Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashleyy86

Bliźnięta-to najleepszy znak zodiaku

Polecane posty

Też jestem bliźniaczką:) z 18.06... mam 30 lat i drugiego męża:) Pierwszy bliźniak... ufff... bliźniak + bliźniak to katastrofa, teraz mam męża koziorożca, ale nie powiem żeby było mi z nim łatwo... Większośc z tego co tu przeczytałam to prawda, ciężko bliźniakowi na tym świecie, tzn takiemu już dojrzałemu:) bo jako nastolatka miałam wszystko i wszystkich w nosie, po prostu dobrze się bawiłam nawet kosztem innych... Jestem cholernie niezdecydowana, nerwowa, płaczliwa ale za to bardzo rodzinna i kochająca... jak już trafiłam na swojego obecnego męża, skoczyłabym w ogień dla niego i ani myślę o zmianie, czy też skokach w bok. Po prostu trzeba trafić na swoją drugą połówkę. Ogólnie jest O.K :) Pozdrawiam wszystkie bliźniaki... Później może napiszę więcej o koziorożcu, chętnie też poczytam jak wam się żyje z tym właśnie znakiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że mój synek to lew i to jest dopiero wyzwanie !!! No i niecirpię skorpionów, nic dobrego mnie w życiu z ich strony nie spotkało !!! A baby skorpiony, tragedia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie mnie straszyć tymi Paniami-Skorpionkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica**
levi>>no własnie, nie daj się zastraszyć, jesteśmy mile i spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionica---> no mam taką nadzieję:) A z drugiej strony uważam, że wszystko zależy od dogadania się dwojga ludzi.. Jak coś męczy, coś jest nie tak, to po prostu trzeba o tym rozmawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica**
otóż to. nie żadne tam znaki-dziwaki. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krytykuję związków z kobietą skorpionem, bo nie wiem jaka jest żoną, gospodynią itd. Mam tylko doswiadczenia z kobietami skorpionami w pracy:) i tu śmiem twierdzić, żadna przyjaźń nie wchodzi w rachubę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się że Bliźniaki ...
... a zwłaszcza te z 18.06 🖐️ to Elyta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat z tego powodu mi wstyd... Elyta rządząca właśnie tez jest z 18.06... ale cóż, daty urodzenia się nie wybiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
no to ja sie ciesze, ze jestem z 19.06 a nie z 18:):) i widzicie, slynni bracia blizniacy nomen omen, doszli do wladzy! ha czyli- my jak chcemy to zawsze osiagamy swoj cel! a ze czasami kosztem innych... trudno, takie jest zycie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
aha! blizniaki, jak to jest z wami? umiecie wybaczac czzy nie? bo ja jesli choc raz musialam przez kogos plakac, to wtedy mowie mu "zegnam na zawsze" i tak sie konczy, mimo ze byla mi to bliska osoba! oczywiscie, potem to rozpamietuje, analizuje, ale juz nie umiem zaufac drugi raz! najbardziej boje sie zdrady zarowno prez kobiete jak i faceta! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię wybaczyć, ale dłuuugo pamiętam. Staram się nawet traktować tą osobę z należytym szacunkiem, ale jestem wobec takiej osoby o wiele ostrożniejsza już do końca. Ale są rzeczy niewybaczalne (ech wy skorpionice :-) ) i odcinam się całkowicie od takich ludzi. Świetnie się dogaduje z pannami (o ile to nie mój maż), z wodnikami megasuper, dobrze z wagami, bykami, strzelcami, bliźniakami, raczkami , rybkami i lwami. Najgorzej z koziorożcem i baranem a w ogóle ze skorpionem. Za to wszyscy najlepiej wspominają moje pomysły organizatorskie na imprezach :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem blizniakiem
a moja siostra skorpionem. to jest zloto czlowiek, znosi moje fochy i humorki. najgorszy dla nas jest koziorozec a najelpszy baranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak to w życiu bywa, może i znak zodiaku ma jakis tam wpływ na nasz charakter, ale i tak to jacy jesteśmy zależy od nas i naszych przeżyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliźnięta mają dwie twarze :D dobrze potrafią grać:D nigdy nie wiesz kiedy kłamie :D czy najlepszy?:D mój jest najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię wiele wybaczyć, ale nie zdradę... tego nie toleruję i do widzenia !!! Długo rozpamiętuję swoje krzywdy i gdzieś tam w środku notuję kto mi na odcisk nadepnął... wogóle straszny ze mnie myśliciel, analizuję różne sytuacje, układam scenariusze i potem sama się w tym gubię i nie pamiętam co było prawdą a co mi się tylko wydawało:) i to jest w bliźniakach trudne bo potem kombinuję i czasem muszę skłamać:) I najlepsze że to nie jest celowe... Jak każdy bliźniak jestem gadułą, muszę nadawać za dwoje, bo mój mąż koziorożec mówi 3 slowa na godzinę:) jestem też cholernie uczuciowa, non stop się wieszam na moim ukochanym:) a koziorożce są oszczędne w okazywaniu uczuć więc czasem słyszę żebym już dała spokój... i tu właśnie się np obrażam:) Generalnie panuję nad emocjami i raczej nie podnoszę głosu chociaż w środku szaleje burza i tak podejrzewam że chyba grozi mi na starość zawał :) :) :) bo tak wszystko duszę w sobie. Też tak macie ??? I to właśnie taki pokręcony znak, ale lubię siebie chociaż czasem pewne cechy są uciążliwe. Ale jak sobie coś pomyślę, to to realizuję i zawsze dopinam swego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
