Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wózeczek

Kiedy kupić wózek dla dziecka??

Polecane posty

Gość Wózeczek
Paulka bardzo sie ciesze ze Ci sie podoba, a i cena nie jest najstraszniejsza. Ja w sklepie dostalam caly katalog, ponoć to dosc popularne wózki wiec bez problemu powinnaś go znalezc. Zycze owocnych poszukiwan. Poazdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózeczek
Paulka ja mam katalog od nich wiec podam Ci wszystkie dane które oni tam podaja RAMATTI, Klaudyn, ul. Sikorskiego 17 , 05-080 Izabelin , tel. (022) 721 89 21 e-mail:ramatti@ramatti.com.pl http://www.ramatti.com.pl To wszystkie dane jakie oni tam podają , może gdybyś do nich zadzwoniła badz wyslala maila to dowiesz sie wiecej, gdzie najblizej Ciebie mozna dostac te wózki i jak to jest z gondola. W tym sklepie w ktorym kupowalam ja w ogole nie sprzedawali oddzielnie, było to juz skompletowane wiec nie mialam klopotu. Pozdrawiam i daj znac czy cos Ci sie udalo załatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusieczka
jestem w 4misiacu ciazy i juz bym chciała kupić wszystko łożeczko wózeczek jak panie myśla moge ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 7 miesiącu i spokonie jeszcze mam czas ;) Mam już większość ubranek i tyle. Wózek upatrzony, myślę, ze zamówię go za jakiś miesiąc, żeby się nie kurzył i miejsca mi nie zajmował :) A w najbliższych dniach mam zamiar kupić kilka rzeczy typu wanienka, kocyki, pieluszki tetrowe, pościel, itp. Podchodze do tego bardzo spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaja
Hej dziewczyny zastanawiam się jak wcześnie kupiłyście wózek. Pewnie mam jeszcze czas bo to dopiero 3 miesiąc ciąży, ale chciała bym znać wasze opinie. Zaznaczam że nie wierze w zabobony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po urodzeniu pierwszego synka kupowaliśmy wózek jak mały miał 2 tygodnie (ponieważ leżałam na porodówce 10 dni) , przy drugim synku kupowaliśmy jak miał tydzień ; ja też nie wierzę w zabobony ale moja mama mi zawsze mówiła że jak się ma pierwsze ruchy dziecka to można kompletować wyprawkę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam wózek w 8 miesiącu, ale tylko dlatego, że nie chciałam, żeby mi wcześniej stał i tracił okres gwarancyjny! a miałam upatrzony właściwie od pierwszych dni ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Na pewno warto kupić wózek około 7 miesiąca ciąży( praktycznie można już w tym momencie urodzić) , w razie czego:) Najlepiej kupić taki składany z gondolę i nosidełkiem, bo będą idealne na wyjście ze szpitala. Ja sobie bardzo chwalę Maxi Cosi, kupiłam go prawie cztery lata temu w Krakowie w entliczek pentliczek i do tej pory "obsłużył" on dwójkę dzieci- moje i szwagierki a przy okazji wygląda jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie taki wózek jest dobrym rozwiązaniem;) A co do Entliczka to mają teraz przeceny na wszystkie wózki 20% więc warto zajrzeć;) I nie ma co wieżyc zabobonom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi o zabobony
tylko o zdrowy rozsądek. Nie łatwo o tym słuchać i pisac tym bardziej, ale nie z powodu zabobonów zaleca się kompletować wyprawkę trochę później tylko z powodu statystyk. wiele ciąż nie dotrwa do 7 miesiąca. ..i tych kilka rzeczy może nie byc poprostu potrzebna. ja jestem w 5 m-cu ciąży bliź niaczej i właściwie wszystko jest upatrzone, drobiazgi kupione...ale na zakupy poważnych rzeczy jest jeszcze czas. kupowanie wózka w 4 m-cu jest totalnym bezsensem...można upatrzyć i nawet jeśli zabraknie ci sił lub urodzis wcześniej, mąż może jechać i kupić ten co sobie upatrzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata09
