Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mnie nie szkoda gdy ktos oby czyta o tym co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili moze cos zle wpisałaś bo ilka dziewczyn się juz zalogowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kala i wysyłąłąm wcześniej do Ciebie,a le nie miałas mojego nr. gg więc nic Ci sie nie wyświetliło. beeleteyn tez tak miała ...gówny powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy drugiego ząbka!!! :) teraz tak fajnie ma rowne i ida 2 naraz :) jupiii jak cos zapraszam na kawe :) my dzisiaj do tesciowej na obiad jedziemy... Yzulka napisalam Ci wczoraj na gg, wiec czekam na linka :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka -gratulacje:) zalogowałam się,ale nie mam jeszcze aktualizacji to już na kafe mówimy żegnaj?trochę mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej No ja tez czekam na aktualizacje:) hehe bo dostalam bez koncowki czy pl czy net czy com itp hehe ale w koncu znalazlam:P No i my gratulujemy drugiego zabka u nas malego mecza mecza a wyjsc nic nie chce a widac ze biedaka meczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka gratulacje :) no wlasnie czy tutaj juz nie bedziemy pisac? hmmm szkoda :( ja czekam na maila, bo dopiero nie dawno sie zarejestrowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zarejestrowalam wczoraj i do teraz nie mam maila z potwierdzeniam :( no i co????????? buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A co się tutaj siedziej, co??? Ja tu przychodzę, a Wy się wynosicie? :P Zabierzecie mnie ze sobą??? Pleaseeeeeeee :D gg 1607703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki sprobuj sie zalogowac bez tego maila, mi sie udało :) katikati spokojnie :) Ciebie tez wezmiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez pisałam wam ze już możecie się aktywowac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Gdzie jesteście? Dokąd się przeniosłyscie? No ja wiem, że nie udzielam się teraz zbytnio, ale jakoś nie mam weny... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja mam problem aby z wami pisac mam podac klucz na ktory juz czekam chyba tydzien :( uzytkownik wpisze haslo wpisze i na tym koniec i nic wiecej nie moge ruszyc pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zjawi się Yza to może coś poradzi bo ona tam rządzi ;). Ja nie potrzebowałam żadnego klucza... Pamiętam tylko, że miałam kłopoty przez używanie dodatku AdBlock do Firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolku ,mam nadzieje ze wkoncu do nas dotrzesz ,,ja nie wiem jak ci pomoc ...ale mam nadzieje ze Yzulka pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×