Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

fiku miku mam haiku na patyku - ależ normalnie zdolniacha jestem :P tylko mi powiedz co to jest, żebym niepotrzebnie literek na klawiaturce nie ścierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuj że nie wiesz, na przykład to jest haiku;) zapalasz ogień pokażę ci coś ładnego wielką kulę śniegową! długa noc, szmer wody mówi, co myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, nie verstehe tego haiku - to jakaś trudna sprawa ;) jam prosty człek, wytłumacz jak lepperowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dobranoc? to chociaż powiedz co to to haiku, bo nie zmrużę oka tak mnie będzie gnębić :P (może jaka obraza czy cuś ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to o 22.09 to klasyka haiku\" yyy, że jak? bo ja dalej nie wiem co w tym takiego haikowego - zwykły tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już sobie sprawdziłem - eee nie podoba mi się całe to harakiri Zostanę przy moim bredzeniu chorego na tyfus z wysoką gorączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie śpię. Ok, ale wiesz, że ja o biblii to aż wiem jak wygląda i jak wg niej powstawał świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zacytuję ci fragment ksiazki \"Science speaks Petera Stonera ...posłuchaj.... fajne mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales ty niecierpliwy Dreamer a ja Cie na innym topiku widzialam, znasz sie na urzedach niemieckich :P jak widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa o proroctwach dotyczących Jezusa, Stary Testament zawiera 300 proroctw dotyczących pierwszego przyjścia Jezusa \" Czy Jezus mógłby świadomie wypełnić taką liczbę proroctw dotyczących jego osoby i czy ich wypełnienie się może być tylko zbiegiem okoliczności? Obliczono, iż tylko osiem proroctw dotyczących Jezusa mogło się wypełnić przypadkowo w życiu jednego człowieka. Zachodzące tu prawdopodobieństwo jest jak 1:10 ( do siedemnastej potęgi) :):):) a jest to liczba 10 z siedemnastoma zerami. Dla zilustrowania tych wyliczeń autor kazał czytelnikom wyobrazić sobie stan Teksas, którego obszar został po kolana zasypany srebrnymi jednodolarowymi monetami. Nad tym obszarem leci samolot i zrzuca jedną taką monetę, ale oznaczoną czarnym kolorem. Następnie przez kilka lat buldozery przesuwajągóry monet, aby je dokładnie wymieszać. W końcu pewien człowiek zostaje poproszony o to aby z zawiązanymi oczami odnaleźć tę monetę w morzu jednodolarówek, które tam rozsypano. Szanse na to ze znajdzie ją za pierwszym razem, są takie same jak to że owych osiem proroctw bibilijnych o Mesjaszu wypełni się w życiu jednej osoby w sposób przypadkowy. Jezeli jednak uważasz , ze to możliwe, to powinieneś również zgodzić sięz tym ze samolot Boeing 747 mógłby powstać w wyniku przejścia huraganu nad złomowiskiem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni w nich spędziłem - a później załatwiłem wszystko w 3 minuty w tym od którego zacząłem wędrówkę :P (Ale za to w Arbeitsamcie - w którym byłem dwa razy i dwa razy niepotrzebnie - widziałem nieziemsko piękną czarnoskórą anielicę) ja Cię też widziałem :) i cieszę się, że chcesz pomóc dziewczynie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - i co mam Ci odpowiedzieć? Wierzę, że Jezus był kimś wyjątkowym. Ale był cząstką Boga tak samo jak my jesteśmy. Tylko znacznie lepiej rozumiał całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie, ze ona juz nie wejdzie na ten topik ale sprobuje sie na Tlenie do niej odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że Jezus był kimś wyjątkowym. Kimś bardzo wyjątkowym🌻...przekonasz się🌻 nie oczekiwałam odpowiedzi, chciałam tylko podzielić się takim ciekawym porównaniem prawdopodobieństwa tego że w sposób przypadkowy można wypełnienie te prorostwa skoro nie można, a Biblia to też ksiega historyczna, to oznacza to że Jezus jest tym o Kim mówi ta księga...kimś Bardzo wyjątkowym🌻 dobranoc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×