Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anetka.

TERMIN MAJ 2007!!!! Czy któraś z was juz o tym wie - ?

Polecane posty

nie wiem jak jest w Polsce ale tu musisz powiedziec przed podpisanie umowy bo jezeli oklamiesz to maja prawo rozwiazac umowe! Ale zycze powodzenia!!!

Gość anullla111
hej dziewczyny u mnie super,dzidzia rosnia serduszko bije ,jestem spokojniejsza .od jutra przechodze na kaprogest zawsze to taniej ale w zastrzykach ,. duphastonu powoli bede zmiejszac. dzisiaj moge spokojnie spac czego i wam zycze pa pa

Rewelacja... ja nie slyszalam jeszcze serducha mojej dzidzi, ale mam nadzieje, ze uslysze 5 pazdziernika!!! pozdrawiam serdecznie 🌻

Dopiero teraz mam chwilke zeby sie do was odezwac.Ciesze sie ze dolaczaja sie do nas nowe dziewczynki(przyszle mamusie):). Dzisiaj powiedzialam szefowej ze jestem w ciazy.Fajnie zareagowala ucieszyla sie i powiedziala ze czas najwyzszy na dzidziusia. mnie takze odrazu lzej sie zrobilo. matasiak dopiero przeczytalam Twoje pytanie i nie mam jak w tej chwili zapytac sie mamy takze jutro napisze Ci odpowiedz.Chyba ze wczesniej sie cos dowiesz.Ja w piatek robilam beta Hcg i pod koniec 5 tygodnia mialam wynik 29.000 bHcg.Ale jutro zapytam sie dokladnie jak to jest. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.Dobrej nocki.do jutra:) 🌼

to i ja sie dolocze: Nick.......Imię........Wiek.......TC..........Termin..........Kilogram anetka......Aneta.......24...........6..........04.05.2007...........? ciszanka...Goska.......30..........5...........?..05.2007............? maagdaa....Magda........26........5............02.05.2007...........? matasiak.......kamila......28.......5..........12.05.2007..........? anullka111......anka......30.......5t2d.....07.05....2007.....? _ewkamarchewka_...ewa..30....6..........06.05.2007 ........? Angie24...........Angelika....24.....6........03.05.2007.........? mozolinka........Ewa.........26......7........01.05.2007.........? mamaya....Mariola......25.........6.........06.05.2006........? Dzisiaj mialam pierwsze mdlosci....na otwarta lodowke mialam odruch wymiotny.Ale tylko do poludnia,teraz nadrabiam;) W ciazy z Maya nie wymiotowalam chociaz mdlilo mnie 24 na dobe,ciekawe jak bedzie teraz? Wkurza mnie ta reklama bo nie moge podgladnac ktora co pisala:( Moja corcia smacznie chrapie bo pogoda pod zbitym psem- doslownie:(:(:(

piszecie laski o tym jak czas leci...jeszcze chwila i beda nasze dzidziusie....mi leci tym bardziej,ze mam coreczke przy ktorej nie moge sie nudzic;) a to spacerek a to zabawa,jedzenie, tulenie, kapanie:) i tak caly dzien;)jest to mile,no i ciesze sie ze nie musze pracowac i caly swoj czas poswiecam jej:D Angi24 piszesz ze nie masz pomyslu na imie dla dziewczynki a u mnie na odwrot,poprostu nie mam pomyslu na imie dla synka.....a ze bedzie Maya to wiedzielismy zanim w ciaze zaszlam;) Macie juz ciazowe ciuszki w zapasie? Ja poprzednio mialam malo i sie wkurzalam dlatego teraz nakupilam troche na wyprzedazach z lata za 75%off , bo koszulki to zaloze i w zimie pod bluze ,no a w rybaczkach moge chodzic po domku no i pod koniec ciazy;)Jak macie okazje to tez kupcie sobie juz bo lada chwila i trzeba cos dluzszego bedzie zalozyc;););) Pamietam jak niemoglam sie doczekac kiedy bede miala brzuch....no a mialam do 5 miesiaca prawie plaski:( za to potem troche;)urosl:D Ciekawe czy teraz wypchnie mnie szybciej?podobno przy drugiej ciazy to czeste:D Pewnie juz smacznie spicie.... Dobrej nocki kochane!!!!

Gość anullka111
DZIENDOBRY spicie dziewczyny .Ja nie moge spac dopadl mnie jakis wirus i strasznie boli mnie gardlo.pije mleko z miodem i moze cos pomoze, a moze wy znacie jakis metody domowe na przeziebienie ?Kurde zawsze cos sie musi przyczepic !

witam z samego rana. Wcozraj byłam u gina wszystko jest w porządku musze troche się oszczędzać nadal biorę duphaston. Ale najfajniejsze było to że widziałam sowjego dzidziusia i jego serduszkoale super męzuś też miał okazję się przyjżec. Ciesze sie dziewczyny że jest nas coraz więcej nawet nie pytajcie czy możecie na topic bo to jest jasne że każdy jest mile widziany. Życze dużo zdrówka i dla was i waszym malutkim kruchym dzieciaczkom. 100 krocia bardzomsię cieszę że nas odwiedziałaś.

Witajcie! anetka to super ze masz dobre wyniki.Ja juz nie moge doczekac sie piatku bo bede miala usg i tez zobacze kruszynke.Chociaz przed kazdym badaniem sie boje zeby nie wyszlo cos zlego.Ale tak pewnie jest do konca ciazy. Dobrze ze dzisiaj taki piekny dzien i piekna pogoda od razu i humor lepszy.:)

Gość _ewkamarchewka_
Witam wszystkie mamusie :) Anetko powiedz dlaczego musisz brać duphaston? Sama się zastanawiam czy nie powinnam wykupić tej recepty, pracuję, mam sporo spraw ostatnio na głowie, a nie chciałabym żeby coś się stało dziecku z tego powodu.

Gość Gosiak 79
Hej dziewczyny. U mnie dziś piękny dziń się zapowiada, a ja niestety do pracy :-(. Anulka mnie też strasznie boli gardło to chyba jakiś wirus się przyplątał. Podobnie jak Ty piję herbatę z mlekiem i miodem. Pozdrawiam was wszystkie super, że macie dobre wyniki i jest ok. Ja w przyszłym tyg idę do lekarza bo teraz to nic by nie stwierdził to koniec 3 tyg. Jak już będę wiedzieć więcej to wpiszę się do tabelki. Buziaki

Gość _ewkamarchewka_
Witam wszystkie mamusie :) Anetko powiedz dlaczego musisz brać duphaston? Sama się zastanawiam czy nie powinnam wykupić tej recepty, pracuję, mam sporo spraw ostatnio na głowie, a nie chciałabym żeby coś się stało dziecku z tego powodu.

Gość _ewkamarchewka_
ups... aż 2 razy

Gość Gosiak 79
Hej dziewczyny. U mnie dziś piękny dziń się zapowiada, a ja niestety do pracy :-(. Anulka mnie też strasznie boli gardło to chyba jakiś wirus się przyplątał. Podobnie jak Ty piję herbatę z mlekiem i miodem. Pozdrawiam was wszystkie super, że macie dobre wyniki i jest ok. Ja w przyszłym tyg idę do lekarza bo teraz to nic by nie stwierdził to koniec 3 tyg. Jak już będę wiedzieć więcej to wpiszę się do tabelki. Buziaki

duphastonn bire zapobiegawczo w razie czegoś złego. Jest ot lek na podtrzymanie. Tak szczerze to to że go biorę powoduję mniejszy stres.nie boje się aż tak.

Gość _ewkamarchewka_
Anetko a czy bierzesz go bo bolał Cię brzuch, czy po prostu takie było zalecenie lekarza?

z zalecenia lekarza. Mam pytanie do wszystkich chciałabym się nieco dokształcic na temat ciązy i bobaska. Może jakaś ksiązka jest warta polecenia?

Wlasnie ja tez chetnie poczytalabym jakas madra ksiazke.moze ktoras zna jakas godna polecenia?

Gość ja mia
Dziewczynki ja też sie do Was dolączam, termin mam na 19 maja. Mam pytanie czy pobolewa Was podbrzusze i kiedy idziecie na USG zeby cokolwiek zobaczyc, tzn w którym tygodniu ciąży?

Owszem ppodbrzusze pobolewa od cxasu do czasu. Ja byłam już 3 razy na usg bo miałam troche problemów. Nie warto się spiszyć 6-7 tydzień powiino cośc widac ja wczoraj byłam w tym terminie i widziałam i dzidzię i serducho pikające, Zaprazam do tabelki.

Gość ja mia
ja jestem w 5 tygodniu '(oczywiście liczac od odstatniej @) i gina powiedziala że jeszcze nic nie bedzie widać.

Gość ja mia
Nick.......Imię........Wiek.......TC..........Termin..........Kilogram anetka......Aneta.......24...........6..........04.05.2007...........? ciszanka...Goska.......30..........5...........?..05.2007............? maagdaa....Magda........26........5............02.05.2007...........? matasiak.......kamila......28.......5..........12.05.2007..........? anullka111......anka......30.......5t2d.....07.05....2007.....? _ewkamarchewka_...ewa..30....6..........06.05.2007 ........? Angie24...........Angelika....24.....6........03.05.2007.........? mozolinka........Ewa.........26......7........01.05.2007.........? mamaya....Mariola......25.........6.........06.05.2007........? ja mia ........Beata ......31........5.........19.05.2007.........? Ja też sie wpisuje jeśli pozwolicie:)

Gość _ewkamarchewka_
Gratulacje - ja mia - Czy to Twoje pierwsze dziecko?

ja nie weim czy wy tez tak macie ale jaki ja mam apetyt na jedzenie normalnie szok. Ja co chwilke bym coś jadła . A jak nie to aż mi sie słabo robi i uczucie mam jakbym zaraz miała zemdleć.

Gość _ewkamarchewka_
Z tym omdleniem też tak mam, a co do jedzenia to troszkę mnie teraz mdli, chociaż nie powiem, wczoraj jak mnie naszło to zjadłam całą puszkę ananasów.

Jeju kiedy w końcu nbedzie 16 i pójde do domku,. Mam dosyc siedzenia w tej pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować