Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x-eska

Dobry dentysta w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
A ja niedawno zaczęłam się leczyć w tym prywatnym gabinecie w Pabianicach http://stomatologiaraszewska.pl. Do centrum niedaleko a usługi na równie dobrym poziomie, co w mieście. Warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ulicy Zagajnikowej 24 jest gabinet http://ultimed.com.pl/ . Mi polecano go wielokrotnie, bo pracuje tam bardzo dobra kadra stomatologów, a specjalizują się w m.in. stomatologii zachowawczej, protetyce, endodoncji czy chirurgii szczękowej (to najrzadsza specjalizacja w prywatnych gabinetach klinikach stomatologicznych). Sądząc po bardzo dobrej renomie na rynku, warto korzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem robią sprawnie w Ortoprotex na Przybyszewskiego 12 w Łodzi. Zwłaszcza polecam doktora Krzysztof Bąkała. Ale jak trafisz do innego lekarz to chyba nie będzie problemu, bo pracują tam sami wyspecjalizowani dentyści. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć to najlepiej zadzwoń do nich albo napisz, myślę, że będą w stanie wstępnie podać Ci jakieś widełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę www.mddental.pl gdzie potrafią zająć się pacjentem w profesjonalnej i jednocześnie przyjaznej atmosferze. Nie wiem o co chodzi, ale niektórzy dentyści to pozjadali ostatnie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa89
W Łodzi miałam już styczność z wieloma stomatologami i niestety nie wspominam tych wizyt zbyt dobrze. Niedawno znajoma poleciła mi gabinet przy Wólczańskiej i w końcu nie boję się dentystów.. Polecam się udać do Fabjańskich http://www.fabjanscy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od jakiegoś czasu nie korzystam z żadnego gabinetu w Łodzi, a w Bełchatowie. Pracuję właśnie kawałek za tym miastem i kiedyś nagle musiałam poszukać jakiegoś dentystę z okolic. Traf chciał, że trafiłam na www.platinumdental.pl – teraz jeżdżę tylko tam :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi_78
Ostatnio zmieniałem dentystę, bo poprzedni nie mógł dojść do ładu z moimi zębami i zapisałem się do kliniki stomatologicznej JMC na Złotnie, jestem bardzo zadowolony. Miałem już leczenie kanałowe, za tydzień będę miał cementowany most, stomatolog sprawia wrażenie doświadczonego, dodatkowo jest uprzejmy i wyjaśnia jak go pytam co, jak i dlaczego, dla mnie to ważne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również leczę zęby w JMC Medycyna i Stomatologia. Dojeżdżam do tej kliniki z Piotrkowa i nie żałuje bo naprawdę warto. Bardzo zaniedbałem swoje zęby i przede mną teraz dość długie leczenie ale profesjonalizm,super atmosfera w gabinecie i podejście do pacjenta sprawiają, że chce się wracać. Stresowałem się trochę kwestiami finansowymi ale niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
W zakresie dobrych dentystów w Łodzi to polecam https://lodzdentysta.pl/ świetnej jakości specjaliści, którzy bardzo szybko przyjmują pacjentów. Mega podejście do człowieka, co się ceni w dzisiejszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Bąkała z Łodzi. Bardzo miły i opanowany lekarz, który sprawia że wizyta jest mało stresująca dla mnie! uratował mi zęba, który był już na straty i pięknie go wyleczył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z czystym sumieniem Arie Stomatologia. Chodzę tam od dłuższego czasu, bo miałam problemy z zębami, ale wyszłam na prostą i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalnie, nowocześnie, lekarze przemili, atmosfera bardzo sympatyczna. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmn... nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie jest łatwe zadanie. Wszystko przez ilość gabinetów stomatologicznych, które w ostatnim czasie powstały. Ale z drugiej strony konkurencja powoduje wzrost poziomu obsługi pacjenta. Osobiście poszukuję naprawdę dobrego i empatycznego stomatologa dziecięcego. Po krutkim reserchu dobrze wypada gabinet stomatologiczny Ortoprotex Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

Polecam Gabinet Stomatologiczny Ortoprotex ale w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego 12. Są tam dwaj, godni polecenia specjaliści – Maciej Justyna lekarz stomatolog, chirurgia oraz Ewa Nalewajko endodoncja mikroskopowa. Cennik adekwatny do usług. Oferują pełny wachlarz usług stomatologicznych – od leczenia zachowawczego, po kanałowe, protetykę, endodoncję, ortodoncję po zabiegi estetyczne typu wybielanie czy chirurgię. Będziesz zadowolona, bo to pewni i skuteczni dentyści według mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrafoulp

Dobry gabinet stomatologiczny jest w Lublinie..Chodzę do nich od lat i jestem zadowolona. Dental przy ul. Lwowskiej. W kilku różnych miejscach już byłam, lecz dopiero od nich zaczęłam wychodzić zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×