Ja tak właśnie zrobiłam, wózek miałam upatrzony już w 4 miesiącu. Pierwszy raz mój wózek widziałam w serialu na tvp i mnie się spodobał. Nie było go w każdym sklepie z wózkami, więc trochę się nachodziłam po sklepach. Ale cieszyłam się że go wykukałam wcześniej ponieważ w 7 miesiącu miałam już duży brzuch i ciężko było mi się poruszać :) Ja kupiłam wózek wielofunkcyjny orbit baby g2 gdzie miałam w komplecie fotelik samochodowy i później byłam z tego wyboru bardzo zadowolona, bo taki maluszek często usypiał w aucie. No i podobało mi się to że gondole mogłam zamocować w stelażu i miałam kołyskę, więc po spacerach, gdy Łukasz jeszcze spał wypinałam gondolę i montowałam ją na płozy. Na takie rozwiązania warto zwrócić uwagę podczas zakupu wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Takie ABC jeśli chodzi o rzeczy dla dziecka, które zabieramy w podróż mają w sklepie MiniTraper- www.minitraper.pl . Od apteczek i nocników turystycznych, po foteliki i wózki. Super obsługa, zawsze potrafią fajnie doradzić (jest darmowa infolinia, gdzie odpowiadają na wszystkie pytanka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 12 tyg. a zaraz juz bede kupywac wozek i lozeczko :D Poniewaz jest okazja bardzo tanio wiec czemu mam czekac? :D A pozniej to tylko reszta p*****l ktora najwiecej czasu zajmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony nie ma co się bardzo spieszyć ale z drugiej ze zwlekaniem też nie można przesadzać bo czasem na wózek trzeba poczekać i dostać od ręki w sklepie nie jest łatwo, my naszą barlettę zamawialiśmy jakoś w 7 miesiącu i wydaje mi się, że to jest w miarę optymalny czas żeby potem się nie stresować, że nie zdąży dotrzeć przed narodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitanaa
Wózek z Adamexu to dobry wybór, one są wygodne, lekkie, posiadają dosyć duże gondole. Wózki nie są drogie, a mają dobrą jakość, więc myślę, że warto wziąć je pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam barlettę od adamexu i też jakoś tak 6 miesięcy wcześniej kupowaliśmy. Ja jestem trochę panikarą i lubię mieć wszystko już wcześniej kupione i nie chciałam ryzykować, że wózek nie zdąży przyjść albo nie znajdziemy wymarzonego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wózek kupowałam jak byłam w 7 miesiącu i uważam, że t odpowiedni moment. Postawiliśmy z mężem na wózek wielofunkcyjny 3w1 Vicco od Adamexu i bardzo go sobie chwalimy. Jest bezpieczny, solidny i zwrotny. Możemy go polecić wszystkim przyszłym rodzicom, którzy jeszcze zastanawiają się jaki wózek wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór padł na wózek anex sport a kupowaliśmy też w 7 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie ale to potrwało trochę, nie wiem jak wy ale ja się musiałam przymierzyć do każdego wózka zanim kupiłam x lander, zawsze mi coś nie pasowało a w tym wózku i funkcjonalność i kolory mnie satysfakcjonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam po urodzeniu dziecka - kurier to kwestia jednego dnia. Kupilismy Amelisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam w 8 miesiącu ciąży. Szybciej wydaje mi się że nie ma potrzeby robić zakupów. Dość dużo rzeczy również i kupowałam po narodzinach dziecka. Sporo akcesoriów w tym własnie wózek zamawiałam  na bobozakupy.pl Polecam zajrzeć własnie tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Ja też swój kupowałam w końcowych miesiącach ciąży. Wcześniej już miałam wybrany konkretny model, anex sport więc pozostało tylko podjechać do sklepu i kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest wózek o który ci dokładnie chodziło to kup. Ja jestem już w 32 tygodniu i właśnie teraz kupujemy. Pewnie byśmy kupili po porodzie ale wybraliśmy 3 w 1 i potrzebujemy nosidełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2018 o 00:20, Majka2312 napisał:

U mnie wózek to był jeden z pierwszych zakupów. Postawiłam na anex'a, wizualnie bardzo mi się spodobała seria discovery a kuzynka wcześniej też miała wózek tej marki więc wiedziałam, że będzie wygodny w użytkowaniu, poręczny i komfortowy dla dzieciaczka. Nie zawiodłam się, bardzo dobrze mi służy.

o my tez mamy ten wózek i także jestem bardzo zadowolona.Zwinny i bezpieczny, a do tego nie jest taki ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja naszego anexa kupilam z mężem jakiś tydzien po porodzie, kiedy mielismy sie wybrać na spacer:-) aczkolwiek wybrany mialam z jakis miesiąc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrcia

Zakup wózka zdecydowanie to jeden z najważniejszych zakupów, nie może być przypadkowym. Anexa polecam, mam model sport bardzo dobrze się sprawdza, super się spaceruje i mogę polecić innym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×