Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anetka.

TERMIN MAJ 2007!!!! Czy któraś z was juz o tym wie - ?

Polecane posty

witam dziewczyny ja juz 5 dni po trminie okresu jutro robie test i mam nadzieje ze do was dolacze narazie nie przeszkadzam! Trzymajcie kciuki!!!!!!!

czesc! ja wg @ mam termin na 30 kwie...ale wg owu nieco pozniej.... w zeszla srode bylam na usg ale lekarz nie widzial nic poza kropeczka, za ktora nie moze reczyc, wiec ide ponownie 5 wrze-wtedy bedzie juz widac na pewno...mam nadzieje- a wy ja myslicie? dostalyscie jakies leki-ja bniore duphaston 4x1tabl ale to moze dlatego, ze mialam problem z zajsciem i bralam go jeszcze zanim zobaczylam 2 kreski ;) czy powiedzialyscie juz rodzinie i znajomym-ja jestem od zeszlej srody na zwolnieniu wiec powiedialam szefowi, wiedza tez rodzice i najblizszi przyjaciele...na oglosenie \"Wszystki\" czekamy do 5 wrze jak dostaniemy potweirdzenie,ze wszystko ok :D :D :D ale ja jestem pewna, ze jest ok, chociaz czasem mam stresa... pozdr!! :D

to jest taki przyblizony \"wiek\" ciazy a ja dokladnie wiem ze bylo to 7 sierpnia wiec mama ktora jest gin.powiedziala mi ze jest dopiero 3 tyg i to za wszesnie na badanie.Poza tym ja mam bardzo dlugie cykle bo dopiero w 21 dc zaszlam w ciaze.Takze byloby duzo roznicy w obliczaniu od dnia ostatniej @,tym bardziej ze znam dokladna date poczęcia.

zaczelam dzis w pracy plamic-bylam po poludniu u gina!-nie jest dobrze :-( usg wykazalo zapadniety, nieksztaltny pecherzyk!-dostalam tabletki na podtrzymanie i co 3 dni zasrzyki!-musze uwazac!-mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!-uwazajcie na siebie laseczki-powodzonka

Dziewczyny jestem po raz ostsni na tym topiku i na kązdym innym Nigdy więcej. Otóż byłam wczoraj u lekarza i okazło sie że w macicy nic widać za to jest pecherzyk w jajniku(wszyscy mamy nadzieję że to pecherzyk bo może to byc ciąża janikowa). Oznacza to tylko jedno. Zrobiłam dzisiaj beta hcg wyniku po południu jeśli dodoatni ide do szpitala na usunięcię. Ciążą pozamaciczna. MAm dosyc wszystkiego mam nadzieję że u was bedzie wszystko w porządku.

Gość 100keocia
anetka. trzymaj się 🌻

Dlatego uważam, że lepiej iść szybciej do lekarza. W wypadku ciąży pozamacicznej, jak się ją za późno wykryje do może przebić jajowód (jeśli jest w jajpowodzie) lub uszkodzić coś innego. Ja jutro ide prywatnie do gina, do którego zamierzam chodzić przez cała ciąża, a dzisiaj pójdę na nfz po wszystkie skierowania na badania (za pierwszym razem będzie tego dużo)

to co piszecie powyzej utwierdza mnie w przekonaniu, ze lepiej chuchac na zimne bo tak wczesna ciaza jest bardzo kruchutka. Anetka: bardzo wspolczuję :( trzymaj sie cieplutko... Nikikasia: ja tez mialam plamienie tydzien temu w srodei od razu zwolnilam sie z pracy zeby biec do gina. biore duphaston 4x1tabl, a Ty?

