Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaka

SALE WESELNE W OKOLICACH BIELSKA-BIAŁEJ

Polecane posty

Gość Kasiaka

jeśli znacie jakieś ładne sale w okolicy Bielska-Białej to napiszcie. Pochwalcie się gdzie robicie swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisaka
Rycerską znam, ona nie jest zbyt duża a ja szukam jakiejś sali na niecałą 100 gości. Ta sala w kocierzu teżobiłami się ouszy ale ona chyba jest za duża :|. Znacie jeszczejakieś inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.Balaga
Witam Wszystkich Chetnie oddam termin 17 wrzesien 2011 w DWORKU NAD STAWEM w Wodzislawiu Slaskim z przyczyn osobistych musialam zmienic date slubu...w zamian chcialabym odzyskac tylko zaliczke ktora wynosi 1000zl .. Zainteresowanych prosze o kontakt na moj email lub gg 10093596 www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczka90
Witam. Ja polecam OSP Kęty. sala piękna. sama tam mialam miec wesele, ale niestety zle sobie obliczylam i w ten sam weekend co moje wesele mialyby sie odbyc 3 komunie w mojej rodzinie wiec musialam zrezygnowac. termin ten jest teraz wolny 14 maj 2011. z innymi terminami tm juz jest prblem bo tak wiele osob tam chce miec wesele ze nie maja terminow. polecam tez dworek w kobiernicach. sala na ok 120-130 osob. sliczna tez i wiecej terminow do wyboru maja :):) piekny park wokol i w ogole klimacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna sala jest w Bujakowie! Mają fajne rozwiązanie- stoły sa na podwyższeniu, a parkiet niżej. byłam tam na weselu- super!!! my mieliśmy w arkadii w kleczy- coś niebywałego!!!! Kocierz polecam rownież, ale z terminami tam-uuuu...kiepsko;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukacie sali weselnej w okolicach Bielska to zachęcam przeszukać serwis www.GdzieWesele.pl tam znajdziecie kilkadziesiąt dobrych i sprawdzonych domów weselnych oraz restauracji i hoteli przystosowanych do organizacji przyjęcia weselnego. www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contact
WOLNE TERMINY !!!! !!!! !!!! ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEJ SALI BANKIETOWO- KONFERENCYJNEJ CONTACT !!!! www.ckbcontact.pl/ Centrum konferencyjno-bankietowe Contact jest idealnym miejscem do organizacji wesel, przyjeć, komunii, urodzin, konferencji, szkoleń, a także innych imprez okolicznościowych, które Ty chciałbyś zorganizować. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyremontowaną, przestronną, a także klimatyzowaną salę o powierzchni 220 m2, która będzie w stanie zapewnić 130 gościom poczucie indywidualnego klimatu. Nie zwlekaj !!! REZERWUJ JUZ DZIS !!! POSIADAMY JESZCZE WOLNE TERMINY NA 2011 r !!!!!!! Najlepsza kuchnia, atrakcyjne ceny , profesjonalna obsługa , niepowtarzalny i nowoczesny klimat !!! ZAPRASZAMY !!!! MENU JUZ OD 99 zł !!!!!!!!!!!!!!! www.ckbcontact.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotogolik
FotoGolik Fotografia ślubna i okolicznościowa - mamy jeszcze kilka wolnych terminów na 2011 i 2012 rok, ceny już od 500 zł - pozdrawiam www.fotogolik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala z zywca
w zywcu tez fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf ŁMfoto
Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna cała Małopolska i Śląsk tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy szukaniu sali weselnej możecie się wspomóc serwisem www.gdziewesele.pl ja tam znalazłam lokal na swoje wesele. Mają bogatą ofertę, udostępnione zdjęcia i kalendarze z wolnymi terminami. Wejdź i znajdź swoją wymarzoną salę www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia 79
Polecam Pałac... Bażantarnia w Pszczynie, w pięknym parku... Niezwykły lokal... Kuchnia wyśmienita... No i ta atmosfera... Nic dodać nic ująć... Same sprawdźcie: www.bazantarnia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×