Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a tak jakoś waikiki pogoda mało nastraja optymizmem niestety A ty kiedy masz to USG bo juz sie nie moge doczekać az nam oznajmisz kogo tam nosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. Ja jeszcze ze szpitala pisze..:/ Ale dzisiaj juz o wiele lepiej maly tylko dwie kupki zrobil i jutro do domku prawdopodobnie idziemy ... Glupolku od razu skladam najlepsze zyczenia od nas dla Bartusia z okazji 1 urodzinek":) niech dokucza ile sie da rodzicom hehe :) i niech sie ciagle usmiecha:) No u mnie pogoda dzisiaj ladna byla sloneczko i cieplo bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kobitki za zyczenia te tutaj i te na nk :) kochane jetsecie :) Nono glupolek impreza Ci sie szykuje :) usciskaj synusia :) mocnoo :) mialam dzis fatalna noc ( koszmary senne) fatalny dzien w pracy!!1 Ehhh. Za to impreza urodzinowa mi sie udała. I nawet maz mi sniadanie wstal zrobic ( po lekkiej sugesti no ale wstal) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartus ----Z okazji 1 urodzinek życzymy Ci słoneczka każdego dnia,usmiechniętego pysiolinka,miłości wszechogarniającej,radości kolorowej jak stado motyli i oby swiat Cię rozpieszczał i tulił w swoich ramionach!!!! 100 LAT!!!!Zyczy Fabianek z Rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ha ha ha ha kiedy mam usg???? no już miałam i na tej własnie stronie tylko bardziej do góry jest napisane :P nikt widze nie doczytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam nawet sie J. chwaliłam,ze bedzie kolejny chłopak na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala :) no chociaz Ty!!!! poprawiłas mi humor ;) a jak sie czujesz???? jak noga????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Imili jejuuuu biedny Miki :( zdrowkaaaaaa duuuuuuuuuzooooo!!!!!!!! Waikiki mowisz chlopak?? sami faceci ;) beda sie bic o dziewczyny! na kafe haha ;) Gagatka najlepszego!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka nooo jakas druzyna piłkarska nam sie tu zbiera ;) cheerleaderek bedzie wyraźnie mniej ha ha ha ha Imili daj znac w wolnej chwili jak sie trzymacie...czy juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki no to gratulacje chłopaka hehehe a moze sie coś zmieni :P Sto lat dla Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia no nie ukrywam, ze miałam cichą nadzieje na córeczkę ale skoro jest synek to tez dobrze! bardzo chcę córkę, więc najwyżej będę sie modlić o nią za drugim razem ;) a chłopiec tez super, ale teraz medytuje nad nim, ze ma miec oczy po mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś w tym jest, bo mnie w ogóle nie kusiły różowe ciuszki...tak jakoś w te chłodniejsze kolorki mnie ciągnęło przy ogladaniu :) teraz juz wiem, czemu nie miałam niby przeczucia co do płci... bo rozum chciał dziewczynkę a serce podpowiadało, ze to chłopak, dlatego miałam mętlik... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat dla Bartusia:) Waikiki-ja leże,trochę boli,robię biżuterię w łóżku,ale trudniej na leżąco;) ale coś trzeba robić:) trochę podczytuje kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to duzo zdrówka dla Ciebie a dla Bartusia moc słodyczy, samych cudownych chwil pełnych uśmiechu i radości, niech rośnie zdrowo !!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dawno mnie tu nie było ..sesja... przewinol sie temat imion...nie podobaja mi sie popularne typu Kubuś, Julia, Zsia, Amelka, Weronika, Staś...nie bardzo rozumiem tej mody na popularne imiona... walentynki...dla mnie to święto jest codziennie więc sie jakoś z tym nie afiszuje. imili :) zdrówka dla Mikołaja :) co do spotkania :) ja do was mogę przyjechać :) mały jest duży, więc nie będzie problemu na jakiś week wyskoczyć :) a za tydzień spotykamy sie na libacji..bo inaczej tego nazwać nie można :P z dziewczynami z mojego regionalnego forum 34 sztuki nas będzie :P waikiki :) słuchaj położnej wg. mnie t cały sukces porodu i oddychanie . Bartuś 🌼 od cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziekuje za zyczenia w imieniu Bartusia impreza uda. mój synek pierwsze co zlapal za rozaniec ktoey rzucil na ziemie potem siegnął po dlugopis a na koncu kieliszek :) mama i tata troche pomogli przy dmuchaniu bo torta bysmy mogli nie skosztowac gdyby nie nasza pomoc. jeszcze raz dziekujemy za zyczenia goscie poszli a teraz maz juz umyl troche i teraz