Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anetka.

TERMIN MAJ 2007!!!! Czy któraś z was juz o tym wie - ?

Polecane posty

Ja wiem od wczoraj że bede prawdopodobnie mamusią :-). Nie potwierdzone jeszcze przez lekarza ale jedynie testem. A termin wypada m-y 1-3 maja. A Maj to mój ulubiony miesiąc.

Mówisz pewnie o tych gwiazdeczkach. Jak można zakłądac taki topik jak nikt na nim nie jest w ciązy.

Ja nie powtarzałam testu. Ide w poniedziałek do gina. Ciesze się bardzo że jest nas coraz wiecej ile macie lat? JA 24. I bardzo chciałam miec juz dziecko.

Wiem że to wcześnie jak na wizytę ale troche sie martwie czy wszystko jest oki. Jak na razie za duzo objawów nie mma. Zazwyczaj bolał mnie brzuch jak na @. A od wczoraj ni. I piersi troche bolą. I zaczynam wszystkie zapachy bardziej czuć. A wy macie jakies juz dolegliwości? Bo z tego co widze to jesteśmy prawie ten sam termin. M-y 1-3 maja :-)

Nikomy jeszcze nie mówiliśmy z męzulkiem. Ale jak mama moja zobhaczyła że przestałam pić kawę to już zaczęła coś ;odejżewać. Pewnie zacznie mnie wypytywać. JAk się tego ustrzec. Nie chce jeszcze nic mówic chcoć strasznie korci. Wole mieć potwierdzenie że jest w porządku.

Ja mam 26 lat-2 lata po slubie i tez bardzo chce miec juz dzidzie.Jezeli chodzi o objawy to boli mnie brzuch caly czas chce mi sie spac,zasnelabym wszedzie i o kazdej porze, no i siusiu czesto mi sie chce.NArazie wiedza moi rodzice a wczoraj ustalilismy z mezem ze narazie nikomu nie mowimy.Wieczorem wracam z pracy a on mi mowi ze powiedzial swojej siostrze kolegom itd ale to chyba dlatego ze nie mogl wytrzymac bo tez sie strasznie cieszy.

Ide sie zbierac do pracy.Zajrze tu wieczorkiem.Mam nadzieje ze sobie pogadamy.Anetka Pozdrawiam

Ja w grudniu skończę 25 lat. Jesteśmy 3 lata po ślubie. Dzisiaj powiemy rodzicom. Od wczoraj jest mi niedobrze

Przykro mi dziewczynki. ale pogadamy dopiero w poniedziałek, bo ja nadaję z pracy. I poszłam i kupiłam ten 2 test dla pewności że na pewno jestem bo już sie cieszę a może sie okazać żę za szybko.

wiecie co poweidxziała mój meżuś że jak brzusio mi iurośnie to on chyba nie bedzie ze mna się kochał - chyba wiecie dlaczego A nawet jeżeli by to jak dziecko zacznnie siie ruszać to juz na pewno. Czy wasi partenrzy mają tak samo. O matko!!

urodzilam 29 maja 06 :) Jejku , jaki piekny czas przed Wami !!! Głaszcze brzuusie :) Majóweczki 2007 ---- duuuuuzo zdrówka ❤️ z sentmentu do tego najpiekniejszego miesiaca w roku , bede Was podczytywac ;)

Ale fajnie że mamy wsparcie w majóweczkach 2006 .Także dziewczyny przed nami najpiekniejsze momenty zycia.

100krocia ;) witaj:) narazie zcekam na zrobienie kolejnego testu..bo @ brak..zobaczymy jak sie akcja potoczy ;) Bardzo bym chiała byc majóweczką ;)

Do gina wybieram się w przyszłym tygodniu poniedziałek albo środa. Tak czy inaczej musze pósc bo w poprzednim cyklu leczyłam torbiele. I Musze pokazać jaki efekt dało przyjmowanie luteiny i pieknyhm wykresikiem tempki musze pani gin róznież sie pochwalić. W sobotę robie testa co i jak napisze w poniedziałek

Anetka napisz koniecznie jaki wynik testu.Ja mam termin na 2 maja ale usg bede miala za okolo 3 tygodnie.Robilam trzy testy wiec mam nadzieje ze bedzie dzidzia.Wszystkie objawy przemawiaja za tym ze juz jest i rosnie powolutku.Pozdrawiam przyszle mamusie...do jutra...dobranoc:)

Witajcie! - ja tez robilam tescik i jest pozytywny!-spodziewam sie dzidziusia z poczatkiem maja 2007!-ciesze sie ze mam z kim pogadac!-do lekarza lece w srode na 19:30

Hej dziewczyny! Jakos malo nas tutaj.Starajcie sie zeby ten temat nie przepadl.Pozdrawiam

Hej dziewczyny jeśli udało nam się :):):) owulacja jest dziś, a wczoraj były przytulanki :) to dzidziuś urodziłby się 20 maja :D 🌻🌻😍🌻🌻 Jeśli 9 września nie dostanę okresu to będzie dobrze. ;)

Cos mi sie wydaje ze jeszcze malo dziewczyn wie ze bedzie mamusiami w maju i dlatego ten temat nie ma jeszcze powodzenia.W takim razie poczekam na rozwoj:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować