Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Curara
ja stosowałam razem z epiduo. Efekty: niezadowalające, tak więc od kilku dni zażywam Tretinex (zamiennik Izoteku, Roaccutane). Hmm może poprowadzę dziennik stosowania tego chemioterapeutyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWEeeeeeeee
sylwusia - tak to normalne :) Ja np mam cala czerwona szyje caly czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac jest...
..jest naprawdę dobry, zużyłam 2 lub 3 jedno 'tubki' .. Potem zachęcona komentarzami na forach kupiłam Brevoxyl (podobno odpowiednik duacu) niestety...totalna porażka..Po tym Brevoxylu dopiero mam wysyp 'pryszczy' i jestem ponad 20 zł w plecy..mogłam dołożyć 20 zł i kupić znów Duac... Ah ta moja naiwność..:/ Osobiście DUAC POLECAM JAK NAJBARDZIEJ...Brevoxyl niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac jest...
...a co do wypowiedzi Justynaggggg ,że duacu nie należy stosować punktowo tylko na całą twarz...to niestety nie zgodze się, mi dermatolog mówiła wręcz odwrotnie,żebym nie stosowała go na całą twarz...tylko na 'pryszcze' i tak też robiłam.. i nic mi obok nie wyskakiwało,ale może to zależy od cery.. Nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, dziwne. Właśnie wróciłam od dermatologa. juz na wstępie powiedziałam, ze chce maść przy której bede mogła sie opalac (ta, która mam do tej pory, nie moze byc narażona na działanie promieni slonecznych, a w leci to troche nie praktyczne. tym bardziej, ze wyjeżdzam teraz i nie po to, aby unikać słonca...) i co mi przepisał? własnie DUAC! i masz tu człowieku! nie wiadomo co roic, bo każdy lekarz mowi co innego. nie wiem co teraz robic. badz co badz, ale 40 zł to mało nei jest i szkoda je wydac na coś po czym moge miec plamy czy poparzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliła mi stosować maść i potem sie opalać, bo niby stwierdziła, że i tak jak nakładam ją na noc to rano zmywam... na obecne przebariwenia stosuje no-scar. a gdyby tak stosować jakiś krem do opalania z wysokim filtrem, 30 czy 50 nawet? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Witam wszystkich ;) bardzo cieakwy temat staram sie przeczytać cały ale jeszcze mi sie nie udało;) otóż wczoraj zastosowałam pierwszy raz Duac a dzisiaj byłam u mojej dermatolog dla glikolu i powiedziała abym 3dni po zabiegu nie smarowała twarzy Duackiem ale jakoś mnie korci aby na noc go zastosować i sama nie wiem co zrobic .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota33
Ja jeszcze nie stosowałam Duacu, bo dopiero wczoraj mi go polecono. Mam problem z trądzikiem różowatym i nie wiem jak ten lek da sobie z nim radę. z tego co widzę moja choroba to potworne świństwo, z którym nie umiem się pogodzić.Na razie idę po najmniejszej lini oporu i stosuję kurację łagodzącą zmiany trądzikowe firmy Ziaja. Produkty tej firmy są tanie i dośc skuteczne.Tubka kremu zawiera 50 ml. i wystarcza na około 3 tygodnie. Kosztuje 12 zł. Jak to mi pnie pomoże, choć jest naprawdę dobre, to będę brała Duac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
dorotko ale Duac jest na recepte;) więc może skontaktuj się z dermatologiem? sama mam jakiś żel z Ziaji na cery trądzikowej i maseczke z glinki oraz peeling enzymatyczny i chociaż wiadomo bez leczenia cudów nie czynią to też mogę powiedzieć ,że Ziaja choć tania to i dość dobra;) a teraz P dermatolog przepisała mi żel do mycia twarzy Psyhiogel ;PP I jest bardzo dobry ponieważ nie wysusza cery i tak już wysuszonej przez inne specyfiki Więc z czysty sercem mogę polecić ten żel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hej,hej Panie i Panowie!! piszcie jak Wam idzie walka z trądzikiem bo coś cicho sie zrobiło na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka21
A czy ten lek jest tylko na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
tak jest na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela_2
Znowu mnie ta chorlerna kaszka wysypała wwrrraa!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duac to połączenie Clindacne + Benzacne :) Benzacne straszniee wysusza skórę dlatego tak wam wysusza ją , zawiera nadtlenek benzoliu wystarczy wpisac w google... Niby na recepte ale sprzedają go tez bez recepty Gdy się nei chce mieć takiej wysuszonej skóry warto stosowac zel Clindacne(20zł 30 g ) na całą twarz A na pryszcze punktowo benzacne 30g 10 zł To to samo co Duac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz_87
Już kiedyś pisałem w tym temacie, ale napiszę znowu :) Otóż problemów z trądzikiem nie miałem zbyt wiele, bywało kilka krostek i tyle, nic poza tym. Duacu używałem kiedyś na jedną krostę, bo się paskudziło trochę, ale przeszło. Ostatnio (3 dni temu) coś mnie na czole dopadło, myślałem, że to wysypka, takie małe czerwone krostki i takie grudki jakby, swędzi i piecze to trochę. Poszedłem więc z tym do dermatologa, bo picie wapna nic nie dało. Okazało się że to trądzik :( Skóra na czole jest wysuszona, dostałem Duac (mam mieszane uczucia co do niego, bo poprzednim razem jak go zastosowałem to miałem czerwony ślad po nim), ale mam go zastosować dopiero za tydzień, najpierw muszę nawilżyć skórę (Physiogel). Na plecach też mam kilka krostek i na to dostałem jakiś specyfik na bazie spirytusu, gliceryny i czegoś tam jeszcze - mają mi to zrobić w aptece. Mam nadzieję, że to z czoła mi zniknie po tym, jak i pozostałe krostki, bo jestem już 100zł lżejszy po dzisiejszej wizycie w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hehe ja już nawet nie mówe ile jestem lżejsza po każdej wizycie ale jeśli ma pomóc ;) oo ja mam krem i żel do twarzy -Physiogel i jest bardzo dobry;) dobrze nawilża,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz_87
Ja mam sam krem Physiogel, ciekaw jestem efektów po nim, chociaż większość opinii jest pozytywna. Twarz już nim posmarowałem godzinę temu, mam go używać dwa razy dziennie, ale chciałem już go wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ja mam swoje piękne paznokcie nie chce żadnych tipsów hehe na pewno będziesz zadowolony z tego kremu ;) jak coś to spokojnie kupuj też żel ja akurat kupiłam to było w zestawie z gratisem 15ml kremu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
CIEkawa jestem ,czy zagląda to jeszcze czasem załozycielka tego topiku i jak ma sie Jej stan cery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiipppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ja nie mam ;P widze ,ze topik umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam D
Jak dla mnie to bardzo dobry żel. Cera po nim nie jest wysuszona a niedoskonalosci znikaja... też stosuje go raz dziennie na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo144
Powiem Wam że mi duac duzo pomógł w ciągu 4 tygodni stosowania prawie żadnego śladu po trądziku także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×