Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

Czy widział ktoś na weselu pokaz fajerwerków lub był sztuczny dym?

Polecane posty

Chciałabym na weselu pokaz sztucznych ogni, jeśli to drogie to ktoś z rodziny puścił by kilka fajnych fajerwerków. Chciałabym także sztuczny dym, ale ten niski przy podłodze. Gdzie taka maszyne można kupić lub kto sie tym zajmuje? Widział ktoś któryś z tych pokazów na weselu? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd jestes ?? jesli chodzi o pokaz sztucznch ogni to taki fajny kosztuje ok 2000 jesli chodzi o ciezki dym to taka maszyna jest bardzo droga ale mozesz ja wynajac napisz skad jestes bo moze bede mogla Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na weselu mojego brata
był pokaz sztucznych ogni. Ognie były odpalane profesjonalnie w momencie kiedy młodzi i goście wjeżdżali na teren restauracji w której odbywało się wesele. Wyglądało to bardzo efektownie zwłaszcza, że wszystko było ładnie skomponowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy niech...
ooo fajnie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena sztucznych ogni nie wiem jaka jest,ale dym maja niektóre zespoły,wiem ze na pewno zespol mojego ojca ma taki i pierwsze slysze zeby mlodzi sami sobie go zalatwiali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaasaasas
u mojego barat rowniez byl pokaz sztucznych ogni o polnocy.Bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa i dajcie sie wystrzelic
przy okazji :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam maile z firmą, która sie tym zajmuje. I napisali, że sam niski dym kosztuje - pokaz - 700 zł. Natomiast kaskada z baniek + niski dym + efekty swietlne = 1000 zł. Ale mówię, pięknie to wygląda, wesele jest raz w zyciu i można sobie pozwolić, żeby było pieknie! Co do sztucznych ogni to nie wiem czy wynajmowac kogoś czy samemu (tzn. brat czy tam ktoś) puszczać fajerwerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butonierka
pewnie wynajmij brata amatora i nie daj boże krzywdę se zrobi lub innym gościom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy takie fajerwerki co sie raz podpala a strzellaja chyba 5 min i było pieknie.Pokaz był jak wyszlismy z kosciola ( było juz ciemno) i to był prezent od znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zaczytana
Jesteś ze wsi? Boże...ale macie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli fajerwerki
to najlepiej przez firmę, sama jak bedziesz chciała to bedziesz musiała jeszcze uzyskać specjalne pozwolenia a z tym jest trochę zabawy. U nas mimio że firma robiła fajerwerki przyjechała policja i sprawdzała wszystkei papiery Sztuczny dym miał ze sobą zespół, nie podobało mi się wogóle nie lubie takich rzeczy bo się dusze od razu - odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie chodzi o sztuczny dym tylko niski, taki co sie sunie tylko po ziemi. Jeśli chodzi o pozwolenie to bynajmniej ze straży pożarnej nie miałabym problemów, bo pracuję w Komendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie tez takie cos podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qx
na mim weselu tez byl pokaz sztucznych ,ogni o polnocy:) wrzaenie robi swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu weselny
Taki dym, o którym myślisz uzyskuje się z ciekłego azotu. Jeśli masz dostęp, to sama możesz zrobić. Profesjonalna firma pirotechniczna sama załatwia wszelkie formalności. Sprawdź www.cezarbis.com.pl - są świetni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu weselny
www.cezarbis.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś wszystkich gosci
ze jak bedziesz wchodziła na sale to żeby fajki zapalili będzie dym gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja biore sztuczny dym tzn wynajmuje za 150zl,mowie tu tylko o pierwszym tancu i do tego banki mydlane w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna jestt
kurwa bańki mydlane :D:D:D jebnę zaraz ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
poczytałam kiedyś wypowiedzi na kilku forach co do baniek mydlanych podczas pierwszego tańca..wszystkim się owszem podobało ale też wszyscy stwierdzili, ze jest za dużo sprzatania za raz po..a już tragedia jest jak polecą i pekną nad talerzami... a żyją swoim zyciem nie da się tego opanować.. nie widziałam jeszcze tego na weselu i sama nie moge sie wypowiedzieć ale głupio wygląda ostre sprzątanie kiedy trzeba siadać do stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
moja sala tanczna bedzie miala calkiem osobne pomieszczenie wiec nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowaliśmy pokaz fajerwerków na naszym weselu. No wygląda to tak, że goście idą na zewnątrz i firma którą wynajmujesz, w naszym przypadku była to ta: http://www.fajerwerkigorzow.pl/galeria.php dała czadu w rytm muzyki. No było bossko, zabawa się rozruszała do białego rana potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, my też mieliśmy pokaz na naszym, ale już z inną firmą http://www.pol-expance.pl/ i też było cudownie. Nie żałuję organizacji pokazu, bo ten sprawił, że wesele było jeszcze bardziej bajkowe niż przed nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×