ja ie biore za mycie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek no to super, ze imprezka sie udała, a tort nie spłonął he he he ;) Yza witaj...no prosze Ty to masz dobrze walentynki codziennie :P ...to jak trzeba oddychac żeby było dobrze?? przeponowo?? czy o co chodzi??? bo ja chyba do szkoły rodzenia sie nie wybiore...bo mąż nie będzie chciał...a sama po co mam iść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. My juz w domu od wczoraj calkowicie nie minelo ale jest lepiej i nas puscili tylko co z tego jak w szpitalu tym glupim znowu zaczal kaslac jak oszalaly. Na szczescie dzisiaj i tak idziemy na usg brzuszka do naszgeo pediatry wiec od razu mu to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też kaszel taki wykrztuśny dziś rano sie pojawiła ;( mam juz dość zimy ciągle coś byłyśmy na spacerku i prosze znowu coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki dlatego pisze ze masz słuchac położnej, ona ci wszytsko powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylam sie napisalam wielkiego posta ,i trzeba bylo wpisac jakis kod z obrazka ZAPOMNIALAM i usunelo mi caly post !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hey -! Waikiki ,,,,,nic sie nie martw ja tez nie chodzilam do szkoly rodzenia ,tak jak pisze Yzulka sluchaj lekarzy i pielegniarki one ci wszytsko pokaza co i jak :-) Bedzie dobrze ,pamietaj ze kazda kobieta (prawie)przez to przechodzi . Kati ...Gratuluje zabka ! Zabusia ....wszystkiego najlepszego dla malutkiej :-) Imilia ,,,,ciesze sie ze jestescie juz w domu ...Niech ta zima sie juz skonczy to moze nie bedziemy wszyscy tak chorowac .duzo duzo zdrowka ! Darianka ...Jak mlautka ? Glupolek ,ale Twoj Bartus to sliczny chlopczyk ,jakie postepny u malego chodzi juz sam ? U nas ok ,jestesmy juz prawie zdrowi ,malemu zostal jeszcze kaszelek malutki ale juz jest o wiele wiele lepiej i dzisiaj wyszlismy pierwszy raz na chwilke na dwor .U nas walentynki mialy byc zupelnie inaczej ,ale ze wzgledu na chorobe spedzilismy je w domu kupisliym sobie ciasto w kszatlcie serca a na kolacje zrobilismy sobie zapiekanke napilismy sie symbolicznie lamopke wina (tabletki )i do lozka ....SPANKO ......Odbijemy sobie innym razem !!!! Pozdrawiam ,mam nadzieje ze w koncu tego posta wysle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza tak jest Panie kapitanie!!! :) będę słuchać Iza rzeczywiście ajkieś kody z obrazka teraz trzeba wpisywać :O ale wymyślili :o Zabusia, Imili, oby te infekcje szybko sobie poszły w cholere!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey roczek i juz po roczku niczym sie obejrze to wasze poeciechy beda go konczyly. iza rybnik bartus chodzi sam od 10 miesiaca obecnie ma 10 ząbków :) w srode idiemy na szczepienie i bilans roczniaka :) dziekujemy za zyczenia i komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam już z pracy, w sumie nawet tam nie dojechałam bo mi się tłumik urwał. uroki wiosny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. No wczoraj bylismy na tym usg no przepuklina sie wsiakla ta pępkowa ..na szczescie chociaz jedno ...ale zeby bylo smieszniej maly ma wodniczka na jaderkach na szczescie lekarz mowil ze to sie wsiaka samo ale czasami moze sie zmienic w przepukline no masakra czemu ten Miki musi przejsc wszystko? No i co do kaszlu tak w szpitalu sie doprawil ze malo co a angina by byla ...jak zagoraczkuje mamy dzwonic w sumie do jutra rana bo nasz lekarz wyjezdza na dwa tygodnie :/ na razie na szczescie sie obylo bez antybiotyku i mam nadzieje ze nie zagoraczkuje bo wtedy byloby wiadomo ze angina ..eh wszystkie choroby przejdziemy chyba :/ Naprawde niech sie ta zima skonczy bo juz niemam sil do tych chorob .. W ogole kto wymyslil jakies kody z obrazka boze kochany :/ Nie wiecie moze czy dostane gdzies jagody? suszone lub mrozone? bo malemu mam podawac bo jeszcze czasami sie zdarzy luzna kupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jagody widziałam w ajkimś markecie w postaci takiego "kompotu" - tzn. owoce w soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bUUUU u nas zapalenie oskrzeli i antybiotyk we wtorek kontrola pieknie weszła w te 7 miesięcy wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszone jagody zobacz w zielarskich powinny być:) przejdzie choroby i będziesz miała z głowy:) GŁUPIE TE KODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×