Kurcze, zaczelam sie stresowac, przed tymi dzisiejszymi i jutrzejszymi badaniami. Ide na 16.30. Moze w domu napisze co i jak, a jak nie to jutro. Ciągle nas mało

Anetka napisz jaki wynik badania.Cały dzien siedzialam w pracy i nie moglam przestac o tym myslec.Trzymaj sie ciepło.🌼

biore duphaston 4 razy po jednej tabletce (biore od wczoraj -jak na razie nie ma poprawy) :o( co trzeci dzien zastrzyki \'\'kaprgest\'\'-wczoraj zaaplikowano mi jeden-mam nadzieje ze jakos z tego wybrne!-dzis leze caly dzien i boli m nie cale podbrzusze!

Czesc jestem dzisiaj w nieco lepszym nastroju okazało się że jestem w ciązy wynik beta 1500 ulU/ml. Pan laborant zapewnił że ciąza. Wg moich wyliczen 5 tydzień. Niestety nie podał norm bo ja nie powiedziałm że chce a ja nie weidziałam że trzeba zaznaczyć ze z normami. Dzwoniła do gin. I umówiłyśmy się że jeżeli pczuję bole brzucha mocniejsze to mam zgłosić się natychmiast na izbę przyjęć. Na razie czekam jest 50/50. Co myslicie o miim wyniku?

Gość aweggggg
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 9 - 130 4 – 5 75 – 2600 5 – 6 850 - 20,800 6 – 7 4,000 - 100,200 7 – 12 11,500 - 289,000 12 – 16 18,300 - 137,000 16 – 29 1,400 - 53,000 29 – 41 940 - 60,000 Dziewczyno, ciesz się wreszcie tą ciążą i nie panikuj.

Anetka tu znalazłam normy: http://www.maluch.com/BHCG-normy.htm Trzymam kciuki 🌻 Byłam wczoraj u gina z nfz. Zbadał mnie, powiedział, że wszystko wskazuje na ciążę. Niestety nie robił usg, ani nie dał skierowań na żadne badania (kazał przyjść za 2 tygodnie). Już chyba tam nie pójde. Przypisał mi jeszcze luteinę na wszelki wypadek. Ją chcę brać. Dzisiaj idę prywatnie. Chyba będzie usg, więc zobaczę moją fasolkę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Dziewczyny dzieki za normy ale wy podajecie mlU.ml a u mnie jest ulU/ml. Nie weim czy to to samo/ 100 krocia radze ci zaczekać jeśli jest wszystkow porządku zaczekaj. Nie spiesz się bo rozczarujesz się niemile jak ja. U mnie nic nie było widać. I też wybiorę sie za 2 tygodnie jesli bede sie czuła dobrze. Z twoich wyliczeń który tydzień U mnie skończył sie 4 rozpcozyna 5.

Gość aweggggg
To jest to samo

Licząc od @ to mam już za sobą pełne 5 tygodni i jeden dzień, czyli jestem w 6TC. Rozmawialam z prywatmym lekarzem w piątek i kazał przyjść mi dzisiaj

100 krocia jak tylko wroćóissz to napisz czy było coś widać. 6 TC powinno juz coś być a masz jeszcze dodaktowe akieś objawy. Bo mni bola piersi i ten brzuch. I czasem mdli ale malutko/. A teraz dostaje obsesji czy jest tak jak powinno. Mam prośbę do magdy której mam jaest gin. Bardzo proszę czy mogłabys skonsultowac mój prypadek chociarz wynik czy na koniec 4 tygodnia cioąza rowija sie rpawidłow. A może jeżli ja powtórze za dwa dnia rozjaśni obraz. Co zrobic żeby jakoś potwierdzić że wszystko w porządku.

Mnie czasami boli brzuch jak na @, a czasami kłuje z boku. Trochę mnie mdli wieczorami i bolą piersi, jak dotykam. Sikam co godzinę :)

Czesc Anetka.Ciesze sie ze dzisiaj masz lepszy humor no i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.Zapytam sie mamy ale dopiero wieczorem bo teraz jest w szpitalu a potem ja ide do pracy i zobacze sie z nia wieczorkiem.Wiec napisze Ci wieczorem albo jutro rano bo wiez ze Ciebie nie ma wieczorami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować