Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

Piekne perfumy które stały się strasznie popularne...

Polecane posty

Otóż jadac wczoraj autobusem na 3 (!!!) pasażerkach wyczułam Euphorię(a to moje ukochane :( ). Strasznie popularny jest teraz także Light Blue i J\'adore(były dawniej,teraz to nie wiem).A Wy spotkałyscie sie kiedys z takia sytuacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraa veritas
Był czas,że co druga laska pachnaiła Pur Blnką Avonu.Ale to już dawno... Sama lubiłamten zapach,a teraz już mi się przejadł i jak go czuję,to mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore amore
kazda tym pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
nigdy nie obwachuję innych obcych osób bo można niekiedy wyczuć inne mniej interesujace zapaszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-e-r-i-o
Marin obwachujesz wszystkie pasazerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAA i jeszcze
Boss Intense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisałam że nie,a poza tym wiekszość wylewa na siebie pół butelki więc czuć na kilometr :-o. A cxo wy wszyscy macie takie dziwne mysli dzisiaj co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulll
up pisac na temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupiłam sobie Narciso Rodriguez For Her :D ale wciąż tęsknię za Euphorią... Strasznie są popularne aż mi sie płakać chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-e-r-i-o
Bardzo lubie Chanel 5 (oryginalne oczywiscie) ..Dziwie sie tylko,ze osoby jezdzace autobusem ich uzywaja. W koncu butelka tych perfum to polowa m-cznej splaty za samochod ;-) Marin a moze z Twoim wechem cos nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .A**na
Hugo Boss Deep Red- zapach dosyć trwały, więc można bez prolemu wyczuć go u innych, co często mi się zdarza. Nie cierpię Fair Away z Avonu, jak tylko czuję ten zapach momentalnie mam mdłości. Ale szczerze to mało kobiet się perfumuje, rano w autobusie nie czuję jakiś powalających zapachów, a muszę przznać, że z samego rana mam bardzo wyostrzony węch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam tylko zapachów
Ralphe Lauren, głównie klesycznego Ralpha, perfum Fragonarda Eau Fantasque ( w lecie) albo Pure Poison Diora i jakoś od nikogo tych zapachów nie czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam tylko zapachów
miało być Ralpha Lauren:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byś może rzym
za 2,50 w kiosku..mój zapaszek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pzrez jakiś czas używałam kenzo-jungla,ale teraz ten zapach mi sie nie podoba,jest za mocny teraz używam amor-amor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidoff tez bardzo populary ostatnio.No i oczywiscie Bruno Banani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja mam
Aqua Women firmy Rochas i jeszcze sie nie spotkalam u nas z takim zapachem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no bo zaraz zrobi sie z tego inny temat :).Chodziło mi o perfumy które są teraz bardzo popularne a nie o te,których uzywacie. Do listy zaliczaja sie jeszcze Pret-a-porter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PACHNĄCA
a ja używam wody toaletowej OLIMPIA i nikt w busie nie pachnie tak jak ja hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jesli chodzi o zapachy
To kiedys idąc rano zaspana do pracy przyłapałam sie na tym,ze podążam krok w krok za pachnącym mężczyzną .Szłam tak dobre 5 min.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie z AVONU
mi osobiscie sie kiedys podobaly bruno banani i tak juz ktos napisal wszyscy zaczeli tym pachnac ( ja nie skonczyam swojej buteleczki bo miala dosc wydawalo mi sie ze wszyscy pachan tak jak ja:) wspomniane juz amor amor ( przyjaciolka przywiozla sobie z londynu jak tylko weszly na rynek, strasznie unikatowy dla mnie to byl zapach a teraz w kolo tylko amor amor hmmm jednak stawiam ze wiekszosc to podrubny to ich sa tony na rynku a niektore jesli chodzi o nute zapahcowa calkiem niezle zrobione ..gorzej z trwaloscia no ale niektorym to nie przeszkadza;) dle mnia tragedia ... mi udalo sie zdobyc perfumy dla mnie przepieknie pachnace i naszczescie uzywam je od ponad roku ( zapach nie jest nowy) i nadal pachne unikatowo ( zdarza sie mi ze sie ludzie pytaja czym tak ladnie pachne) ale to sa perfumy firmy bardzo znanej ale w Polsce prawie nie reklamowanej a juz moj zapach nie jest reklamowany wcale i dlatego co druga kobieta nim nie pachnie:) Bo prawda jest taka ze gro kobiet rzuca sie na zapachy reklamowane albo z promocji;)i takie potem efekty tego mamy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio wyczuwam dużo
Pur Blanki i Light Blue:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×