Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andreaaaaa

Jak sie robi peelingi na sucho czy mokrą skóre?

Polecane posty

Gość andreaaaaa

Jesli chodzi o peelingi gotowe ze sklepu, to pisze na nich ze na suchą skóre, a na topikach czytałam ze peelingi np. z kawy robi sie mokra skore, wiec w koncu jaka skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo peeling z kawy jest \"suchy\" trzeba dodać coś dla poślizgu;-) a sklepowe to najczęsciej żele więc nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maikaja
no to jak zmieszam kawe np, z oliwka czy mydem,to moge robic na suche ciało ten peeling czy najpierw zmoczyc ciało wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaj duszka
na zwilżoną skóre najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na peelingach do stóp
tych ze sklepu, zalecaja na sucha skore, na peelingach do ciała i twarzy pisze ze na umytą skore (to nie wiem czy umyta i wytarta, czy umyta i mokra)? dlazcego peelingi do stop kladzie sie na sucha skore , a np, na ciało na mokra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cialo kladzie sie na
mokra bo skora jest dosyc delikatna, na stopy kladzie sie na sucho bo masz tam znacznie grubsza i mniej wrazliwa skore to chyba logiczne prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wróżka marysia
na zwilżoną wodą. a jak chcesz mieć fajne przepisy na peeling z płatków to poszukaj na tych stronach www.kobieta.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmaaa
na cialo kladzie sie na mokra bo skora jest dosyc delikatna, na stopy kladzie sie na sucho bo masz tam znacznie grubsza i mniej wrazliwa skore to chyba logiczne prawda? '' a na twarz i dłonie?na sucho czy mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do la mariposa
a nieprawda- na opakowaniach peelingow do stop wyraznie pisze ze na suche stopy nakadac peeling!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do la mariposa
a nieprawda- na opakowaniach peelingow do stop wyraznie pisze ze na suche stopy nakadac peeling!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działa np. peeling Thalasso od HB - super efekty przynosi. Przynajmniej z mojej strony - zmiana diametralna. Powiedzmy sobie szczerze - jakościowy kosmetyk ma kluczowe znaczenie. Postawicie na byle co, to wyjdą tylko problemy. A inna sprawa - trzeba też umieć jakoś z głową ten peeling wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harper
Przede wszystkim - porządny naturalny peeling, a nie byle jaki kosmetyk. To naprawdę ważne. Robię sobie peeling HB Thalasso co kilka dni. Wiem, jak duży ma to wpływ na cerę, i ile można dzięki temu zyskać. Powiedzmy sobie szczerze - bez jakości nie będzie żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Na mokro, ewentualnie na sucho enzymatyczny, ale wtedy trzeba go zmyć... Na sucho to można zadbać o stopy stosując frezarke (np do piet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jestem mobilną kosmetyczną i od lat współpracuję z https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-enzymatyczny-z-owocow-tropikalnych-zel-peel-off/1026. Szczególnie dobre peelingi mają. Moje klientki się cały czas dopytują o nowe rozwiązania. O tyle dobra sprawa, że jakość od lat się nie zmienia. Receptury identyczne, dobrze opisane kosmetyki. To, co w opisie zgadza się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×