Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

eeen ja tez nic nie wiem o spotkaniu :) ale ja sie chyba nie pisze :) \robilam mega satalke ( gyros) i zaraz jak tylko pocwicze to sobie ciutke zjem :) a tak w ogole to poraz kolejny w zyciu zaczelam sie odchudzac :) tak do wakacji bym chciala zrzucic z 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dlaczego nie chcesz???? nie chcesz sie z nami napic... soku:P miejsce zawsze jest do obgadania, np. nas wiecej jest ze slaska to nam bedzie razniej sie gdzies wybrac niz np.samemu jechac pociagiem, wiosna dopiero za 2 msce wiec mysle ze jak kazda z nas powie co i jak to znajdziemy jakies wyjscie zeby nas jak najwiecej bylo, jak myslicie dziewczyny??? cos sie wymysli zeby bylo OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka wózek mi sie podoba, więc może sie dogadamy...hm...zobaczymy :) jeszcze mężowi naświetle sytuacje jakby co ;) zdjęcia poprosze i cene na maila :D a potem będziemy mysleć jakbym sie nie zdecydowała to wtedy walnę Ci reklamę na ciążowym (bo mam wtyki na dwóch różnych ;) :P ) gagatka :( buuuu no co Tyyyyy ja chce sie spotkac, ale z brzucholem to nie wiem czy dam rade do Chozowa sie wybrac :o ale jakby co na przyszłość to sie pisze chetnie...a jak będzie to sie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja Ci wysłałam maila z info, a maly jeszcze spi wiec fotki pozniej... jak na zlosc spi i spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie pali sie... zaraz wejde na maila... a jak wyślesz zdjęcia to będziemy gadac... tym czasem zaraz znikam, bo ja tez u rodziców jestem teraz i spadam do siebie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki obadaj maila :) wybacz ze zamiast 3 wyslalam 6 zdjec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QWitajcie:) My dzis wyszlismy do domu i co i tak musialam wzywac naszego pediatre przyjechal i okazalo sie ze w ogole nie jest wyleczone jak bylo zapalenie oskrzeli tak jest i maly dostal antybiotyk i inne lekarstwa 200 zl:/ ale byle wyzdrowial..szpital porazka normalnie wykanczalnia a NIE szpital.. No ja jedynie na spotkanie to na slasku w zoo moge sie pisac wiosna bo maz wyjezdza do norwegii i nie bede miala z kim malego zostawic niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ja też tylko do zoo sie pisze bo m pracuje do póżna a w weekendy ma szkołe wiec nie mam za bardzo z kim Zuli zostawić a poza tym fajnie jak sie dzieciaki poznają ;) bedzie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że mam do Was tak daleko do tego zoo 😭 Kala to już masz 3-cią galerie ...łoooo matkoooo :D he he Cafka spoko...pomyslimy, zobaczymy jakby co będziemy gadać :) chyba że mnie ktoś wyprzedzi bo wóz jest fajny!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam trzecią,na początku radziłam sobie wykasowując,ale teraz wolę tworzyć olejne,bo i tak wszystkie by się nie zmieściły. A tak może się komuś wcześniejsze spodobają i jeszcze zrobię:)takie ja mimo ,że daleko postaram się pojechać,ale szukajcie gdzieś tanich noclegów;)jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala link zapisalam :) Imili super ze juz w domku!!! Waikiki ok :):) a ja dzisiaj posiedzialam troche na allegro, ogladalam te wielkie paki ubranek ale masakrycznie wysokie ceny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś komisja o 10:30 proszę pamiętajcie o mnie... dziękuję z góry trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Kala trzymam kciuki zeby wszystko bylo po Twojej mysli:) No cafka w domku w domku ... No odkad przyszedl nasz lekarz jets o wiele lepiej ale od antybiotyku maly ma biegunke dzwonilam juz czy przestac podawac ale kazal podawac no i probowac picie podawac no juz dzisiaj 60 ml wypil sukces hehe.. Jakby sie pogorszylo mam dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha sukces znalazlam sie na sposob na