiedy lezala sobie spokojnie na łozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki masz coś o wypaleniu zawodowym:)??????? młody od czwartku do niedzieli miał temperature 39,4 i coj akiś czas mu spadała i rosła. :( ale juzok, juz psoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka tak ten tiramisu wysszedł pycha :) A co do kaszki mam z bobovity mleczno-ryżwe i ryzowe te mleczno ryzowe tylko wodą zalewam robienie ich na mleku wcale ich nie zageszcza tylko ilość dodanej wody moze spowodować gestość ja robie płynną na noc gestą na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zabusia :) ja robie tak jak napisane jest na opakowaniu, tylko czasem mnie denerwuje jak ktos mi mowi co mam robic... :) fajnie ze torcik wyszedl, ja robilam juz 2 razy i wyszedl pycha, teraz z tej samej stronki robilam milky way spróbuj bo naprawde pychotka :) szybko i prosto... Imili a czemu Ty skasowalas konto na nk?? sie zdziwilam ze znowu mnie zaprosilas ;) Gagatka ja tez jak jeszcze nie bylam w ciazy to mialm rozne sny ciazowe :) ale to chyba bylo spowodowane ze tez o tym myslalam, a pozniej samo przyszlo :) a kiedy Ty te badania na droznosc masz?? Kala tak jak obiecalam tak zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×