Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marin

Piekne perfumy które stały się strasznie popularne...

Polecane posty

Gość Giordani Gold
są piękne, ale czy popularne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua di gio
Giorgio Armani, damskie oczywiście, piękne...ale za dużo juz babek je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka i juz
a ja ciągle czuję Sankai - Bi-Es.Co prawda to tanie badziewie i nawet perfumami tego nazwać nie można,ale mnóstwo osób tego używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wszystkie zapachy Dior. Na szczęście podróbki odbiegają troszkę od oryginałów (nie spotkałam jeszcze super podróbki np. Miss Dior....wszystkie są inne). No i ostatnio zapach Versace \"Noir...\".coś tam, piękne i też często można wyczuć na ulicy. A ja osobiście uwielbiam wszystko o zapachu zielonej herbaty i wbrew pozorom nie spotykam często tego zapachu u innych kobiet. A zapach piękny i bardzo świeży...i praktycznie pasujący do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo często czuję
Light Blue osobiście gustuję w odmiennych zapachach, np. Dune, Jungle Kenzo i moja ukochana Venezia do której powracam co jakiś czas :) aha... i nie wiem jak ktos może wyczuć Pur Blancę, bo na mnie nie pachnie ona nawet 5 minut :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cerrutti 1881 - wersja klasyczna bladorózowa... mój zapach ukochany od lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiktl
no pamietam okres Angel (bardzo ładne ale czy na codzień?) , teraz bardzo popularne są Chanel Chance ... Ja tez marzę o Euphorii :(... ale juz na nia oszczędzam. Apropo czy któraś z perfumerii sieciowych ma 30 ml? Widziałam w sklepach internetowych ale nie na półkach. A jeśli chodzi o męski zapach to pójdę jak w ogień za facetem pachnącym Farenheit (jak to się dokładnie piszę) od Diora. Stary, dobry zapach. Były jeszcze jedne takie perfumy, niestety nie wiem co to było, ale zawsze działały na mnie, pachniał nimi mój ex (to było z 8 lat temu hihi). Napewno nie należały do najwyższej półki, cena na poziomie Adidasa. Zresztą ja byłam pewna, że to czarny Adidas jest, ale nie... chcialam kupić mężowi i to nie to. Teraz bardzo rzadko go czuję od facetów. No i głupio mi spytać obcego chłopa jakich perfum używa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja mam 3 i sobie zmieniam: Eternity Calvina Eau Torride Givenchy London Burberry ( to new edition) co sie mam denerwowac? a Chanel Chance jest nagminne... bue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teamt umarł. Strasznie popularne są także Miracle Lancome ehhhh a Euphoria to juz standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła-33
Nie wiem czy popularny,ale mnie sie podoba"Emporio Armani-złoty flakon,albo little black dres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missiaaa
Ja mam Tropical Explosion i nie mam takiego problemu że ktoś inny nimi pachnie, bo są z Krety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies trzy lata temu bardzo lubilam Light Blue D&G. Mialam wtedy wielka butle tych perfum, ale zapach szybko mi sie znudzil, tym bardziej, ze co druga laska na ulicy pachaniala D&G albo jakas jej podrobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylka, to bylo 4 lata temu , wlasnie odkrylam ten zapach, a w Polsce stawal sie dopiero popularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue - ooo, to byl moj prezent zareczynowy, oprocz pierscionka, oczywiscie, kojarzy mi sie z ta wlasnie uroczystoscia. Light Blue sa BARDZO popularne. I niebanalny aromat to jest. Natomiast kiedys, chyba w zimie 2002-2003 byl bardzo popularny Lancome Intense, ale mi ta nutka mleczna w nim nie odpowiada. W szkole, w tamtejszych czasach (1997) kolezanki namietnie kupowaly deo-perfumy XL by Xavier Laurent, w srebrzystej butelce, a w gimnazjum Kurrare (1993) Pamietam dezodoranty perfumowane Impulsy, Impuls o2, i edycja limitowana z fotkami Spice Girls Osobiscie kupuje perfumy w USA. KOCHAM WHITE DIAMONDS BY LIZ TAYLOR i DESIGN BY AMERICAN FRAGRANCES. Dla faceta moze byc FAHRENHEIT DIOR, CHANEL ALLURE, HUGO BOSS HUGO i KOUROS YVES SAINT LAURENT (ulubiony zapach mojego Taty i az 2CH facetow ex;) Mama uzywa Chanel N 5, Poeme Lancome i YRIA Yves Rocher (moim zdaniem, aromat STWORZONY DLA BLONDYNEK, boski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak Ty
Ja najbardziej lubiałam Vanilla Fields, zawłaszcza tą drugą wersję z nutką piżma. Szkoda że nigdzie ich nie można kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam Lancome Poeme zapach dosc charakterystyczny i nie kazdemu przypada do gustu i jest raczej malo popularny:P mialam Versace Crystal Noir i nie wydaje mis ie zeby kazdy nim pachnial bo to rowniez dosc malo znany perfum ii nie przypadl mi do gustu :o a bardzo ale to bardzo poularne sa chanel :P ale dziwne ze nasze spoleczenstwo tak narzeka na biede ale Tylee osob stac na chanel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain Au Chocolat, zgadzam sie z Twoja opinia o perfumach Poeme Lancome. Dla mnie sa duszace i jakby mdle. Moj Tata natomiast uwielbial ten aromat. Moze u facetow sa inne nosy? :) Wrazliwe na bardzuej subtelne nutki perfumerii? Nie wiem Moja babcia nawet puse buteleczki po perfumach Chanel wklada do starej szafy, zeby posciel, reczniki i chusteczki pieknie pachnialy. Podoba mi sie jeszcze Krasnaja Moskwa, ale to juz prawdziwy rarytas, nawet na Allegro nie ma. I SIKKIM Lancome, tez juz chyba wycofali. Aromat, podobny do Vanilla Fields ma The Body Shop w serii waniliowej, uwielbiam te kosmetyki. Angel Thierry Mugler ma bardzo mocna nute wanilii i gorzkiej czekolady Yves Rocher ma perfumy o zapachu waniliowego likieru Vanilla De Bourbon I Sephora kiedys miala Brown Sugar - tamte perfumy sa o zapachu wanilii, i takich cukierkow domowej roboty, jak na lyzke nasypuje sie cukier i pali sie na ogniu, wtedy sie karamelizuje. Mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona karen
new york- piekne i czerwony i zielony, a i paris hilton just me:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannniiiaaaa
a ja lubie wyrozniac sie w tlumie....moje ostatnie perelki to COCO MODEMASEILE CHANEL, VERSACE WOMAN, DIOR MISS DIORE CHERIE(NIE MYLIC Z MISS DIOR)-LIMITOWANA EDYCJA, LANCOME HYPNOSE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam...
GIVENCHY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria994
Black opium piękny,popularny a jak intensywny zapach. Wystarczy niewiele użyć a pachnie cały dzień. Zamawiam go z www.zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Paco Rabanne Olympea? jest świetny a wydaje mi się,że nie aż tak popularny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia99
Olympea to mój ulubieniec. Intensywny,wyróżniający się w tłumie zapach,którym pachnie cały dzień i zachwyca innych.O wiele taniej można go dostać na www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście są niektóre perfumy, które są bardzo popularne ale jeszcze mi się nie zdarzyło aby w moim otoczeniu wiele osób miało takie same. Kupuję na zapachowiec.pl Versace-Crystal Noir i jest to dość popularny perfum ale mi się podoba i nie zwracam uwagi czy któraś kobieta w moim otoczeniu też taki będzie miała :) Jak będzie to fajnie, mamy taki sam gust w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×