mojego malego z piciem...zanim dostanie butle to na spaniu podaje mi picie i dzisiaj wypil juz 110 ml:) a daje mu te elektrolity co Zabusia mi polecilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala czekamy na wieści... :) i moooocno trzymamy kciuki :D Imili no to dobrze,ze lepiej, a pić mu dawaj żeby sie nie odwodnił Mikulinek :) mam nadzieje,ze to już jest poczatek samych dobrych wieści!!!!! Belleteyn masz cudny opis na GG :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili jakie elektrolity??? cos przeoczylam... co to jest???? a moj przez te zabki jest taki markotny juz widac pod dziaselkiem bialy czubek zabka juz mu daje pietki chleba zeby sobie szybciej zdarl te dziaselko, i cos mi kaszek na mleku nie chce jesc, na wodzie zje ale jak sa te na mleku to zawsze mi zostawi... nie wiem tlumacze to sobie tymi zabkami, bo tak to nie mam co narzekac goraczki nie ma, nie placze, a jak daje mu palec z zelem to az caly sie cieszy i gryzie mi z calych sil palca :) tak zje sloiczek, na deser kisiel albo sam owoc... a kiedy dacie dzieciom kubki "niekapki"?? czy juz dajecie? Kala tez trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka http://humana.pl/produkty/terapia_biegunek/humana_elektrolit_o_smaku_koperkowym no daje mu duzo pic juz 250 ml wypil ale jesc nie chce co zje to zaraz wymiotuje ale to lekarz mowil zeby pic duzo dawac i starac sie chociaz troche jedzenia mu dac... wiecie lekarstqw duzo i organizm juz ma dosc..ale chociaz oskrzela widze poprawe..no zobaczymy .. kubek kupilam ale maly nie chce narazie go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala bądź pozytywnej mysli!!!! Masz przynajmniej powody by to widzieć w takich szarych barwach?? przecież za 2 tyg to bedziesz po zabiegu i wtedy już nie moga Ci kazać iść do pracy albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki! A teraz to powinnaś zapomnieć o komisji i skupić się na zabiegu i późniejszej rekonwalescencji - dobre podjeście pomaga szybciej wyzdrowieć. Ślę dobre fluidy! Ja odliczam dni do mojego wyjazdu - może to i śmieszne, ale strasznie się stęskniłam. Jadę w piątek i robię niespodziankę - jedno co mi przyszlo do glowy to żebyśmy się nie minęli w pociągach, gdy on się zdecyduje mnie zaskoczyć - ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja byłam w szoku dzis bo mała duzo pije ale dzis samą siebie pobiła na raz wypiła 130ml szok hehehe Kala ytrzymaj sie Imili no to dobrze ze pije ten elektrolit ;) bedzie coraz lepiej Bell życze udanej niespodzianki Cafka ja mam zamiar kupic niekapek właśnie bo mała super ze szklanki pije ale jest za mała żeby sama z niej pic wiec kupie niekapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellatyn chciałabym,ale wciąż o tym myśle:( dodatkowo stres zabiegiem jutrzejszym:( a wszyscy się dziwią ,że chudnę,ale jak mam nie chudnąć jak tyle stresu i nerwów znów zleciałam z wagi dziś pan dr mówi podciągniemy do 42 kg,aby tak źle nie wyglądało.Ja poproszę dietę aby przybrać,może któraś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie powinnam być specjalistką :D. Na pewno powinnaś jeść dużo mięsa, pełnotłustej śmietany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala jutro pączki wcinaj :D duuuuuuuużo pączków ;) hm...ja nie znam diet na tycie :o choć tyje jak wściekła...ale to sytuacja wyjątkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DZIECIATYCH: Dziewczyny czy jest coś co Wam pomogło w porodzie, tzn albo zmniejszyło ból, przybnosiło ulge, albo przyspieszało akcje?? nie wiem... jakies rady macie... tak już sobie pytam, bo czytam i czytam i sie interesuje, a ja te pare m-cy to może już zapomnicie ;) ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie jestem zła,bo miałam ochotę na kilka pączków,a tym czasem muszę być na czczo na zabieg do szpitala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×