Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anulka .

Gdzie kupujecie kolczyki?

Polecane posty

Gość anulka .

Witajcie dziewczyny! Chcialabym kupic jakies oryginalne kolczyki, bylam wczoraj w galerii centrum, moze cos by sie znalazlo, ale ceny lekko wygorowane, a w takich spinkowo-koralikowych wszystko na jedno kopyto, a gdzie Wy kupujecie kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulki
na allegro.wogóle to jest taki sklep z koralikamii ja sobie sama robię bizuterię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvgvgvgvgvvgvgv
dajcie jakis link z kolczykami , sama szukam i jakos nie moge znalezc fajnych i oryginalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulki
chwilka, ok? tylko znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa Królewna
Ja kupuję w Promod-zawsze znajdę coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęściej kupuję w H&M, Promodzie, Vero Moda, na Allegro jak mam więcej czasu, to też zawsze wyszperam coś ciekawego :) z typowych srebrnych mam dużo z Apartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna M.
sa rewelacyjne www.wylegarnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtGlasso.pl
Zapraszamy do nowo powstałego sklepu internetowego z biżuterią ręcznie robioną. W przeważającej części oferta obejmuje kolczyki ręcznie robione. Zapraszam http://ArtGlasso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska z wodą...
Najfajniejsze kolczyki wyhaczam na ebayu lub stronach zagranicznych - zwykle ceny są niższe, niż za "ręcznie robione" w Polsce i są ładniejsze, a nie wszystkie na jedno kopyto :) Średnio za parę kolczyków płacę około 20$ plus wysyłka [zwykle po 2-3 pary kupuję, a wysyłka zwykel zamyka się w 6$]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Mam dobre doświadczenia ze sklepem ze stronki www.crazydiamond.pl. Zawsze szybko wysyłają biżuterię, a do tego mają chyba najniższe ceny w necie za takie rzeczy jak biżuteria Shamballa i chyba też największy asortyment. Ogólnie – polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pytacie o kolczyki. To zależy w jakim stylu i do jakiej kwoty chcecie znaleźć... ale ja ostatnio kupiłam sobie biżuterię na Balladine, a z kolczyków to moja propozycja: http://www.balladine.com/bizuteria,kolczyki-z-perlami-cocarda,32-k-5105-52031-p http://www.balladine.com/10-decoart-105-b Dajcie znać co sądzicie, bo może się skuszę na jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Ładne kolczyki z brylantami znalazłam sobie na stronie www.staviori.pl . Włoska marka, w sumie pierwszy raz o niej słyszę ;P Ciekawe mają stylizacje, można znaleźć coś bardziej eksklusive na wyjście na przyjęcie, bankiet itd, ale też bardziej casual – do pracy, na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Bardzo ładną i taką nietypową biżuterię np. Shamballa mają w sklepie online na www.newcraft.eu . Tutaj znalazłam super kolczyki i wszystkie znajome pytają – skąd ją mam? :D Hehe, no są niebanalne. Nigdzie indziej nie widziałam takich połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ostatnio śliczne kolczyki w trzy złote kwiaty znalazłam na stronie www.fulloffashion.pl . Może tutaj poszukaj. Zapłaciłam za nie 35 zł, a wyglądają, jakby kosztowały kilkaset złotych! Super styl, modny wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za grosze można super kolczyki i biżuterie sprowadzić sobie z Chin ;) Korzystam z allinside.pl i nie mam problemów z zakupem tego co mi potrzebne, bo wybór jest tam na prawdę spory ;) Ceny zdecywodanie niższe niż w sieciówkach, zatem polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami spamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz mieć kolczyki, których będziesz pewna że nikt nie ma musisz niestety sama je sobie zrobić (gotowe elementy bez problemu kupisz na allegro), ale z drugiej strony musisz to lubić i mieć odrobinę umiejętności. Podobna sprawa (chociaż w nie każdej galerii) są stoiska na których dziewczyny na miejscu robią takie handmady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To alliside.pl jest serio fajną stroną. Długo szukałam takiego sklepu ;) Dzięki za link, na pewno skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że allinside.pl to strzał w 10. Zamówię tam kilka zestawów z okazji karnawału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andeko
W sieci, ale nie kupuję drogich, bardziej drewniane, coś w takim stylu - http://coolkishop.com/35-drewno Oczywiście zakładam je na wybrane okazje - nie pasują do wszystkiego, ale sama osobiście bardzo lubię w nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje ostatnio tylko przez internet, przeprowadzilam sie i zmienilam prace i teraz w ogole nie mam czasu na bieganie po galeriach, a poza tym ta pogoda jakos mnie nie zachęca. Zamówienia robię zawsze na jubilea.pl, kurie przywozi paczke w ciągu paru dni, długo nie czeka, na pewno krócej to trwa niż moja wyprawa na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Mam tatuaż identyczny, jak te kolczykiwww.ankabizuteria.pl/kolczyki-srebrne-pozlacane-nieskoczonosc- i musiałam dokupić do kompletu 🙂 Cyrkonie fajnie wprowadzone. Jeszcze można dobrać zawieszkę nieskończoność i kilka innych dodatków spójnych. Mój ulubiony sklep z biżuterią, bo bardzo dobrze doradzają. Biżuteria do każdego rodzaju urody. Sporo włoskich kolekcji praktycznie zawsze nagradzanych w branży. Zostawiam kontakt, bo warto próbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny sklep to AnKa Biżuteria. Ciekawe oferty i fajne ceny . Mam kilka sztuk biżuterii z ich sklepu, jeszcze nie zdarzyło się żebym nie była zadowolona.  Chociaż wkurza mnie to ,że wiele produktów chciała bym mieć, a nie mogę 😄  Koleżanki zawsze pytają się skąd mam takie cuda. Lubię wyszukać sobie coś nietuzinkowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dosyć jubilerów na mieście . Ciągle to samo . Też zaczęłam szukać już na stronach internetowych. Czasami trafiłam na jakiś  ,,bubel" , szybko odkryłam gdzie jest ,,prawdziwa biżuteria"  i teraz staram się trzymać już tych sprawdzonych stron. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg

Nie kupuję. Mam zrobione małe złote trójkąciki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska

U jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×