---> malina! naprawde mamy duzo wspolnego! tez rozpamietuje i najgorsze jest to, ze mimi ze jak ja zrobie krzywde komus to na poczatku zaluje, a potem wymyslam setki powosow na swoje usprawiedliwienie, bo przecie "i tak sie komus nalezalo"! potem naprawde nie pametal kto tak naprawde jest winien, a moze i niechce pamietac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
up up up! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
A ja z 17.06 jestem i uważam, że bliźnięta są ok. Niesamowici indywiduwaliści i nietuzinkowe osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyy86
aha! co do twgo zmyslu organizacyjnego! zgadzam sie, lubie byc w centrum zainteresowania, gdy cos sie dzieje, a ja panuje nad wszystkim! w ogole to uwielbiam kierowac, rzadzic... nicierpie jak ktos jest nade mna i mi rozkazuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lubie byc w centrum zainteresowania, gdy cos sie dzieje, a ja panuje nad wszystkim! w ogole to uwielbiam kierowac, rzadzic... nicierpie jak ktos jest nade mna i mi rozkazuje!\" No tak... ale ja jestem wodnikiem :D I uwielbiam pewnego bliźniaka, rozumiemy się bez słów;) Chociaż ostatnio się poobrażaliśmy na siebie jak dzieci :o i wiem że oboje jesteśmy zbyt dumni żeby podać rękę jako pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashleyyy86
to prawda! juz wspominalam ze moje najblizesz otoczenie to wodniki! i ze moj juz byly facet to wodnik! i tez poszlo o blahostke! wiem jedno-ja nie przeprosze bo uwazam ze nie mam za co, on tez nie bo po1. jest wodnikiem a po 2. to facet i jego zhora ambicja! a ze ja nie lubie sie ogladac za siebie powiedzialam mu papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam!!! Hihihi, tak się tu dostało skorpionom, ze sobie własny topik założyły :-)). Podobno to my jesteśmy plotkarzami HAHAHA!!!!!!! Wystarczy poczytać ich...... :-D :-D :-D Oni wierzą, ze są najlepszym znakiem, niech sobie wierzą...My za to WIEMAY, który jest najlepszy :-D A tak mimochodem do wodnika - wy też jesteście super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytam to o Skorpionach... Czas się douczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszłaś aschleyy :D :o Poczekam jeszcze z tydzień i sama sie odezwę bo my wodniki to nie lubimy trwać w konflikcie i gniewac się długo ;) Chociaż wolałabym żeby to on wykonał pierwszy krok... cholerny dumny bliźniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ja z 15.06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa dagna
Malwina pisze jakby o mnie ... Wlasciwie wiekszosc z was pisze tu same prawdziwe rzeczy. Oj, moj parner to koziorozec ... Co bedzie z tego dobrego to nie wiem, ale czasem sie mecze. Nigdy nie spotkalam partnera wodnika. Jeden byl z przelomu ryby i wodnika, rozstalismy sie jak przyjaciele, nikt za nikim specjalnie nie tesknil, ale dogadywalismy sie w wielu kwestiach super, chociaz trudno bylo o glos w dyskusji, kazdy chcial grac pierwsze skrzypce! Moj obecny i przyszly maz gada malo, a mnie karci czasem ... ale to moje zakrecenie chyba mu sie w sumie podoba! Najgorszy jest we mnie dyletantyzm. Kurcze, jak ja przeskakuje z tematu na temat, jaka mnogosc zainteresowan, zmiennosc nastrojow! Az sama czasem nad tym ubolewam, chcialabym byc spokojniejsza, mniej emocjonalna, nie miec tylu przyjaciol, moze jedna oddana osobe ... Ale postawie zwykle na swoim, mam intuicje, ktora jednak sprawdza sie w dlugodystansowych planach, podejmuje ryzyko, ktore z czasem sie oplaca. Inni posadzaja mnie o brawure, a ja wiem, ze sie nie myle i czesto wygrywam! To nie dzieje sie jednak szybko, wiele osob docenia mnie po czasie, poznaje ze jestem uczuciowa i uczciwa. Zazdroszcza mi nawet tego swiata, ktory sie ciagle zmienia wokol mnie, bo to ja nadaje mu takie tempo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia21-22
Też jestem bliźniakiem! Uwielbiam ten znak i jestem dumna mogąc go reprezentować ;) Bliźniaki sa wspaniałe, czułe, ale również okropne, nerwowe. Szybko się nudzą, mają 10000pomysłów na raz. Roznosi je energia, ale jak coś jest nie tak to panikują, świrują, szukają pomocy. W sumie ja lubie być w centrum zainteresowania-coś w tym jest. Najlepszy partner dla bliźniaczki to strzelec!!!!!!!!!!! 100% pewniak, wiem co mówie :P Buziaki dla wszystkich zajebistych bliźniaków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ashleyy86 z tymi facetami z pod znaku blizniat to dolaczam sie do opini EGOISCI,LENIE Z SYNROMEM PIOTRUSIA PANA. JA TEZ JESTEM BLIZNIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×