Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość Anna Masłońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy
z jakich firm sa najlepsze farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Witam! Od 4 lat pracuję w swoim zawodzie. Ukończyłam szkołę i kilka kursów. Jestem posiadaczką wielu dyplomów. Kocham swój zawód. Wykonuję go w renomowanym salonie. Jeśli macie jakieś problemy z włosami chętnie pomogę. Na forum jest juz stylistka, a więc czas na fryzjerkę. Dodam, że mogę także udzielić porad jako wizażystka. Kosmetyka też nie jest mi obca :) ... OGÓLnie uwielbiam kreować wizerunki... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Ja jako fryzjerka używam farb Weli... i te też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi_22
mam bardzo geste i grube wlosy a do tego falowane!!! nie umiem sobie poradzic z ich ukladaniem!! jaka fryzura jest najlepsza? teraz mam wlosy dlugosci mniej-wiecej do brody!! POmocy!!! ja sie chyba na lyso zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jaka fryzure proponujesz dziewczynie ktora uprawia sport? mam wlosy do lopatki i chce je sciac, myslalam tak do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
czy do moich przedluzanych wlosow z naturalnych ludzkich -musze uzywac specjalnych szamponow do wlosow przedluzanych czy nie koniecznie-wkoncu sa ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Ojjj tylko nie na łyso :) ... Polecałabym mocno wycieniować włosy,aby nadać im lekkości. Do tego szampony i odżywki wygładzające. Mogłabyś także zaopatrzyć się w dobrą prostownicy i odpowiedni preparat do prostowania... np z Welii :) Prostowanie jest proste! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nakładanie na przesuszone włosy kremów do twarzy , balsamów do ciała typu nivea szkodzi?? czy nadmiar odżywek szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
anula89 - Dla dziewczyny która uprawia sport polecałabym fryzurę, gdzie włosy w okól twarzy są mocno wydegażowane i wycieniowane. Nie będziesz miała problemu z opadającymi na twarz kosmykami :) Długość taka jaka Ci odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam włosy proste jak druty a od kiedy zaczęłam je poddawać różnym zabiegom (trwała, farbowanie) od kilku lat skręcają mi się po myciu i pod wpływem wilgoci. czy można coś zrobić, aby moje włosy powróciły do swojej dawnej kondycji i struktury, czy to już raczej nieodwracalna zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
sunday morning ---- specjalnych szamponów używać wcale nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełkalyptus
moglas chociaz wysilic sie na wlasny pomysl na temat, a nie kopiujesz od innych :O ja jestem lysym facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Bongo Bongo - Pierwszy raz spotykam się z przypadkiem gdzie ktoś nakłada na włosy preparaty do twarzy bądź ciała. Szczerze nie polecam :) A co odżywek to jeżeli przez długi okres nakładasz jakąś bez przerw może uzależnić włosy i zaszkodzić..a przecież nie taki jest jej cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
jaka fryzura dla pulchnej brunetki o kwadratowej, pulchnej twarzy z lekkim podbródkiem? (dodam, że mam teraz włosy do ucha, mocno wycieniowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Vivienne - niestety trwałe ondulacje i farbowania to zabiegi bardzo silne... i to co się stało jest chyba nieodwracalne. Sama mam taki efekt... pozostała mi prostownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.
Hej,mam podatne,naturalne dość długie brązowe włosy. Moim problemem jest to,że mocno mi sie przetłuszczaja u nasady,w związku z czym myje je prawie codziennie. Natomiast cierpią na tym moje końcówki,bo przez czeste mycie są suche jak siano!!! Czym je zatem myć,jak pielegnowac? PS Podcinanie końcówek nic mi nie daje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
ełkalyptus - niby co od kogoś kopiuje? Ty jesteś prymitywem... takich tu wielu - aroganckich krytykantów... którzy nikomu nie pomagają... zamierzam od teraz być obojętna na takie uwagi... bo przypadkiem jeszcze ktoś zniszczy topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
QWER - np mycie szamponami zawierającymi orzech włoski :) jest wiele sposobów :) Byle nie rumianek bo on rozjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełkalyptus
"pracuję jako stylistka - chętnie udzielę rad" i NIE WIESZ CO KOPIUJESZ????????? żenujące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
azusia - to zbyt mało informacji... nie potrafię wyobrazić sobie Twojej twarzy. Możesz udostepnić swoją fotografie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA UZYWAM CZASEM TAKICH KREMÓW DO CIAŁA WŁAŚNIE A TO DLATEGO ŻE MAM PRZESUSZONE WŁOSY OD PROSTOWNICY I PRÓBOWAŁAM JUŻ WSZYSTKIEG0.. A CO PANI MYŚLI O FIRMIE GLISS KUR? i czy bardzo szkodliwe jest NIE spłukiwanie BALSAMÓW DO WŁOSÓW ZE SPŁUKIWANIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARSa
eukalyptus>>>jak cie nie interesuje to tu nie zagladaj prostee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
wolę nie wysyłać nieznajomym swoich fotografii. jakie inne szczególy są ci potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
ełkalyptus - ja pracuję jako FRYZJERKA - nie widzisz różnicy?... POMAGAM KOBIETKA BO zauwazylam ze pojawia sie wiele tematow dotyczacych włosów... a poza tym... co ja ci sie bede tlumaczyc, koncze te niepotrzebna dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
weronika. - jak to podcinanie końcówek nic nie daje?? Przecież wtedy ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czym polega zabieg trwalego prostowania włosów? czy włosy bardzo się po nim niszczą? ile coś takiego utrzymuje się na włosach i na jakich wlosach powinno to być wykonywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Bongo Bongo - Pierwszy raz o tym słyszę no ale skoro Ci pomaga to dobrze :) .... A co do firmy Gliss Kur to po pierwsze uwielbiam zapach tych szamponow i ich konstystencje :) To niezła firma :) Fryzjerki sobie ją chwalą, szczególnie te, które robią trwałe ondulacje :) .... A niespłukiwane odżywki szkodzą... niesttey często wystepuje po nich łupież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopatka
czesc, ja mam problem z moimi wlosami- mam z natury krecone i bardzo puszyste włosy...niektore pasma bardzo sie kreca, zwłaszcza te z tyłu, a z przodu niektore mam proste- wlosy są długie- do ramion, krecą tez mi się na czole i przy uszach....nie wiem jaka fryzure juz nosic, nosze zwiazane w luzny kok...ale mam juz dosyc tej fryzury, moze bys mi cos poradziła...? Z góry dziękuje :D:D:D :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.
Podcinanie nic nie daje,gdyz moje włosy ogólnie sa suche,z wyjatkiem samej nasady,gdzie mi sie bardzo przetłuszczają. Mozesz zmi polecić jakis szampon lub ewentualne odżywki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×