Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co jest

dobre na chrapanie pomózcie!

Polecane posty

Gość Co jest

tak jak w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca Wisni
Chlanie jest dobre na chrapanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój, na to nie ma dobrych rad. No ja mam jeden sposób - walkmen. Naczytałam się na ten temat, ale wszystko to brednie. Poza tym, zeby nie spac na plecach, ale to tez nie zawsze skutkuje. Moja chrapiąca osoba schudła i mam więcej spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latek
snoreeze-spray do gardła,w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
podobno smoczek taki dla niemowlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam
takie listki snoreeze ale szczerze to o d....rozbić,czy ten spray byłby bardziej skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamala
temat stary ale musze napisać co myślę o tym całym snoreeze kupiłam go mojemu facetowi bo wymęczyło mnie to chrapanie koszmarne, miałam nadzieje ze ten cały spray pomoże, zanim laryngolog coś zaradzi...każda noc jest cenna;) ale to badziewie nic absolutnie nie pomogło. Spray do gardła kosztował ok 50 zł!!!! a jedyny efekt to świeży oddech....bo miętowy....ale chrapał jak traktor! pomimo drugiej aplikacji. Wywalone pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolsonn
a probowalas leczenia u laryngologa, zamiast bulenia za tzw "lekarstwa"? Mowi sie, ze wizyty i zabiegi to droga sprawa, ale jak sie podliczy ile sie wydaje na te wynalazki, bez gwarancji ze zadzialaja, to wychodzi na to samo. mój mąż chrapał, w koncu po wyprobowaniu wszystkich tych sprayow, plasterkow itd poszedl do porzadnego laryngologa,specjalisty od chrapania i okazalo sie ze nie tylko chrapie, ale i cierpi na bezdech, ktory trzeba leczyc. Skonczylo sie na serii zabiegow w centrum medycznym MML, ale bylo warto, bo juz jest po klopocie. Od roku wlasciwie zero chrapania. efekt uboczny jest taki, ze wreszcie wzial sie za siebie i wreszcie schudl, co mu tylko pomoglo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kalamala 2014.07.08 , zgadzam się z nikolsonn. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u dobrego specjalisty. Jeżeli Twój mąż chrapie z powodów anatomicznych np. ma krzywą przegrodę nosową, to niestety spray tutaj nic nie zdziała. Pomoże jedynie wiedza medyczna i interwencja lekarza specjalisty. Diagnostykę rozpocznijcie do badania laryngologicznego, a następnie wykonajcie apnografię. Pozdrawiam, Łukasz Narożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba na początek znaleźć lekarzowi i zaufać jemu, ponieważ wtedy jest szansa, że przy wspólnej współpracy uzyskamy zadowalający nas efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
CHRAPANIE -prosty przepis.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w cm mml leczą chrapanie, gdzieś tu na forum czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi te tabletki http://tabletkinachrapanie.bebjo.pl stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AirBartek
Dobre... to nieodpowiednie słowo. Wejdź sobie na http://zatrzymaj-chrapanie.pl i poczytaj czym w ogóle jest spowodowane chrapanie. Potem myśl co może być dobre... DLA CIEBIE. Często problem leży w jakieś p*****le albo nawet zwyczajnym zmęczeniu, wtedy wystarczy specjalna opaska na chrapanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×