Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulina85

Staranka o dzidzie po tabletkach anty

Polecane posty

Witam!od dwoch tyg zaczelismy starania o dzidzie.jak na razie ciezko,bo niedawno przestalam brac tabletki i wszystko mam rozregulowane,zaczelismy staranka od razu,nie robilismy przerwy,bo podobno szybciej mozna zajsc w ciaze.Mam nadzieje,ze sa tez jakies dziewczyny,ktore zaczely staranka zaraz po tabletkach.buziaczki i pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze jestem mloda to chyba jeszcze nic zlego nie znaczy!po prostu chcemy miec dzidzie!chyba nie wazne jest ile ma sie lat,tylko czy sie juz do tego dojrzlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co chcesz
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie przeżyłaś jeszcze
pierwszej menstruacji to nie musisz brac tabletek antykoncepcyjnych dzidzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
hej!kobietko jestes z rocznika 85?ja tez prawie od roku jestem mezatka i tez od mies staramy sie o dzidzie a;e bralam tabl jakis czasi dopiero dochodze do siebie chetnie bym pogadala z toba na gg?co o tym myslisz bo tu sie nie da bez zbednych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chetnie pogadalabym na gg,ale wczoraj kupilismy nowy komputer i cos tam z haslem jest nie tak i nie moge \"dostac\" sie na razie do gg!szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
jakie tabl brala anty?bylas teraz u lekarza?jestes męzatka?ja jak ostawilam to mi torbiel sie zrobil hormony sie rozszlay a teraz jest dobrze tylko cere mam starszna i musze 10 razy barzdiej o nia dbac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka..
moja sąsiadka od razu po odstwieniu zaszła w ciązę.. no i urodziła ślicznych dwóch chłopców;) więc powodzenia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
zdarza sie tak owszem ale mi po braniu tab rozszlal sie wszytko teraz sie juz normuje;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam novynette przez 2 lata z mala przerwa,u lekarza bylam to mowil,zebym sie starala o dzidzie od razu po odstawieniu tabletek,nie jestem jeszcze mezatka,na razie mam narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
ja brałam steridil21, jak byla lekarza to tez mi tak mowil ale u mnie wyszlo od razy,glupi hormony teraz mam lek nawet na zwiekszenie plodnosci przez 6 dni nawet lekarz mowil ze szybciej sie zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
ja tez bralam tab 2 lta a z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie nic mi sie zlego nie dzieje,ale w nastepnym tyg ide znowu do lekarza,bo u mnie z owulacja jest cos kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
a ile sie starcie jak badasz kiedy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie od 2 tyg,ale lekarz mowil mi ze po odstawieniu moze byc nawet kilka owulacji w cyklu albo w ogole,teraz na wizycie bedzie mi robil jakies tam badania zwiazane z owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle,ze czasami bez zadnych badan zachodzi sie w ciaze szybciej niz chodzac po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
aha,wiesz ja zrobilam sobie kalenarzyki mniej wiecej ob kiedy sa dni plodne,a skad wogole jestes>?jakie sa takie najb char cechy owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
a ja jeszcze zuwazylam ze ci co nie chca na ogol jeszcze dzicka to zarzaja im sie wpadki a ci by bardzo chcieli maja problemy..........pracujesz cz sie uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
1 dzidzi,ja pracuje od miesiaca a jeszce studjuje zaocznie a ty ja jestem z woj lodzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje teraz bede na 3 roku.Sa rozne objawy owulacji-bolace jajniki,gesty sluz przypominajacy bialko jaja kurzego.jestem a wroclawia a T y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakkkkkk
ja ok częstochowy mieszkacie razme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×