Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anetka.

TERMIN MAJ 2007!!!! Czy któraś z was juz o tym wie - ?

Polecane posty

Gość agula123
Hej ja dowiedziałam się 30 sierpnia (zrobiłam test) ale nie mogłam w to uwierzyć więc po 2 dniach zrobiłam drugi i niedawno byłam u lekarza potwierdził! super udało sie za pierwszym razem. Mam 26 la pozdrawiam

Gratulacje ale supernam sie topik rozrasta.Zapraszm do tabelki. Napisz nam czy masz jakieś objawy?

Gość agula123
Jak na razie to jestem chronicznie zmęczona, a wstaje do pracy niestety o 5:20 no i urosły mi piersi także mąż zachwycony. Na widok mięsa mnie odrzuca, ale kapusta kiszona bardzo chetnie. Nie wiem tylko jak mam liczyć tygodnie ostatnia @ 1 sierpnia więc chyba to 5 tydzień??

Gość agula123
a wy macie już może jakieś mdłości albo wymioty? bo ja na razie nie, ale nie wiem czy to nie za wcześnie więc jeszcze się nie cieszę, spać!!!!!!!

Gość ja mia
Hej! Odpowiadając na pytanie, to moja pierwsza ciaża. Mialam trochę schodów bo nie moglam zajść, ale po 10 miesiącach starań się udalo. Co do moich objawów to nie mam apetytu, ale mdlości też nie mam. Troszkę mnie pobolewa podbrzusze i czasami kluje po bokach ale to podobno normalne bo się więzadla podtrzymujące macice rozciągają. Na wszelki wypadaek dostalam nospę od lekarki i mam brać jeśli mi to będzie dokuczać. Aha no i piersi bolą i sa nabrzmiale

Gość ja mia
A i pytanko jeszcze oprócz kwasu foliowego bierzecie ciś jeszcze, jakieś witaminki, czy których gin Wam moze co polecil?

Gość agula123
WpisałaM się do tabelki dużo nas :) Nick.......Imię........Wiek.......TC..........Termin..........Kilogram anetka......Aneta.......24...........6..........04.05.2007...........? ciszanka...Goska.......30..........5...........?..05.2007............? maagdaa....Magda........26........5............02.05.2007...........? matasiak.......kamila......28.......5..........12.05.2007..........? anullka111......anka......30.......5t2d.....07.05....2007.....? _ewkamarchewka_...ewa..30....6..........06.05.2007 ........? Angie24...........Angelika....24.....6........03.05.2007.........? mozolinka........Ewa.........26......7........01.05.2007.........? mamaya....Mariola......25.........6.........06.05.2007........? ja mia ........Beata ......31........5.........19.05.2007.........? agula123.....Aga............26.......5........08.05.2007.........? Pa dziewczyny właśnie kończe pracę i muszę lecieć!

Gość agula123
Słyszałam że w pierwszym trymestrze bierze się tylko kwas foliowy a dopiero od 4 m-ca witaminki prenatal itp. dobra teraz juz na prawdę lece ciao!

jej tez sie wpisze :) Nick.......Imię........Wiek.......TC..........Termin..........Kilogram anetka......Aneta.......24...........6..........04.05.2007...........? ciszanka...Goska.......30..........5...........?..05.2007............? maagdaa....Magda........26........5............02.05.2007...........? matasiak.......kamila......28.......5..........12.05.2007..........? anullka111......anka......30.......5t2d.....07.05....2007.....? _ewkamarchewka_...ewa..30....6..........06.05.2007 ........? Angie24...........Angelika....24.....6........03.05.2007.........? mozolinka........Ewa.........26......7........01.05.2007.........? mamaya....Mariola......25.........6.........06.05.2007........? ja mia ........Beata ......31........5.........19.05.2007.........? agula123.....Aga............26.......5........08.05.2007.........? ma-dzik......magda.........25.......6........15,05,2007.....

wiecie mój gin jest troche dziwna :) pokazałam jej wyniki badań :) bardzo sie ucieszył itd itp, po czym kazał przyjść za 5 tygodni wtedy dalsze badania i usg. i nic mi nie powiedziała , co, jak , gdzie, kiedy. czy jakaś dieta, czy witaminki, czy coś... mam siedzieć i sie cieszyć... dieta z netu, kwas foliowy sama sobie kupiłam [choć nie wiem czy nie za późno]i pije mleko.... czy to normalne...taka zlewka gina?

Gość Aga78
Ja tez sie dopisze jesli pozwolicie Nick.......Imię........Wiek.......TC..........Termin..........Kilogram anetka......Aneta.......24...........6..........04.05.2007...........? ciszanka...Goska.......30..........5...........?..05.2007............? maagdaa....Magda........26........5............02.05.2007...........? matasiak.......kamila......28.......5..........12.05.2007..........? anullka111......anka......30.......5t2d.....07.05....2007.....? _ewkamarchewka_...ewa..30....6..........06.05.2007 ........? Angie24...........Angelika....24.....6........03.05.2007.........? mozolinka........Ewa.........26......7........01.05.2007.........? mamaya....Mariola......25.........6.........06.05.2007........? ja mia ........Beata ......31........5.........19.05.2007.........? agula123.....Aga............26.......5........08.05.2007.........? ma-dzik......magda.........25.......6........15,05,2007..... aga78...Agnieszka..........28......6.........12.05.2007.........? Anullka pisalas ze sie troszke przeziebilas i pijesz mleko z miodem. Ja bym uwazala z miodem jesli nie wiesz z jakich zrodel pochodzi bo nie wiadomo czy zostal oczyszczony z bakterii ktore moga byc szkodliwe dla malenstwa. :o) Dziewczyny jesli chodzi o witaminy pre-natal to z tego co ja wiem powinnyscie brac od samego poczatku bo zywnosci jest taka a nie inna teraz szczegolnie jak mieszkacie poza Polska a lepiej miec witamin wystarczajaco a nizeli zamalo dla malenstwa. Pierwszy trimester jest krytyczny pod kazdym wzgledem bo sie ksztaltuja organy dzieciatka. Kochane musze leciec bo moja coreczka placze. Pozdrawiam.

Witam ale nas tu duzo!!!!! Ja wam zazdroszcze ze nie macie mdlosci mnie mdli CALY CZAS!!!!! A co do jedzenia to nie jem zadnych owocow i warzyw poprostu nie umiem mdli mnie na sam widok a zmuszac sie nie moge bo zaraz zwracam!!!!! Mi gina dala kwas foliowy z jakimis witaminkami on jest do 12 tyg ciazy a potem znow inny. Martwie sie troche o brak witamin spowodowany brakiem warzyw i owocow ale co mam zrobic ja po prostu nie umiem tego jesc!!!!!!!! BBBBBLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE:-(

Gość matasiak
niestety skreslam siebie z tej pieknej listy :( na usg nie widac pecherzyka beta niska chyba zaczele mi sie @ :( musze teraz tylko dopielnowac i sprawdzic czy to byla ciaz biochemiczna czy pozamaciczna :( anetka......Aneta.......24...........6..........04.05.2007...........? ciszanka...Goska.......30..........5...........?..05.2007............? maagdaa....Magda........26........5............02.05.2007...........? anullka111......anka......30.......5t2d.....07.05....2007.....? _ewkamarchewka_...ewa..30....6..........06.05.2007 ........? Angie24...........Angelika....24.....6........03.05.2007.........? mozolinka........Ewa.........26......7........01.05.2007.........? mamaya....Mariola......25.........6.........06.05.2007........? ja mia ........Beata ......31........5.........19.05.2007.........? agula123.....Aga............26.......5........08.05.2007.........? ma-dzik......magda.........25.......6........15,05,2007..... aga78...Agnieszka..........28......6.........12.05.2007.........? zycze bezproblemowych ciaz i pieknych dzieciaczkow :)

natasiak tak mi przykro :-( Ale nawet jak bedziesz czerwcowa to przylacz sie do nas!!!! Glowa do gory trzymam kciuki za Ciebie!!!! ;-)CALUSKI!!!

matasiak wspolczuje Ci ale badz dobrej mysli moze juz niedlugo uda sie jeszcze raz.Przykro mi strasznie ale trzymaj sie cieplo i probuj nadal🌼

Ja mam taki apetyt ze nie moge sobie z nim poradzic.Ledwo skoncze cos jesc mysle juz co zjem nastepnego.Chyba ze 30kg przytyje w tej ciazy.Choc mam nadzieje ze to mija po pewnym czasie ...:) a druga sprawa to straszne krostki mi wyskakuja i wogole cera mi sie zrobila brzydka.Czy wy tez macie takie klopoty ze skora na twarzy?

Gość ja mia
matasiak nie za wcześnie na wyrokowanie? W piątym tygodniu licząc od ostatniej @ moze jeszcze nie być widać pęcherzyka. Poczekaj jeszcze, beta też rośnie z różna prędkością u różnych kobiet.

Gość ja mia
Aha dziewczyny, jak wy liczycie te tygodnie skoro, bardzo dużo z Was ma 5 tydzień ciaży tak jak ja a terminy porodu tak różne?

Gość agula123
ma-dzik nie przejmuj się z tego co wiem to większość gin tak robi mój zrobił mi usg (widać już było pęcherzyk) dal mi pierwsze zdjecie mojego bąbla i kazał jeść kwas foliowy. Powiedział że mam o siebie dbać i przyjść za 3 tygodnie na dokładniejsze badania i wtedy założy mi kartę ciąży. Aha powiedział że jeśli nie wymiotuje nie mam brać witamin tylko jeść warzywa i owoce, one w zupełności wystarczą.

Gość Gosiak 79
No właśnie jak wy mamuśki liczycie te tygodnie???? Matasiak serdecznie Ci współczuję. Ja idę w czwartek do gina niech mi da na krew to wtedy będę wiedziała na 100% i wpiszę się do tabelki.

Witam... jakos przezylam ten dzien...duzo pracy! Ginekolodzy zawsze licza tydzien ciazy od dnia ostatniej @... Mam wrazenie, ze piersi mi eksploduja...masakra! I ciagle chce mi sie jesc!

Gość Gosiak 79
czyli jak ostatnią @ miałam 12.08 to jak mam to liczyć jako początek 5 czy koniec 3?

Gość Gosiak 79
moje piersi też dają mi w kość!!!!

to jestes w 4 tygodniu i 3 dniu! ... ja nawet nie moge sie dotknac! jest masakra...ale dla dobra wszystkich wytrzymam haha moj maz jest baaaardzo zadowolony...caly w skowronkach!

a ja myślałam że apetyt to tylko mi tak dopisuje. Dobrze że nie bede sama tyła :-). A piersi nawet znośne jeszcze nie urosły ale troche bolą. Mdłości niet tylko czasem po jedzeniu tak troche mdli. A reszty nie mam i sie cieszę. Chociarz nadal zbytnio do mnie nie dociera że jestem w ciązy a tu 6 tydzień się kończy. a dzidzi ama 7 mm jeżeli licząć że z kązdym dniem pprzybywa jej 1 mm.

Gość agula123
Cześć dziewczynki! Pewnie sobie słodko śpicie a ja już w pracy. Mam nadzieje że nie zasnę na siedząco. Nudy...

Gość agula123
Anetka zazdroszcze apetytu. Ja mam napady głodu, ale nie powiem żeby jedzenie sprawiało mi teraz przyjemność. Na szczęście nie mam mdłości, chyba że pomysle o herbacie, którą jeszcze niedawno uwielbiałam (wszystkie rodzaje) teraz tylko miętowa mi smakuje.

Na madłości propounję herbatke imbirową pomaga. Ja kupiał taka na wagę. I opije sobie w pracy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować