Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość neri

Tabletki antykoncepcyjne a brak ochoty na sex!

Polecane posty

Gość gość
No właśnie mi równiezż chodzi o ten ból głowy ! Dobra to zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie kobiety mogą stosować tabletki anty. Ale i tak przed podjęciem takiej decyzji warto podpytać lekarza i zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj śmiało.Moim zdaniem libido therapy w działaniu są o wiele lepsze od bardziej reklamowanej stime. Inne tabletki,które są również dobre to viamea. Coś ala libido therapy (brałam je zamiennie). Zadziała pod pewnymki warunkami Twój facet nadal Cię pociąga..... bo jak totalnie na niego nie lecisz to żadne tabletki Ci nie pomogą Oraz że będziesz brała je regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmi

Ja tak mam , no masakra, zupełnie nie mam ochoty na seks 😞 Zastanawiałam sie nad tabletkami wspomagającymi libido ale czy to pomoże.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larisa

Też tak mam. Jesli próbwoalaś zmiany tabletek na rózne ( a widzę,ze brałas tabletki zawierjące w sobie bardzo różne hormony) to po prostu tak masz. U wielu spadek libido jest częstym ( oczywiscie niepożądanym efektem). Tabletek na wieksze libido jak najbardziej możesz sobie spróbować. Ale odpuściłabym sobie asequrellę bo u mnie osobiście efektów nie dała żadnych poza bólem główy :P Lepsze są moim zdaniem libido therapy. Aczkolwiek nie tak rozreklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmi

Rozumiem,że też są bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larisa

Jak najbardziej. Po prostu nie są tak rozreklamowane jak jest rozreklamowana asequrella. Co nie znaczy oczywiśćie,ze nie mają działania bo mi osobiście bardzo pomogły. Z tabletki na tabletkę czułam,że libido mi sie podnosi. Aż było takie jak wtedy kiedy nie brałam antykoncepcji. Nadal je biorę, ale nie wiem jak tobędzie jak je odstawię. Czy brak ochoty na seks powróci czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi odstawienie też bardzo pomogło. Odstawiłam co prawda po konsultacji z lekarzem, ale konsultacja polegała bardziej na „chce pani odstawić? Dobrze. Proszę wybrać do końca blistra” i tyle.

No i dobrze jest o tę sferę dbać 🙂  My wprowadziliśmy kilka zabawek erotycznych, czasami wybieramy się w jakies miejsce jedynie we dwoje. No i polecam literaturę erotyczną:  https://virtualo.pl/ebooki/erotyka-c942/ Potrafi znacznie poprawic nastrój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też go mam I też nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych. Najważniejsze że działa, bo do najtańszych nie należy.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a czy sądzicie,że warto jest wypróbować sobie tabletki na zwiększenie libido przy tabletkach antykoncepcyjnych? Chodzi o to,że od jakiegoż czasu zupełnie nie mam ochoty na seks i zastanawiam się czy takie tabletki przypadkiem jej by nie zwiększyły. Od razu mówię,ze nie myżlę tutaj o asequrelli bo już brałam rok temu i zraziłam się do nich. Myżlę albo o stimei albo o libido therapy.

Edytowano przez Iprra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×