Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka od edka

czy jeśliposzłam do łóżka z facetem na pierwszym spotkaniu???

Polecane posty

Gość kobietka od edka

to jestem w jego oczach przegrana:(. Znałam go od tyg. wczoraj spotkaliśmy się pierwszy raz- i wylądowaliśmy w łóżku. Booosko było, ale czy on teraz nie będzie mnie tylko do seksu wykorzystywał? Czyjestem łatwa? Czy są tutaj jakieś kobiety, których związek przetrwał w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem __________
Moj 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie... ja na ten przykładam mam koleżankę, notabene wówczas była dziewicą i też się \"puściła\" na pierwszym spotkaniu- dziś są 4 lata razem :) On nie uważa, aby cokolwiek straciła w jego oczach - twierdzi, że tak na nią podziałał :D:D (moim zdaniem fajna sprawa;), i jaaaaka oszczędność czasu ) chociaż w innej sytuacji: jeśli zdarza Ci się to notorycznie- masz podstawy by twierdzić, że jesteś \"łatwa\" ;) ...ale chyba lepiej trochę poczekasz...wtenczas bardziej się ceni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki facet ... ty mozesz myslec o nim to samo przeciez ... ze poszedl na 1 spotk z toba do lozka rownouprawnienie jest, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
no niby tak, ale to facet zdobywa kobiete i doswiadczenie, a kobieta się puszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*
to zalezy co o tym będzie sądził facet..ale sadzę ze to nie jest dobre postepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
le to facet zdobywa kobiete i doswiadczenie, a kobieta się puszcza-------> eeee taaaammmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooola
to, ze jestes latwa to nie ma dwoch zdan, inna sprawa ze on moze lubic latwe i masz szanse na zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
ooo jeden facet:). No więc jeśli Ci by się zdarzyła taka sytuacja, jak byś potraktował później kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
up może jakiś pan się wypowie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooola
Tylko pozniej sie nie dziw, ze nie uswiadczysz usmiechu na jego twarzy, kiedy bedzie sluchal kawalow w stylu "dajesz dupy czy trzeba z toba chodzic?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
mariola odpusc sobie . Może jakiś pan coś powiem :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooola
No, ale w zasadzie czego ty oczekujesz uslyszec? Ankiete przeprowadzasz? Przeciez wiadomo, ze kazdy bedzie mial inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
ale chcesz tez poznac zdanie jakiegos faceta, niektorzymysla przeciez podobnie :P> Nie jeszcze sie nie odezwal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijka
pogadaj z nim Powiedz nam potem co Ci powiedizał bo sama jestem ciekawa. Ja bym była szczera. Spotkałabym się i powiedziała jak sie czuję. Nastepnym razem jednak tego nie rób (1 spot - łózko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse na zwiazek macie takie same jak i wtedy gdy pojdziesz z nimi do lozka po 2 miesiacach. No, chyba ze trafisz na jakiegos meskiego szowiniste. Ja tam zawsze bylam oszczedna w czasie i prawie wszystkie moje zwiazki zaczynaly sie od seksu, co oczywiscie nie znaczy, ze wszyscy moi kochankowie stawali sie potem moimi chlopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijka
nie zapomnij o nas, napisz nam co wynikło !! Zyczę powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
pijka a czemu jestes taka ciekawa? Co podobna masz sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijka
moja koleżanka miała, w przyszłym roku bierze slub z tym facetem :) jednak ona nie szalała jakos za nim, dopiero po czasie sie w nim bardzo zakochała, on szalał za nia od pierwszego wejrzenia... To jak dasz znać co i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
no jak bede z nimdzis gadac, to dac znac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka buzia
Ja poszłam na drugiej randce- i nie powiem, że tego żałuję, choć dziś nie jesteśmy razem.I nie mam jakichś wyrzutów, że byłam "łatwa":) Chciałam tego zarówno ja jak i on i nikt nikogo potem nie oceniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od edka
no ja też chciałam i nie :P Trochę się zapomniałam, bo pewnie wino mi troszkę do głowy uderzyło;), poza ty, tez nastroj no i on, hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te stwierdzienia \"latwa\", \"kurwa\" zakladaja, ze seks to przyjemnosc wylacznie dla mezczyzny, akobieta laskawie mu \"daje\" jak on zasluzy. Co za bzdury! Seks to przyjemnosc dla 2 stron, a nie poswiecenie ze strony kobiety i jesli tylko obie strony maja ochote, zabezpieczenie i sa wolni to czemu nie? Pora pozbyc sie tych glupich stereotypow i tej hipokryzji 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Enamorada
🖐️ :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijka
masz rację ja pozbyłam sie tych stereotypów ale faceci nie - z tego właśnie powodu nie popieram szybkiego seksu, bo mozna potem długo cierpieć kiedy niesłusznie przykleją CI łatę dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×