Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie czy wy nie myślicie czasem o przeniesieniu się z tego forum na forum prywatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA ja raz myślałam, ale nic nie mówiłam, bo nam sie tu w sumie nikt nie wpierdziela obcy więc jest spokój i możemy spokojnie pogadać ;) ale jak masz propozycje gdzie przenieść to wal... pogadamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie to mozemy sie przeniesc:) Kupilam mrozone na realu wlasnie:) bylam na zakupach i znalazlam teraz mam nadzieje ze sie w angine nie zmieni bo sie zalamie bo nasz lekarz jutro na 2 ygodnie wyjezdza:( a z przychodni korzystac niemam zamiaru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze sie nikt nie wpierdziela i to jest ok. ale np. ja tutaj nie pisze wielu rzeczy, które chciałabym napisać :P zdjęć młodego nie chce pokazywać. jest kilka darmowych domen. gdzie nie trzeba kodów wpisywac... mamy z ciężarówek z kafeterii takie prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzula no to zakąłdaj :) masz racje, bo my sie tu znamy i mailowo i z nk...wiemy co i jak...ale sie nie możemy za swobodnie wypowiadac, bo może ktoś potajemnie podczytuje...nigdy nie wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:( w ostatnich sekundach ktos mnie przleicytowal nie zdaryzlabym sie nawet zalogowac hehe mam pecha bo juz 3 zestawy licytowalam i zawsze ktos mnie przebil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - powiem tak - ciuszki śliczne, ale ja (wiem z autopsji bo kupowalam dla chrzesniaka) potrafie takie w ciucholandzie wygrzebac za 1/2 tej ceny co na Allegro. Aż szkoda, że nie jestem w Lublinie - bo tam mam obczajone lumpeksy - to bym ci udowodniła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili bo trzeba czekać już zalogowanym w tych ostatnich minutkach :) no szkoda :O bo komplet z ciasteczkowym potworem był zajefajny!!!!! Zabusia kurde to tiramisu tak w mojej rodzinie posmakowało, ze sobie rodzice zarzyczyli na dzis z okazji jutrzejszych męża mojego urodzin...a na poniedziałek mąż kazał mi zrobić 2 do pracy :O no to mam do zrobienia 3 ciacha :) ale z gotowymi podkładami biszkoptowymi idzie błyskawicznie, więc luzik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moja mama w zeszłym tygodniu kupiła w H&M ogrodniczki jeansowe...takie troche większe niż na bobaska , ale są sliczne...a że promocje były to nie mogła sie oprzeć ;) Yza to gdzie sie przenosimy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) to ja zaraz to zrobie. tylko żeby sie tam zalogować będzie potrzebne potwierdzenie. wiec tutaj podam adres ok. a wy sie zalogujecie, przyjdzie mi potwierdzenie na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke czasu nie mamehh forum prywatne jestem za :) tez nie pisze wszystkiego bo nigdy nie wiadomo ;) Imili ja licytowalam w innej aukcji ktos mnie przebil, ale ja nie mialam dostepu do kompa i sie okazalo ze tesciowa przebila tego kogos bo wiedziala ze chcemy te ubranka i je mamy :D dala 360zl wiec sie ucieszylam :)) teraz ma spory zapas ale napewno jeszcze zamowie po lecie na wiekszy rozmiar teraz mam 80-86 a naet na 92 sie znalazlo:) lekarz mojego synka tez ma wolne do 1 marca :( i nie zdazylam isc przed urlopem na wizyte:( nic uciekam jutro bede miala wiecej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i chyba nikt za mna nie tesknil bo o cafce to nikt nie wspomnial :P zart hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhaaa Imili ja pierwsze pisalam maila do oosby ktora wystawia ubranka i pytalam jaka jest cena minimalna i od razu na nia przebijalam bo takie przebijanie 100 150 zl nie ma sensu kiedy ubranka schodza po 400zl a cena minimalna waha sie od 250 do nawet 400zł bo takie mi ceny podawali. w tej ostatniej dalam 330zł ktos mnie przebil na 360zl a tesciowa w ostatniej minucie dala 361zł i ten ktos juz nie mogl przebic powodzenia :) dajcie znac co z nowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a jak tu podasz adres, to nie będzie kicha...? bo jak ktos podczytuje to będzie go znał :o może drogą mailową wszystko zalatwimy, hm???? cafka no jacha że tęskniłyśmy za Tobą :P tylko ze widzisz jakie tu pustki ostatnio nooooooooooo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka nie przejmuj sie o gagatce tez nic nie pamietał :P heheh no moze lepiej droga majlowa?? co?? waikiki dobrze gada. Słodziutkie sa te ubranka :) ehhh az sie rozmarzylam. Ciekawe czy summer jest juz mama? Bo cos mi sie kolacze ze w lutym mial byc termi!!?? No i babitek milczy zaklęcie!!! ze o innych kobitach nie wspomnę!! Aaa ciekawe co z ruda?? wrocila juz z tych niemiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kiepsko mi sie pize bo mała spi mi na kolanach w łózeczku dusi ja kaszel juz dwie godziny tak spi dupsko mi juz zcierpło czekam na wisci o naszym pryw orum buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sie skalda ze mam wasze gg :P wlaśnie przyjechałam bo Bobka zawiozłą na imprezke, zaraz sie biore na robienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym co miałam gg to wysłałam, jak cos podajcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzula wyslij mi na meila jak mozesz bo ja mialam formata na komputerze i niemam numeru swojego gg hehe i nie zainstalowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a moje masz? bo ja ostatnio stracilam kontakty wszystkei!! 9197334 moja gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×