Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaczka196

solarium i paznokcie przed slubem-doradzcie?

Polecane posty

dziewczyny za bardzo sie na tym nie znam,na solarium chodze sporadycznie a tipsow nigdy nie mialam. Zastanawiam sie czy przed slubem lepiej isc na solarium na łozko zwykłe czy brazujące? jaka opalenizna jest bezopieczniejsza,ładniejsza,bardziej trwała?i ile wczesniej,na jak dlugo trzeba sie do solarium wybrac? i drugie pytanko jakie tipsy sa lepsze żelowe czy akrylowe i czym sie różnia/jakie ceny są/ i kiedy przed slubem powinno sie je zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka ja idę na lóżkowe normalne solarium, a paznokcie będę robić w piątek, dzień przed ślubem :) NIe wiem czy to jest reguła, ale tipsy żółkną pod wpływem solarium, tak więc najlepiej zrobić je później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiii
solarium lepsze łózkowe :) a tipsy jak wspomniała kolezanka najlepiej robic dzien przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o solarium to wiem ze łóżkowe najlepsze ale pytałam czy zwykłe czy /nowość już od jakiegos czasu/ brązujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
polecam zwykle od brązującego robia sięplamy nie ryzykujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milene_domingues-
ja pójdę ze 3 razy na solarium bo wiem że jak się chce za bardzo pięknie wyglądać to się przesadzi i jest na odwrót: czyli masakra. Poza tym głupio to wygląda jak panna młoda jest brązowa a pan młody stoi przy niej blady jak ściana:-/ Mój narzeczony jest blondynem i ma raczej jasną karnację więc i ja muszę być w miarę jasna:-) Acha, a tipsy to nie radzę jak się nie miało nigdy bo będziesz cały ślub pamiętać o tym że masz tipsy albo sobie oko wykolesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dlugich paznokci jestem przyzwyczajona /ale miałam albo własne-uchodowane;) albo tipsy na klej takie plastiki;) / a zastanawiam sie jakie są teraz najlepsze,najbardziej trwałe bo jest teraz od groma różnych \"odmian\" tipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
mówią ,że najlepsze sa zelowe.Co do długosci kaczuszko to przeciez nie musisz robic tych tipsów szpon tylko takie delikatne w kształt migdała slicznie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
z tego co obserwuje to tipsy nie wyglądają ładnie. No może z wierzchu jako tako ładnie ale pod spodem nie podoba mi się jak widać paznokieć, który sie kolorem odróżnia. Wolę naturalne paznokcie, nie za długie, nie za krótkie a zadbane:-) Żaden tips im nie dorówna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do solarium to u mnie było inaczej. Miałam ładną opaleniznę naturalną (lipcową), natomiast wybrałam się do solarium (stojącego) we wtorek (ślub miałam w niedzielę), tylko \"odświeżyć\" moją opaleniznę. Paznokcie - sobota, był to manicure francuski z delikatnymi zdobieniami, ale nie byly to tipsy, tylko poprostu moje. Paznokcie można przygotować wcześniej, ale samo malowanie - najlepiej w pzreddzień lub w sam dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma ładne paznokcie swoje to moze po prostu iść zrobic sobie manicure francuski, ale sa tez takie osoby które maja swoje paznokcie bardzo łamliwe i nietrwałe wtedy mozna sie przejść zrobić tipsy, odradzam akryle, najlepsze sa żelowe, no i wcale nie musza byc to szpony dlatego, że po przyklejeniu gołych tipsów dobiera sie samemu długośc taka jaka się chce miec, zbyt duzo seansów na solarium tez odradzam, na tipsy najlepiej iść dzień przed slubem, robienie tipsów np. tydzień przed slubem jest bez sensu, bo będziesz miec juz odrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój*
przyszły maż też chce ładnie wygladać, więc oboje pójdziemy na solarium i nie rozumiem wypowiedzi, ze laska będzie wystrojona na maksa a o, taki biedny świński blondynek, będzie stał przy ołtarzu jak taka sierota. drogie panie, wasi panowie powinni być równie zadbani jak wy i albo oboje się opalacie albo wcale. jeśli on jest za blady to wyciągnij go chociaż raz na opalanko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nie lubię facetów po solariach. Nie obraź się ale opalenizna po solariach nie jest ładna ani naturalna i po prostu widać że to solarim a nie słońce. Jeszcze nie widziałam ładnie opalonej osoby po solarium:-( Kolor jest dużo gorszy niż po słońcu. Poza tym odróżniłabym opaleniznę po solarium a po słońcu, taka prawda. Na ślubie powinno się wyglądać jak najbardziej naturalnie i świerzo, owszem jak ktoś ma ślub w zimie to musi iść chociaż z 2x żeby jak trup nie wyglądać, ale w lecie? A facet po solarium to niewiasta i mało który się zgodzi tam iść. Mojego bym nigdy nie wyciągnęła do solarium nawet zimą:-D Zreszta i tak jest ładny więc po co mu solarum. Ps. Po co robić z siebie na siłę mulatów z Brazylii skoro nie jest się mulatami? Jasna karnacja jest ładna i nie rozumiem stereotypów że tylko to co mocno opalone jest piękne. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci powiem
phiii.... weź przestan! nikt nir mowi o tym, że trzeba sie robic na bande brazylijczykow, ale lekko sie zarumienić. Czemus taka staroświecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
to właśnie solarium staje się staroświeckie. A nie napisalam tam że kategorycznie nie. Przeczytaj uwaznie zanim cos napiszesz. Po prostu z tego co obserwuje to każda przed ślubem nałogowo siedzi w solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kaczka Jesli chcesz isc na solarium tuz przed slubem to nieryzykowalabym. Chyba ze masz juz jakis podklad. A jesli chodzi o paznokcie to mozesz zrobic sobie tipsy ale nie musza one byc dluugie. To od ciebie zalezy dlugosc Pozdrawiam Ja juz jestem po i jestem juz miesiac szczesliwa mezatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za porady ;) tylko prosze mi sie tu nie klucic dziewczynki ;) Monisia zatem wszystkiego najlepszego i gratuluje 🌻 for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×