Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość cyndi
Worek moje gratulacje. Jak widac marzenia się spełniają...... Życzę Wam wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndi
Viola i jakie wrażenia po wizycie? bo po tym , że nic nie napisałaś to podejrzewam , że nie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Cześć Cyndi Wrażenia po wizycie nie są najgorsze, nie pisałam bo do dzisiaj miałam problem z netem. Tak jak myślałam, nie ma innej możliwości jak in vitro, tylko nie spodziewałam się, że to wszystko tak szybko trwa. Mamy zrobić wszystkie badania, a( jest ich ogrom) i na początku sierpnia zgłosić się na wizytę startową do in vitro. Nie wiem czy się wyrobimy w tym czsie z badaniami. Cyndi mam pytanie czy wiesz gdzie można zrobić badania genetyczne i czy można je zrobić na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Worek Ty to masz szczęście!!! Moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndi
Viola my robiliśmy b.genetyczne w Novum (tzn. pobrano krew). Na wyniki czekalismy 5 tygodni cena 4.000,00zł. Tylko z tego co wiem to oni materiał też zawożą do badania bo w Novum tego nie robią. Co do badań to wszystkie robiłam prywatnie - nie ukrywam trochę kasy poszło. Długo sie nie czeka na wyniki. Co do wizyty startowej to faktycznie masz ją szybciutko ( ja pierwszą wizytę miałam w styczniu a wizytę startową na początku września). A jakie wrażenie zrobił na Tobie dr Cz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Cyndi co do dr. Czerkwińskiego to zrobił na nas średnie wrażenie, ale trafiałam na gorszych, a co do badań genetycznych to płaciłaś bardzo dużo ( mąż ma dwa badania po 410zł i jedno za 375zł, a ja tylko to za 375zł to wychodzi ok.1500 to są ceny wg.cennika novum który dostałam od dr.Cz.) więc zastanawiam się dlaczego Ty płaciłaś 4000zł?, a mam jeszcze pytanko czy pomiędzy pierwszą wizytą w novum , a wizytą startową byłaś jeszcze u dr? bo zastanawiam się dlaczego nam kazał przyjechać tak szybko na tą wizytę dodam, że już dostałam receptę na tabletki w celu wyciszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - skoro leczysz sie w Warszawie, to może spróbuj w Invikcie. Maja teraz program "In Vitro do skutku" www.invitrodoskutku.pl. Na pewno będzie taniej, a i opinia innych lekarzy też cenna. Ja polecam te klinike, moje koleżanki wyszły stamtąd z ciążami za pierwszym razem. Nastepna teraz podchodzi do programu i są bardzo zadowolone. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Myszorek13 Dzięki za podpowiedź, ale narazie zostanę przy novum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndi
Viola nie wiem. Ale my byliśmy na wizycie u urologa - dr Wolski i to on nas skierował na badania genetyczne. Może to zależy od jakości nasienia? i wyników badań męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Od jutra zabieram się za robienie badań to jest teraz najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cyndi - czasami to było 5-10 minut wizyty, bo jezeli celem wizyty jest tylko USG, to dluzsza wizyta nie miala sensu. nie płaciłam 160 zł, tylko 80,00 zł. Mnie zaskoczyły wizyty stymulacyjne do IVF. wydawało mi sie, ze to dosc wazne wizyty, nie mówiac o kosztach całej "operacji", a odbywały sie w takim tempie,ze w biegu zakladałam buty po badaniu,zeby moc zadac choc jedno pytanie. nie zamierzam nikogo szkalować. Nadal tam się lecze, a przeciez nie musze. Po prostu bylam tym nieco zdziwiona. ale to przeciez biznes jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety drugi transfer nieudany... w czerwcu podchodzę do drugiego CRIO - ostatnie dwa maluszki i przed kolejną stymulacją musze odpocząć 2-3 miesiące. A może zdarzy sie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Nikita tak mi przykro, ale trzymam kciuki za ten czerwcowy transfer aby był to ostatni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliboot
moze warto sprobowac w InviMedzie? Moja znajoma sie przenosila ostatnio i bylo z korzyscia dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano miałam drugie crio. Ostatnie dwa maluszki. Jeden rozmrozil sie pięknie i nawet dodatkowo podzielił, ale drugi to totalna mizerota - przeżył tylko jeden blastomer. Cala nadzieja w tym mocniejszym. Niestety śluzowka gruba - 16 mm. Nie bardzo maja koncepcję, co z nią zrobić. Jesli tym razem nie wyjdzie - będę musiała pomysleć co dalej -zmienic klinike, lekarza, odpocząć 2-3 miesiące... Na kolejną stymulację chyba nie mam teraz siły... na razie relaksuję sie i czekam z nadzieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Nikita trzymam kciuki. Odpoczywaj i nic się nie martw, napewno wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Viola :-). w końcu musi sie udać. W tym wszystkim trzeba mieć sporo cierpliwości i dystansu, że może być różnie... pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dwiewczyny Mieszkam na stale w niemczech,w maju mielismy zaczac stymulacje i icsi,jednak na 2dni przed okazo sie ze moja ubezpieczalnia nie chce pokryc kosztow. Niestety nie stac nas na wydanie 6,7 tys euro za jedna probe. Dlatego zastanawiam sie, jesli nastepne spermiogramy nie beda lepszej jakosci i nadal bedziemy musieli podejsc do duzo drozszego icsi, zeby zrobic to w polsce. Same wiecie jaki metlik w glowie robia te wszystkie opinie w necie...dobra,niedobra.czytalam, ze novum ma wysoki poziom uzyskanych ciaz,ale czytalam ze sa duze problemy z dodzwonieniem sie, ze terminy sa u roznych lekarzy. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dwiewczyny Mieszkam na stale w niemczech,w maju mielismy zaczac stymulacje i icsi,jednak na 2dni przed okazo sie ze moja ubezpieczalnia nie chce pokryc kosztow. Niestety nie stac nas na wydanie 6,7 tys euro za jedna probe. Dlatego zastanawiam sie, jesli nastepne spermiogramy nie beda lepszej jakosci i nadal bedziemy musieli podejsc do duzo drozszego icsi, zeby zrobic to w polsce. Same wiecie jaki metlik w glowie robia te wszystkie opinie w necie...dobra,niedobra.czytalam, ze novum ma wysoki poziom uzyskanych ciaz,ale czytalam ze sa duze problemy z dodzwonieniem sie, ze terminy sa u roznych lekarzy. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem tez szukamy dobrego specjalisty/androloga w Warszawie. Polecacie Novum? Sa tam porządni lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czvb
porzadni sa w InviMedzie np. dr Dworniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzięki lekarzowi Zamora który pracuje w Novum a nie było łatwo jestem w upragnionej ciąży czego i Wam z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKA1976
CZEŚC DZIEWCZYNY!NIE BĘDĘ PISAC,ŻE JESTEM TU NOWA,BO CAŁY CZAS WAS CZYTAM.CAŁĄ STYMULACJĘ-DRUGI PROTOKÓŁ-przeszłam O!K!Ale niestety nie udało się!!!13 zarodków zapłodniło się,z czego 3 mi podano,a reszta nie dzieliła się w dalszej hodowli.Chciałabym spróbowac jeszczeraz,ale jestem psychicznie załamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. nie wiem czy mnie pamietacie, wpadłam na chwilkę pochwalić się ze 30 maja zostałam mamą pięknego, maleńkiego chłopczyka. Krzyś trochę się pospieszył ( 35 tc) ale juz wszystko z nim ok, a my jesteśmy przeszczęśliwi. i jeszcze coś chciałam wam napisać- warto walczyć o dziecko, ale nie za wszelką cenę warto walczyć o ciążę. my juz sie nie zdecydujemy na ciążę nigdy w życiu, natomiast juz dawno dojrzała w nas mysl o adopcji, i w ten własnie sposób bedziemy powiększać naszą rodzinę. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia! i gratuluję mamusiom, oraz przyszłym mamusiom, i tatusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! ja mam 28 l mój m 30l my staramy się od ponad dwóch lat a właściwie od trzech w Maju udaliśmy się do Novum w Warszawie do dr. Starosławskiej i zaczęliśmy robić badania u męża rewelacja żołnierzyki jak malowane u mnie wszystko ok (miałam robioną nawet histeroskopie) normalnie mam owulację i co z tego jak fasolki nie było tak nie ma . 8.07 miałam pierwszą inseminację już powinnam testować ale strasznie się boje, chyba wstrzymam się do poniedziałku o ile wcześniej nie przyjdzie @ a niestety mam takie przeczucia (w sobotę tj 8 dnia po inseminacji już nie wytrzymałam i zrobiłam test chciałam mieć prezencik na imieniny i niestety znowu negatywny wiem że to mogło być za wcześnie) TERAZ BĘDĘ GRZECZNIE CZEKAŁA co ma być to będzie mam pytanko czy któraś też się leczy u dr Starosławskiej mena 27 co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndi
Witam! Chciałam poinformowac, iż 20.07.2010r. urodziłam synka Mateusza. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKA 1976
Gratuluję Naszym MAMUSIĄ-CYNDI I MINIMONI.KOCHANE!Czy naprawdę warto próbowac jeszcze raz!PROSZe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Witam wszystkich, Mój ostatni transfer niestety nieudany. Teraz ładuje akumulatory i ruszam ze wszystkim od nowa. Jestem lekko przerażona, boję się jak cholera nawet nie wiem czy mam jeszcze w sobie jakąś nadzieje. Ale próbuje bo to jedyne co mi zostało. Anetusia dr Starosławska to świetna Pani doktor. Miałam u niej dwa transfery i bardzo miło ją wspominam. Cindi, minimonia z całego serca gratuluje maluszków, oby się zdrowo chowały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
dawno nie zaglądałam na wątek ale brak mi czasu chłopaki mają już dwa i pół miesiąca więc nie raz nie mam czasu nawet zjeść ale co tam najważniejsze że są..... mena 27 wiem że nie masz już siły ale na pewno dasz rade zrobić wszystko jeszcze raz bo warto!!!!!musi się udać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×