Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniska

paznokcie żelowe

Polecane posty

Gość aniska

mam problem:) chce zrobic sobie paznokcie...:) hehe... tylko jakie ? zelowe czy akrylowe:)? niektorzy mowia ,ze lepiej zelowe ,bo lepiej wygladaja i nie lamia sie:) drudzy ,ze akrylowe:)? a wiec...? i po co sie zdejmuje zelowe paznokcie (wyczytalam tu na forum) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka__tg
hmm... powiem ci tak: mim zdaniem najlepsze sa zelowe bo sa blyszczace a akryle nie. akryl bardzo smierdzi jak sie go zaklada. a z ich trwaloscia jest podobnie bo ja mam zelowe a moja siostra akryle i w sumie trzymaja sie nam tak samo dlugo. a w sprawie zciagania zeli to tak: po 2 lub 3 miesiacach naturalne paznokcie odrastaja na dosc dlugie i jeslibys ich nie sciagnela to moglyby sie polamac wiec lepiej isc do kosmetyczki sciagnac stare i zalozyc nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
ja polecam akryl z tego wzgledu ze sa trwalsze i sa robione na szablonie wiec bede dokladnie dopasowane, a zele sa na tipsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka__tg
w sumie masz racje a jak dlugo je masz te akryle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak
ja mam akryl na tipsie, bo na szablon miałam za krótkie paznokcie - jeju ja prawie ich nie miałam! O dziwo trzymają mi się 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylista
Panokciw wykonane na tipsie czy formie są jednakowo trwałe i podobnie z żelem czy akrylem jeśli jest dobrze wykonany paznokieć będzi sie tak samo trzymał jak druga metoda nie ma różnicy i lepiej się zastanówcie co piszecie TIPSERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylista
żel też można wykonać na szablonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluchna
Witam :) Od dawna lubie malować paznocie, ozdabiać je i upiekszac. Chcialabym wiec nauczyc sie metody przedluzania paznokci zelem lub akrylem, i kompletnie nie wiem co dalej z tym zrobic. Może wiecie gdzie sie odbywaja kursy kosmetyczne, ile kosztują, gdzie szukac informacji o nich,czy mozna je robić będąc niepełnoletnim ? Mam jeszcze jedno pytanie: Jeśli chciałabym robić paznokcie żelowe w domu, co powinno sie znaleźć w mojej kosmetyczce? Słyszałam ze lampa, oczywiście żele.. ale co jeszcze? Jakieś obcinaczki do tipsów i płyny, ozdoby.. jak to się wszystko nazywa? Ile kosztuje dobry komplet takich przyżądów? Gdzie można go kupić? Może znacie jakies zaufane sklepy internetowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie chce sobie kupic tipsy, ale wszedzie trzeba wybrac rozmiar o co w tym biega??prosze odp szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie z Wrocławia ,zwłaszcza z dzielnic Gaj ,Huby ,Krzyki polecam Paniom specjalistkę zajmujęcą się tipsami żelowymi.Podaję te okolice ponieważ Pani ta ma sporo klientek, a ze względu na niedawną przeprowadzkę mieszka w tych okolicach i tam pracuje.Umawia się z klientkami w ich domach lub u siebie i robi cuda z paznokciami. Naczytałam sie na tym forum wielu uwag na temat paznokci i pań wykonujących tipsy i dlatego postanowiłam zrobić jej reklamę ,bo warto. z resztą każdy kto widział moje paznokcie ,pytał o jej telefon.Ta pani wymyśliła sobie sposób na częsta bolączkę kobiet noszących tipsy.Robi coś co powoduje,że tipsy nie pękają . Paznokcie są bardzo naturalne,a nie jak łopaty, równiutkie i gładkie (żadnych gór i dolin). Do tego przepięknie maluje.Wzorki wymyśla sama do tego maluje je również swoim sposobem dlatego są niezwykle delikatne i wyraźne,nie rozmazują się.Po malowaniu zabezpiecza je tak,że są śliczne jeszcze przez dwa tygodnie. Naprawdę nie widziałam jeszcze w gabinetach kosmetycznych tak pięknych i precyzyjnych wzorków.Można je nosić nawet do pracy ,a paznokcie do ślubu to marzenie.Tipsy żelowe robi w cenie 80 zł z malowaniem,a samo malowanie 30-35 zł ,ale waaarto.Naprawdę serdecznie polecam. Pani ma na imię Ania podaję numer telefonu 501-071-591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiag
A ja mogę polecić Panią Sare, która stylizuje paznokcie na Gaju we Wrocławiu. Robię u niej żele już 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Zawsze nowe wzory i naprawdę bardzo dokładnie. Telefon do Pani Sary 886 244 2802 32. Mozna tez skorzystać ze stronki http://studiostylizacjipaznokci.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabciaw
Hej, ja miała bardzo duże problemy ze sztucznymi paznokciami, bo się żadne nie trzymały...:( robiłam w różnych miejscach i zawsze po ok. 2 tygodniach odpadały. Na szczęście nie mam już tego problemu bo trafiłam do Pani Agnieszki Borkowskiej dzięki której mogę się cieszyć żelowymi paznokciami bo nie odpadają... Salon INNA TY w Bydgoszczy, ul.Łęczycka5/3 www.przedluzanieizageszczaniewlosow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj POWIEM TAK -JA POSIADAM SKONCZONE CERTYFIKATY I ROBIE SAMA PAZNOKCIE I SZCZERZE MÓWIAC NIE MA REGÓLY JAKIE : ślicznie wygladaja zelowe -ja proponuje na ślub dla panny młodej i dla kobiet które nie pracują fizycznie a akryl dla innych -kobiet pracujacych fizycznie TYLKO TEŻ ZALEZY OD STYLISTKI BO NIEKTORE ROBIĄ BUBLE!!!!!!!! ale jedna i druga metoda jest bezpieczna - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście bardzo podobają mi się paznokcie żelowe, zresztą sama takie teraz mam. Byłam całkiem niedawno w krakowskim Face&Body u pani Agnieszki Śladowskiej na pazurkach. Bardzo fajnie wyglądają, całkiem naturalnie - wybrałam wzór klasyczny, manicure. Warto tam wpaść, jak komuś zależy na profesjonalnie zrobionych paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska2221
gowniana reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast niszczyć paznokcie żelem czy akrlem, lepiej połuż na swoje naturalne lakier shellac. Paznokcie wyglądają ślicznie, lakier nie odpryskuje. W Warszawie na Karolkowej robi je p. Klaudia. Paznokcie trzymają mi się już 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś takiego zrobiłam sobie jakieś dwa tygodnie temu :) I jestem super zadowolona z efektu :) Zwłaszcza, że normalnie malowałam sobie paznokcie codziennie albo co dwa dni a teraz od dwóch tygodni w ogóle tego nie robię a lakiero-żel trzyma się mocno bez żadnego odpryskiwania ;)) Gdybyście potrzebowały namiarów w Krakowie to na mailu nike.19@interia.pl mogę podać i pogadać o pazurkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O paznokcie trzeba też zadbać. Ja stosuję odżywkę firmy Trind. Paznokcie nie są cienkie, nie rozdwajają się a płytka wygląda na bardzo odżywioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×